• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...neboj urobime ti trzbu :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čúúús bublinky :slight_smile:
chytil ma kašel, tak som šla do kuchyne a kukám po ceste net zapnutý, tak nakukujem...najstarší a najmladšia spia a detváky kukajú vidlákov :grinning:
28. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim my sme sa tiez s tym spanim trapili...potom sme nasli v jednej knihe ze dieta do 1,5 roku naspi spolu 13 hodin. Nas nam spaval cez den len raz, ale potom sme to spravili tak ze sme mu predlzili oddchod na nocny spanok a ziskali sme hodinu navyse a tu si potom zacal sam dospavat cez druhy denny spanok...takze teraz spi 2x denne po hodine a v noci stale celu noc akurat chodi spinkat o hodinu neskor a tak ma tych 13 hodin celkovo :wink:
28. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ahooj lu..tak ako..je ti uz kus lepsie?..a co kukaju...idem poprepinat.. :grinning:
28. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Videjka sa mi nechce teraz kukať, zajtra v práci, tam bude moooore času...fotky od Adky pekné...asi kuknem tiež tú stránku :slight_smile:
28. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky idem spat uz nevladzem...zajtra sa mozno uvidime :wink: :wink: :wink: dobru a sladku noc
28. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor konečne sa mi črtá hlas...dnes som stále šepotala, niektorí si možno myslia, že som nezdvorila, ani odzdraviť mi hlasnejšie nešlo..
klara_klara brunkúúúúú :dizzy_face:
Ja uz som tu stranku kukla , aha :grinning:
28. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a ked vas nieco napadne tak mi tu nechajte odkaz :wink: :wink: :wink:

@lucia32 luci ak nemas hlas kup si homeovox, mne to vzdy hned zaberie, je to priamo na stratu hlasu :wink:
28. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari dobruuuu
lu ajoooj :slight_smile:
28. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahoooj, Maťulko pekný obrázok....
Klara...zajtra skok do lekárne, ale zdá sa, že najhoršie mám už za sebou :dizzy_face:
28. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kape to tu? Asi pôjdem zaľahnúť...dobrú nôcku :dizzy_face:
28. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku, idem do sprsky a aj ja hajiiiii a ci? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim juj lucim super..aj ja som kukla..ale to nem po slovensky..tak zbohom..som poklikala daco a daky ujo tam zacal daco hovorit...som ho zrusila..co mi tam bude vykecavat :grinning:
28. jún 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, dnes ma mm meninky tak sme mu s Aduskom piekli tortu...odfotime a ukazeme :grinning:
29. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 gratulujeme a aku tortu si piekla? :dizzy_face:
29. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 cokoladovo- ananasovu
29. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si robim krem zo salka,to uvarim na karamel,potom si uvarim zlate klasy ,zmiešam to ked to ma rovnaku teplotu dam trochu masla,
29. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 hmmm, to som este nepocula, niekedy vyskusam :wink:
29. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 ja to hocikedy detom robim ako krem a navrch postruham čokoladu, :dizzy_face:
29. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky ... tak ja len na skok....
@traktor ...nám treba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už sme prvý záujemca .... náhodne som si ukradla sekundu, aby som sem nakukla - a hľa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....Ďakujem :wink:
29. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz pekná trojkolka :dizzy_face:
29. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes má Markétka od @aspine presne 1 rok !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Markétka na svet vykukla o deň skôr ako sa čakalo -29.6.2009 s váhou 3390 gramov a s 50 cm
Snáď bude mať aspine čas a niečo nám k jej rôčku popíše.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/aspine/album/stesticko-se-nam-narodilo/3003150/

Meniny oslavuje: Peter/Pavol/Petra ,Pavel, Pavla, Petula
Meniny oslavuje v ČR: Petr a Pavel, Pavlín, Petronius, Salomea, Salomena

brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všetky maminky júlovky prajú malej slečne všetko najlepšie a samozrejme aj Andrejkovi :wink:
gratulka k meninkám všetkým Petrom a Pavlom,ako na Slovensko tak aj do Čiech a hlavne našemu Peťkovi od REI :dizzy_face:

Kalendárium:
:diamonds:Medzinárodný deň Dunaja (Medzinárodná komisia na ochranu rieky Dunaj – ICPDR, EÚ, pripomína sa od 2004; v ten deň 1994 v Sofii podpísali Dohovor o spolupráci pri ochrane a trvalom využívaní Dunaja)
29. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...Markétke od aspine gratulka k 1. rôčku a taktiež Andriškovi k 11. mesiačikom...všetkým Petrom a Pavlom gratulka k meninám...špeci pusinka pre Peťulku od reilyy :dizzy_face:
29. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som sa vas opytat kolkym vyslo skutocne pohlavie podla cinskeho kalendara :grinning:
29. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavenci.prajeme vsetko len to naj naj a posielame vela pusiniek.my sa chceme pochvalit.od vcerajska sami bezkame.
29. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj Ivi ! Vy ste sa dali na ďalšie ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak držím päste,nech sa nejaká princeznička podarí...či? :confused: :wink:
29. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok