Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. jún 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀 😀 ...neboj urobime ti trzbu 😀 😀 😀

lucia32
28. jún 2010

čúúús bublinky 🙂
chytil ma kašel, tak som šla do kuchyne a kukám po ceste net zapnutý, tak nakukujem...najstarší a najmladšia spia a detváky kukajú vidlákov 😀

klara_klara
28. jún 2010

@lucim my sme sa tiez s tym spanim trapili...potom sme nasli v jednej knihe ze dieta do 1,5 roku naspi spolu 13 hodin. Nas nam spaval cez den len raz, ale potom sme to spravili tak ze sme mu predlzili oddchod na nocny spanok a ziskali sme hodinu navyse a tu si potom zacal sam dospavat cez druhy denny spanok...takze teraz spi 2x denne po hodine a v noci stale celu noc akurat chodi spinkat o hodinu neskor a tak ma tych 13 hodin celkovo 😉

traktor
28. jún 2010

@lucia32 ahooj lu..tak ako..je ti uz kus lepsie?..a co kukaju...idem poprepinat.. 😀

lucia32
28. jún 2010

Videjka sa mi nechce teraz kukať, zajtra v práci, tam bude moooore času...fotky od Adky pekné...asi kuknem tiež tú stránku 🙂

klara_klara
28. jún 2010

babky idem spat uz nevladzem...zajtra sa mozno uvidime 😉 😉 😉 dobru a sladku noc

lucia32
28. jún 2010

@traktor konečne sa mi črtá hlas...dnes som stále šepotala, niektorí si možno myslia, že som nezdvorila, ani odzdraviť mi hlasnejšie nešlo..

lucia32
28. jún 2010

klara_klara brunkúúúúú 😵

lucim
28. jún 2010

Ja uz som tu stranku kukla , aha 😀

klara_klara
28. jún 2010

🙂 a ked vas nieco napadne tak mi tu nechajte odkaz 😉 😉 😉

@lucia32 luci ak nemas hlas kup si homeovox, mne to vzdy hned zaberie, je to priamo na stratu hlasu 😉

lucim
28. jún 2010

klari dobruuuu
lu ajoooj 🙂

lucia32
28. jún 2010

@lucim ahoooj, Maťulko pekný obrázok....
Klara...zajtra skok do lekárne, ale zdá sa, že najhoršie mám už za sebou 😵

lucia32
28. jún 2010

Kape to tu? Asi pôjdem zaľahnúť...dobrú nôcku 😵

lucim
28. jún 2010

dobru nocku, idem do sprsky a aj ja hajiiiii a ci? 😵 😵 😵

traktor
28. jún 2010

@lucim juj lucim super..aj ja som kukla..ale to nem po slovensky..tak zbohom..som poklikala daco a daky ujo tam zacal daco hovorit...som ho zrusila..co mi tam bude vykecavat 😀

traktor
28. jún 2010
nina41
29. jún 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

anavi85
29. jún 2010

Dobre ranko, dnes ma mm meninky tak sme mu s Aduskom piekli tortu...odfotime a ukazeme 😀

nina41
29. jún 2010

@anavi85 gratulujeme a aku tortu si piekla? 😵

anavi85
29. jún 2010

@nina41 cokoladovo- ananasovu

nina41
29. jún 2010

ja si robim krem zo salka,to uvarim na karamel,potom si uvarim zlate klasy ,zmiešam to ked to ma rovnaku teplotu dam trochu masla,

anavi85
29. jún 2010

@nina41 hmmm, to som este nepocula, niekedy vyskusam 😉

nina41
29. jún 2010

@anavi85 ja to hocikedy detom robim ako krem a navrch postruham čokoladu, 😵

zmurkaz
29. jún 2010

Ahoj kočky ... tak ja len na skok....
@traktor ...nám treba 😵 😵 😵 😵 ...už sme prvý záujemca .... náhodne som si ukradla sekundu, aby som sem nakukla - a hľa 😵 😵 😵 😵 ....Ďakujem 😉

ani3012
29. jún 2010

@zmurkaz pekná trojkolka 😵

ani3012
29. jún 2010

dnes má Markétka od @aspine presne 1 rok !!!! 😵 😵 😵 😵
Markétka na svet vykukla o deň skôr ako sa čakalo -29.6.2009 s váhou 3390 gramov a s 50 cm
Snáď bude mať aspine čas a niečo nám k jej rôčku popíše.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aspine/album...

Meniny oslavuje: Peter/Pavol/Petra ,Pavel, Pavla, Petula
Meniny oslavuje v ČR: Petr a Pavel, Pavlín, Petronius, Salomea, Salomena

brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵

Všetky maminky júlovky prajú malej slečne všetko najlepšie a samozrejme aj Andrejkovi 😉
gratulka k meninkám všetkým Petrom a Pavlom,ako na Slovensko tak aj do Čiech a hlavne našemu Peťkovi od REI 😵

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň Dunaja (Medzinárodná komisia na ochranu rieky Dunaj – ICPDR, EÚ, pripomína sa od 2004; v ten deň 1994 v Sofii podpísali Dohovor o spolupráci pri ochrane a trvalom využívaní Dunaja)

lucia32
29. jún 2010

Dobré ránko...Markétke od aspine gratulka k 1. rôčku a taktiež Andriškovi k 11. mesiačikom...všetkým Petrom a Pavlom gratulka k meninám...špeci pusinka pre Peťulku od reilyy 😵

anavi85
29. jún 2010

chcela som sa vas opytat kolkym vyslo skutocne pohlavie podla cinskeho kalendara 😀

leve26
29. jún 2010

ahojte oslavenci.prajeme vsetko len to naj naj a posielame vela pusiniek.my sa chceme pochvalit.od vcerajska sami bezkame.

ani3012
29. jún 2010

jéj Ivi ! Vy ste sa dali na ďalšie ? 😵 😵 😵
Tak držím päste,nech sa nejaká princeznička podarí...či? 😕 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre