• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 maš IP
2. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!
Takze Maxim ma dnes prve narodeniny :slight_smile: Takto presne pred rokom mi okolo siestej rano odtiekla voda....mozno preto sa stale budi o 5:50 :sweat_smile:
Silvinke tiez gratulujeme k narodeninkam .....majte krasny den :dizzy_face:
2. júl 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 skus malu okupat v manganistane.Nas Maxim strasne slinta takze tie potnicky mame tiez na krku :confounded:
...a pocula som , ze vraj je dobra na potnicky modra indulona ale nemam to odskusane....
2. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko modrá indulóna je dobra tuším na všetko. :slight_smile:
2. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môjmu maťkovi sa lupia ručičky a riškovi nožičky zo spodu
2. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...
@olianko gratulka Maximkovi k 1. rôčku, veľa šťastia, zdravia :slight_smile:
2. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takisto aj Silvinke od malky gratulujem k rôčku....
Všetkým výletujúcim krásne počko, aby ste si to užili....
Majkas krásne fotečky, oslava paráda a darčeky tiež :slight_smile:
2. júl 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievočky

oslávencom srdečne gratulujem, aj dodatočne.

všetkým dovolenkujúcim šťastnú cestu a pohodičku.

miška mi zaspala, idem niečo vymyslieť na obed a trošku požehliť

a aby som nezabudla, fotečky a videá sú super.

pa všetkým. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripajame a prajeme vela zdravička ,štastička,a lasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 dakujem za povzbudenie :wink: som nervozna kazdym dnom viacej a viacej :unamused: ideme na ockovanie dneska... dajte vediet o stretku :wink:
2. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 len nestresuj,snaž sa byť pokojná lebo všetko prenášaš na malú.Najlepšie bude,keď sa budeš rozplývať nad všetkým ako sa ti to páči a ona to od teba pochytí.Do lietadla si zober fľašu s čajom,aby prehltla a neboleli ju ušká.
S Paťkom sme leteli,keď mal 1,5 roka a bolo to v pohode a počas letu sa môžete kľudne aj poprechádzať-veď to poznáš :wink:
a kinedryl náhodou nemáš,že ? Ten by ju aj troška ukľudnil a bola viac unavená a spinkala
2. júl 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide maminka so sestrou na kávu a ja ešte v pyžame :sweat_smile: neumytá...hlavne že tabuľka je :grinning:
tak zatial pá :wink:
jáj ! A dnes mi príde Paťko domov zo školy v prírode.Sa na neho teším :dizzy_face:
2. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:

dnešním oslavencům přejeme hoooodně zdraví!! :slight_smile:

Maji, krásné fotky máte, nejen z oslavy. Ta poslední z narozenin, jak se obě smějete, jééééj, ta je nádherná! :slight_smile:

Ani neřeš, je to rodina :slight_smile: No jasně že tabulka je přednější :grinning: ale stejně jsi skvělá, že nám tak ochotně nástěnkuješ :wink: To se hned tak nevidí.

2. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim, krásnou dovolenku!
2. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,

dakujeme za pochvalu foto a aj my sa pripajame k dnesnym gratulaciam a zelame vseetko najlepsie :slight_smile:

@ani3012 este sme konkretne nevybrali, ostalo to v rovine ze severne taliansko :grinning: chceli sme ist teraz v juli ale na kazdy tyzden tam mame nasackovanych nejakych doktorov ja aj Tami, tak asi to ostane na september ked sa podari :slight_smile:

a suhlasim s blani, dakujeme ze nam tak super nastenkujes, posielam velku Milku coklit :wink:

no a ja idem hladat pekarnicky s bezlepkovym prgramom
papa
2. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavencom gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@majkas krasne fotecky :wink: perfektna oslava...tamarke sa teda vie tvarit do objektivu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ...dovolenkujucim prajem krasnu dovolenku a perfektny oddych a uzitie si svojej rodinky :wink: ..a hlavne fotte , nech je co obdivovat :wink: ...u nas dnes na obed pipinkova polifka, francuzske zemiacky / uz sme ich nemali straaaasne dlho/..a peciem capucino keksiky, len sme nemali orechy tak som dala kokos..vsak aj tak sa zjedia :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky podruhé :slight_smile: máme za sebou očkovanie...jáj ta sa naplakala ešte len vošla do ordinácie :pensive: takže plakla aj vkuse aj počas očkovania, minútku po na ručkách už len vzlykala...babuľka moja malinká...dali sme panadol čípok a zatiaľ je v pohode...uvidíme čo bude :confused: dúfam, že nič a prejdeme to bez teplotky :dizzy_face: Zajtra máme stretnutie rodákov tak by som chcela s ňou vybehnúť, naši už idú od rána, ja ešte do predajne...tak uvidíme :sweat_smile:
2. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :wink:

prajeme veľkým oslávenčekom Alexovi, Natálke a Peťke všetko nááááj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

čítať vás už nestíham, balím, lebo zajtra ráno vyrážame, tak som vám sem prišla hodiť aspoň fotky, ktoré som fotila a budem niektoré dávať zväčšovať , aby mi z nich urobili obraz
2. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zle kukla, dnes má veľký deň Maximko a Silvinka :confused: , prajem všetučko nááááj :wink: :wink: :wink:
2. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi krásne fotky...to bude prekvapko :slight_smile:
A prajem šťastnú cestu...užite si to :slight_smile:
2. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 , ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

majte sááááááá
2. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jj,uz som nabrala nejake infosky ako malu udrzat v klude :grinning: mala je vpohode, len doobeda mam strasne fofry a lietam ako stiiihacka aby som vse pobehala a vybavila,ale to je s nou viacej mara a ak som s nou vonku sama,ta sa nestara o moju naladu,kuka kde ideme :grinning: a pri takom krasnom malom zubatom usmeve sa neda neusmiat :dizzy_face:
2. júl 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brý večer....tak zatiaľ sme bez teplotky....večer bola trochu mrzutko, ale už spinká... :dizzy_face:
2. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 a vy ako? ako očkovanie? Zajtra už letíte? Tak šťastnú cestu a nech to zvládnete bez komplikácii :wink:
2. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 vpoho,mala len kukala co sa stalo,dala som jej finger food za odmenu a bolo dobre,ale ked som ju polozila na lehatko,ze ju obleciem,tak spustila :grinning: aj som ju okupala,akosi som na to zabudla,ale sak uz nie je take male mimco...
a neletime zajtra,by som sa zblaznila :sweat_smile: v pondelok som zistila,ze uz o tyzden letime a mame vybavit tooolko veci ze az... nastastie sme pas stihli,to je hlavne... letime v utorok.
idete na dovcu,nie?
2. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. gratulujeme oslavencom a pripominame sa, ze aj my dnes oslavujeme 1 rocik, prave peciem torticku na oslavu :wink:
2. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ako to ? :confused: Vás nemám zapísaných ?
2. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no no no :grinning: co to :grinning:

@katkah blahozelame :dizzy_face: a to este lne teraz sa chystate? a co oslavenec,nie je unavena :sweat_smile: nasa je uz v postielke :dizzy_face:
2. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
@ani3012 no asi nas nemas zapisanych :frowning2: ale nevadi, ved ja sem chodim len kratko....
@hathor1231 a peciem torticku na zajtra...nasa uz od siedmej spi....dnes sme jej len pripomenuli, ze pred rocikom sa narodila a kedze sme velka rodina, tak oslava az cez vikend :wink:
2. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah :grinning: sak som kukala,ze ci idete oslavovat bez nej :grinning: alebo si ju nejakym zazrakom udrzala :grinning: tak si vikend uzite. my budeme mat tiez 2oslavy. jednu malu na slovensku a druhu ked prideme naspat do uk s ocinkom :dizzy_face:

my mame teraz tatovu 50, mala rocik, krstiny,tak je co oslavovat :grinning:
2. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 no teda, ale toho mate..vsetko pekne pokope :wink: torticka upecena, zajtra uz len dozdobim, ale akosi sa mi topi, tak dufam, ze dozajtra stuhne :angry: idem spat..dobru :wink:
2. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok