• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Dobry vecer.
6. júl 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bryyyyyyyyyyyyy veceeeeeeeeer :wink:
6. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo

som tuuuuuu !!

idem dočítať :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ahooooojjjjjj :slight_smile:
6. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...akosi sa nemôžem dostať k písaniu, ale snád už konečne...fotečky budú zajtra z oslavy, s našim foťákom sa máličko fotilo, tak naháňam fotky z ostaných foťákov..dnes v noci sa dovezú fotky z blavy..
takže celá oslava prebehla celkom ok, snád boli všetcia spokojní..erik ani poobedný spánok vtedy nedal..deti sa aj pokúpali v bazéne, dospeláci pokecali trochu...a mne po oslave ostal ešte väčší bordel ako bol predtým..ešte dnes som spratávala pozostatky..ale balonová výzdoba je ešte stále :grinning:
zvyšok predlženého víkendu sme viac menej ešte trávili u prababky, kde bola teta s natalkou z blavy..a dospávala som :grinning: tortu som dorábala o 1 v noci, potom ešte spratávala a niečo chystala, tak som šla spať o 3 a o pol 7 už som miešala vajíčkovú pomazánku :sweat_smile:
dnes som sa len v kuchyni motala, a okolo erika...inak celý deň prší, tak sme len doma boli..zajtra bude snád lepšie...

a idem vám sem asi aj tak dáke fotos buchnúť...aspoň čo mám, zajtra budú komplet na FB :slight_smile:
6. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte dodatočne želáme všetkým už 1ročným detičkám všetkučko len to naj, nech sú zdravé a šťastné :dizzy_face: :dizzy_face: posielame cmuky :astonished: :astonished: :astonished:
6. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lucka a inka. ako krásne sme sa tu stretli :sunglasses:

inka - dodatočne erikovi všetko naj naj k narodeninkám a paťulkovi sme dnes k meninkám s eluškou poslali do nebíčka motlitbičku - za nás všetkých :slight_smile:

6. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. gratulujeme vsetkym oslavencom a pridavame par fotiek z oslavy, zvacsa sa vsak natacalo na kameru, takze fotiek je pomenej:slight_smile: ale aspon cosi. a musime sa s Ninkou pochvalit, ze ten dreveny domcek s hupackou dostala od tatíka, po veceroch trosku majstroval, sice este uplne nedokoncil, ale postupne dokonci :wink:
6. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@inneska inka kraaaasne torticky ste mali :slight_smile: ...si fakt sikulka...
@lucim tesim , tesim na fotecky :slight_smile:
@katkah kraaaaasne :dizzy_face:
6. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ja normalne citim ako tie torticky vonaju :grinning: :grinning: :grinning: ..jaj dala by som si povedat :grinning:
6. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ja som dnes a zajtra mamickou 6 deticiek, mam tu 2 bratove..takze 1 rok, 3,6,7,10,12....ty brdo..plny dom :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dakujeme a tiez sa pochvalim, ze torticku som piekla sama..na prvy krat celkom fajn :wink: ...ale teda inneskine torticky su nadherne. a maly Ericko je fakt fesak.
6. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor fuuu, takze mate doma veselo a plno :wink:
6. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka dakujem za paťulka :pensive: a erik ešte len bude mať 1 ročik..v piatok :grinning: len my sme popredu oslavovali :grinning: nám to tak vyšlo, aby sme sa všetcia stretli, piatok oslávime potom už len v 3ici :dizzy_face:
@katkah takisto ste mali krásnu oslavu :dizzy_face: :dizzy_face:

@traktor a @ani3012 vašim paťkom želáme zdravíčko a krásne prázdniny a celé detstvo a vlastné celý život nech majú pohodový a podla svojich predstáv :dizzy_face: :dizzy_face:
@traktor a dakujeme za pochvaly :wink:
6. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ..marnost...ze celkom fajn....vsak treba napisat...je krasna perfektna...naco byt skromny...a este dodat...a keby ste vedeli ako chutila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nech mi ..teda ja :slight_smile: kylava..co torta z obrazkom zavidime..ale v dobrom... :wink: ste fakt sikovne baby :slight_smile:
6. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ja som piekla tú s mikym sama(moja 3) a bola dobrá, všetkým chutila, to je hlavné :slight_smile: a díííky :slight_smile:
@traktor a čože si to chceš natrénovať aké je to s 2 deťmi naviac, keby sa pritrafí ?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera som na včielku stúpila :frowning2: tak som mala aj ja pik pik do nožičky :grinning: ale našťastie som neni alergikuš, tak som to len schladila a po hodinke som ani nevedela, že som čosi pichlo :sunglasses:
6. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska inka aj na tvojho patka som myslela, aj som to tu rano chcela dat...len mi bolo tazko...som nevedela ci je to vhodne...velmi nanho myslim stale...a nie preto , ze sa to hovori..ale o to viac, ze mam tiez patka , a tiez majoveho....
6. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a počas všetkých príprav nám vykukli dalšie zúbky, horné 3 sú na svete, tak hlásim momentálny stav je 10ks :slight_smile:
6. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska no som si aj myslela, ze si ju sama piekla....je krasna...to je hlavne, ze chutila :wink: ja som robila jahodkovu...hlavne pre deti, tich sme mali vela
6. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska nechceeeeeeeeeeeeeeeem viac..mam dost...a ta predstava , ze tolko hlavok pokope...no ...mam dost...stacia mi ty moji akurat.. :grinning: :grinning: :grinning: ...a erik sa ti zmenil teraz vsak?..je taky mohutnejsi, aj v tvaricke je taky iny..taky fesak velky..
6. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska krasne fotecky, Erik je uzastny chlapcek :wink:
6. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked sa raz na....nastvem....tak aj ja taku upeciem...tajne sledujem na koniku temu...tak sa este zdokonalim ...a potom snad....raz sa aj pokusim..
6. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor 6 deti, budes mat co robit, aspon ti den ubehne rychlo :grinning: a bude sranda :slight_smile:
6. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ivka, chcela som to tu tiež napísať, ale nakoniec som nie..nech zbytočne tu nesmútim..som to len na fb dala...

akurát bolo v správach, že obvinili dubnickú dr, že na pohotovsti asi zle určila diagnozu a ráno doma zomrel 4ročný chlapček...stále sa s kamoškami nevieme dopátrať k menu, že ktorá to bola...
6. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor aku temu, nech kuknem aj ja
6. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 no oooo :grinning: :grinning: ...to trenujem na august..pride teta z nemecka a budu prerabat dom tak budem mat jej 2 dievcata v kuse 3 tyzdne...tak uvidime...bud ma to polozi ale budem este viac besna ako som :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska inka teraz akosi casto zomieraju deticky :frowning2: ...
6. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no podla mna, ty by si ju zvladla upiect urcite, ked tu citam, co ty stale vypekas a vyvaras, to sa u nas ani za mesiac nezje :wink:
6. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok