• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ahojte,

všetkým oslávencom rôčikovým aj výmesačným všetko naj... naj... naj...

dlhšie som nebola a ani nečítala, tak nemám ani bohvieaký prehľad...

Na FB som videla foto z dovoleniek, jáááj ako vám bolo dobre :slight_smile: My asi tento rok nič. Asi len chata, aj to možno na 1-2 noci.

Máme sa tak akurát. Keby nie sme v noci 5 krát hore, tak sa nám to ani neráta. Zdraví sme, to je hlavné.
Chodenie je zatiaľ ešte v nedohľadne. Tak je možné, že vyhráme aj tú súťaž. Už ani neviem, že ako sa voala :sweat_smile:

Tak zatiaľ....

8. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 tak ja nemám v zozname arci...som si niečo vytlačila zo začiatku tejto témy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže gratulujem všetkým oslávenkyniam, špeci Zuzinke veľká pusinka :slight_smile:
Všetky boliestky nech sú hééééč...my sa trápime, teda moja gebuľa nad vyrážkami u malej....najprv som si myslela, že bradavička nejaká špecifická, ale zrejme to budú len komarie kusance, bo po dezinfekcii sa jej to trochen zmenšuje, má jeden velký a pár menších...kiahne to nie sú, lebo od prvého pupáku už ubehol týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vraj malé babuliatka nemajú ešte komplet imunitu a môžu reagovať rôzne...tak som kupila aj biopron, probiotický komplex posilnujúci aj imunitu :slight_smile: Uvidíme čo bude ďalej :dizzy_face:
8. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamulienky

aj my sa pripájame ku gratuláciám... fotečky sú parádne . krásne nám rastú tie júlovčiatka...

a @vendulacky - aby sme nezaostávali, tak som dnes sýkorke našla stoličku... sme síce len 9 zubec, ale podla správania v posledné dni to skoro dotiahneme na dvojciferné číslo... chúďatká naše maličké, ale aspoň to budú mať za sebou...

a maminky, čo dávate na rozbité kolienka?? my sme mali chrastičky a dnes sa jej znovu priblížil chodník a jednu si odšupla, tak jej to aj trošku krvácalo. normálne som si pofňukala kvôli nej, ona ani nepípla... ale mne jej bolo ľúto...
8. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéje, vy tu už řešíte odřený kolínka:slight_smile:)) Malá se teda sama postaví, udělá 2-3 kroky, ale po čtyřech je to jistější. Takhle experimentujem už týden..je to chození? Jinak celý den stále leze o chození se spíš pokouší, mám nějaký videa, tak snad někdy dodám:slight_smile:
Ted je ale tak hezký počasí, celý den jsme se čábřily v bazínku, bylo fajn, dneska to ještě šlo, ale mají přijít větší horka, tak to bude zas za trest.
luci, chudinka natálka, takhle poštípaná...to jsou přemnožený ty komáři sviňský určitě z těch povodní!!

Jinak musím s politováním oznámit, že na slovensko s největší pravděpodobností nejedem :pensive: :pensive: Dneska byla mamka na dotočení sádry a bude ji mít ještě tak 3-4 týdny, což vleze do slovenska. S ní jet nemůže, ani by si chatu neužila, natož domašu a co tepřiv těch 10-12 hodin v autě...a bez ní jet nemůžu, chata bez ní prostě nejde :frowning2:
Tak mě to mezí...tím padne i setkání v Košicích..a já se tak těšila :frowning2: :frowning2:
8. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

oslavencom vse naj :wink:

ja akosi nemam cas na net ist. mala je riadna potvorka,uziva si navstevy a prechadzky :dizzy_face: uz sa sama pusta a udrzi sa na nozkach tak 3s a potom hapa, vcera urbila krocik dopredu a sup na zem :sweat_smile: konecne tu mate pekne,som si nemala co obliect,vsetko som si doniesla letne :grinning: ideme pokracovat v obiehani navstev :sweat_smile: mam na mesiac co robit... mala vpohode zvlada naval cudzich. a spinkava mi stale pekne sama v postielke :dizzy_face:
9. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@meza Nela
Nelka sa narodila o 3 týždne skôr,ale aj tak mala Nelinka krásnu váhu: 3020 gramov a 47 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/meza/album/nelinka/3170796/

@kochanski Zuzanka
Zuzka sa narodila o 11 dní skôr ako maminka myslela s váhou 3520 gramov a mala pól metra :slight_smile:

@battole Šarlotka
Lotinka sa narodila o dva dni neskôr s pôrodnou váhou 3600 gramov a mala krásnych 51 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/

@inneska Erik
Eriček sa narodil o 6 dní neskôr a mal najväčšiu váhu zo všetkých júlových kinderok a to 5120 gramov a mal 56 cm.
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/inneska/
a len pre zaujímavosť debata našej Inky s @adka32 ,keď zistili,že čakajú potomkov :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/druha-ciarka-na-tehotenskom-teste-slaba/?page=19 :grinning:

@kamilečka Sarah
Sarah sa narodila o 10 dní skôr a váhu mala 3130 gramov a 49 cm

Meniny oslavuje: Lujza, Lukrécius, Lizelota, Lukrécia
Meniny oslavuje v ČR: Drahoslava, Berenika, Drahuše, Letície

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň za zničenie malých a ľahkých zbraní (International action network on small arms – IANSA, organizuje sa od 2001; v ten deň 2001 sa v New Yorku začala Konferencia OSN o malých a ľahkých zbraniach, trvala do 20. 7. 2001)

Prajeme všetko najlepšie k prvým narodeninkám,pekne si tento deň užite,aj počasie tomu praje (aspoň u nás :grinning: )
9. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hathor1231 nazdár Slovenka !
Tak to je fajn,že sa ti páči a priprav sa ,že bude ešte teplejšie ako písala vendulka.Vraj až 35 °c má byť. :confused:
9. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 uz sa tesim,mame bazenik,plavky a hlavne opalovaci 50+ faktor :grinning: takze mooooze :grinning: :grinning: :grinning: ale pre mamu isto nie 50+,som biela ako stenaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadi :grinning: samoopalovaci mi tiez vyhodili z batoziny :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy den pridem na naove a nove veci,co mi v taske chybaju... vcera ma nastvala detska kasa,vyhodili mi aj tu :rolling_eyes: preco,netusim...
9. júl 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravíme všechny a přišly jsme jen popřát všem oslavencům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=irYjDSLJNgw&feature=related
9. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj brusííííí !
9. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hathor1231 to fakt ? To je strašné ako sa v tom niektorí vyžívajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tiež nechápem prečo.... :angry:
9. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja už aj odchádzam...Evička sa zobudila a počujem,že vyhadzuje z postieľky hračky
Ako sa má naša Karamelka ? Už máte žub ? Či si to necháva k roku ? :grinning:
9. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 len som tam prisla,kukli na boarding pass,ze slovakian a uz to islo. malu som musela dat von s klokanky a prehladali mna aj ju, mlieko,vodu,presnidavku som musela skusit. otvorili prirucnu (tam som nic nemala) a potom hned aj batozinu a zacali vyhadzovat :angry: malu som si nemala v com okupat,co mi vsetkuuuu kozmetiku vyhadzali :angry: a tiez som musela bojovat o jej syrup co ma na kalcium,ze je viac ako 200ml :rolling_eyes: tak som mu povedala,ze ak mi to vyhodi,ze podam complaint na neho,ze mi vyhodil medicinu predpisanu pre moje dieta (priamo na flaske je nalepka od GP,ze je to pre malu a potrebuje to 4x denne) tak to mi vratil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este som platila 35gbp ze ma museli kontrolovat,vraj som prisla po gates close,aj ked som tam cakala vo vestibule 30min a ziadnu ani neotvorili,tak som sa isla spytat a hned ma poslali hore. marek mi ani s taskami nemohol pomoct,tak som si na checking najprv dotrepala (s malou v klokanke) 15kg batozinu, potom som sa vratila pre kocik a nakoniec pre prirucnu a oni tam len stali a kukali :angry: uz s nou letiet nikdy nebudem... ked pridem domov,tak im napisem staznost,isto sa z toho nepos...u,ale len tak to nenecham...
9. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Ani zub nikde nic a a ni to nevypadá :wink: ale máme se zle malá teplotkuje a nikdo neví proč jinak jí a pije tak uvidíme co ukáže zejtra výtěr z kčku.. Jinak jsme v pohodě a užíváme si léto :wink:
9. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsetko dobre oslaveneckom :slight_smile:
9. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky .... ďakujem ešte raz za gratulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A dnešným oslávencom CMUUUUUUUUUUUK :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...špeci Eričkovi a Zuzanke :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: a všetko len to naj naj naj naj :wink:
9. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prajem pekný deň...oslávencom všetko najsamlepšie...špeci Eričkov, Šarlotke a Zuzanke :slight_smile:
@brusinka.pusinka malej Simonke prajem rýchle uzdravenie :slight_smile:
@hathor1231 no comment...by som ich vyhádzala, takto komandovať matku s dieťatkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný slnečný deň,

dnes máme oslávencov a oslávencom. Tak všetko naj... najmä tým skalným :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@samayka my máme zatiaľ len modrinky, čo štvornožkujeme. ku chrastičkám sa ešte len dostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie ku krasne prazitemu rôciku a meninovcom, vela peknych prezyvok :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:27  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu dlhsie nebola, tak len zhrniem nase pokroky :slight_smile:
- chodime bez pomoci po vlastnych
- zubky nemame ziadne
- a dnes mame rôcik :slight_smile:
9. júl 2010 o 14:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vsetkym oslavencom gratulujem a posielame pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@hathor1231 no mna by asi porazilo ...mozno by som aj pokutu dostala co by som sa s kazdym povadila...to je teda pristup...ale hlavne, ze ste stastne dosli :wink:
9. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde su albumy deticiek?....neviem sa k nim dostat
9. júl 2010 o 15:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klikni na fotku toho, koho album chces pozriet :wink:
9. júl 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj mi blahoželáme všetkým oslávencom aj tým, ktorí mali skôr a mi sme tu neboli, Laurinka posiela pusinky

My od dnes - teda Laurinka má rúčku v sádre, spadla na schody sa skotúľala, lebo jeden z dvoch loptošov za sebou nezatvorili dvere včera ráno a celý deň štvorkovala bez pomoci pravej rúčky, tú si držala stále hore, inak ju používala aj zakývala, papala s ňou a tak, ale divné mi bolo to štvorkovanie bez nej, tak sme dnes zašli na snímok a ešte že sme šli, rúčka v zápästí pravá zlomená :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to som len sekundu odbehla niečo odložiť, lebo sa hrala so svojou veľkou sesterničkou so štipčekmi a ako to dopadlo :angry: :angry: moje zlaté zasádrované
9. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dakujeme za gratulky, aj na FB :slight_smile: my už perfišne chodíme, zubov máme 11ks(3 dalšie už presvitajú), dosť sa vykecávame(mama, tata, toto, ja, pepe)...proste vieme toho dosť, a je to pre mňa to najúžasnejšie dieťatko, tak ako pre kždú maminu to jej :dizzy_face:

a len tak narychlo, som bola v robote pozrieť, tak som ešte od včera zbúchavala tortičku(zachvílu hodím foto na fb)dnes som robila ešte somtanovú, ked už dnes máme ten rôčik, aj sme boli na cintorine za paťkom, a teraz idem rýchlo zbaliť veci a odchádzame na week do udiče...

tak za tu mávajte krásne, bude hoooruci víkend, tak si ho užite..papa :slight_smile:

a gratulkujeme všetkým spoluoslávenčekom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laurajana no čo ! Tak vyhrávate ešte nevyhlásenú súťaž o "Prvé sádrované júlovčatko " :grinning:
No asi ju to až tak moc neboli,ale neviem si predstaviť dieťatko so sadrou a ešte v takomto počasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@battole ty myslíš ten náš spoločný album? ja neviem ani ako sa presne vola,nikdy som v tam fotky nevládala.

@jajona o dva týždne to čaká aj vás :dizzy_face: že rok....do kelu,ako to strašne uteká.Škoda,že nám vymazali ten posledný album,keď sa liahli naše kuriatka.Bolo by zaujímavé si prečítať nejaké príspevky,že ? :slight_smile:

@vendulacky tak to budú baby vééééľmi sklamané...ale čo sa dá robiť ? Ja by som tiež neišla. Hlavne,nech sa dá maminka do poriadku :wink:

@samayka neboj ! Toho ešte len bude :grinning: rozbité kolienko sme ešte nemali,ale netreba to nejako riešiť, dezinfikovať a nechať tak

@lucia32 komáre sú svine hnusné ! Zabiť ich ! Už aby robili tie postreky,lebo ak nie si natretá repelentom,tak nemáš šancu proti nim. :angry: Patrik mal inak od jedného komára silné bolesti hlavy.Teda aspoň si myslím,že to bolo z toho.Na druhý deň už bol fit.Probiotikum papáme skoro stále,ale dávam jej dophilus infantis (snáď som to napísala správne,nechce sa mi ísť do chladničky)

@raona
neboj,nič nemeškáš, jedine,že malá Laurinka od @laurajana má zlomenú pravú ručičku v zápäestí a @brusinka.pusinka sa trápi s teplotkami-ešte nemajú zub,tak len dúfam,že to bude len to,@traktor a ja sme si ponadávali v inej téme na Simonkinu maminku-to je tá,čo hodila malú do Váhu (ja si to teda myslím), Natálka od @lucia32 má pravdepodobne štípance od komárov a @vendulacky maminka má sádru v nohe,tak nepríde na stretávku do Košíc. Matejko od @lucim začína kurz na vodičský preukaz Matejko od @zrnik začína papkať,darí sa mu,čo nás všetky veľmi teší, @samayka jej sýkorka má rozbité kolienko a Šarlotke od @battole má dnes 1 rôčik.
@simonito má chorého Šimonka,tak držíme päste,aby bolo tiež všetko v poriadku inak jej malinká Amálka je OK !
A tešíme sa s tebou na oslavu,hoď potom fotky :slight_smile: Ak som na niekoho zabudla,tak sa omlúvam .-Evička mi tu reve,tak idem het :sweat_smile:
9. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@inneska a Eričkovi všetko naj naj naj naj k narodeninkám! Nášmu bodygardovi :sunglasses: :slight_smile: CMUK !
9. júl 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 asi nie je statočná, lebo fakt ani zdania po plači a nakoniec sádra...snáď ju dlho mať nebudeme uvidíme :unamused:
9. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laurajana deťom sa rýchlejšie zrastajú kostičky ako dospelým a ja by som ťa skôr pochválila,že si s tou malou išla,lebo keby jej to zle zrastlo,tak by to bolo horšie. Takže si dobrá maminka a to že ma sadru na ručičke vôbec neovplyvní :wink:
9. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok