• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 Dakujem, my sme uprostred party :grinning: ....ozvem sa.
Dakujem, mali sme tortu s ohnostrojom :grinning: :sunglasses:
10. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika be a všetkým ostatným oslávenčekom blahoželáme k 1. rôčku...veľa zdravíčka, šťastné krôčky a veľa veľa lásky rodičov, súrodenčekov, okolia :wink:
10. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este raz dakujem za mojho synceka Tiborka. Oslava sa nam vydarila a zajtra mame detsku party :grinning:
Na stenu v detskej izbe pribudli 2 obrazy Tiborka ked mal len 1 tyzden a bol moje male babatko :slight_smile: som stastna ze ma 1 rok, ze je zdravy, ze ho mame, ze je sikovny a nezbedny :wink:
Prajem vsetkym nasim detickam vela, vela zdravia a stastia.
10. júl 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej najsamlepšej kamarátke z detstva, puberty a velkého kúsku dospelosti (potom sa mi vydala do nemecka :( ) sa dnes narodila dcérka Emilyyyy!!! takže júločiatka pogratulujme júlovčiatku a nech sa im darí tak ako nám všetkým :slight_smile:))))))))
10. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetkým dnešným oslávencom prajem samozrejme ešte viac radosti, šťastia a hlavne zdravia ako doteraz :slight_smile: cmuuuuk všetkým
10. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musím sa vám pochváliť.. dnes sme si uťahali sýkorku tak, že zaspala už o pol ôsmej. boli sme sa kúpať - zasa ani za svet z vody - už nielen Máziková ale aj Moravcová môže do dôchodku. ona sa normálne odrážala od dna bazéna a len by to plávalo... no a potom sme išli domov pekne po schodoch... bývame na treťom, ale tatinko musel s Elinkou ešte o dve poschodia viac, lebo sa jej to zapáčilo.. dobre že nebývame v 12 poschoďáku ale len 5... by sa nachodil Miško môj... normálne sa šplhala a bojovala s tými schodmi o dušu. jedna ruka na zábradlí a jedna v tatinkovej dlani... toho kríže bolia do teraz... ale bol to krásny dník.
10. júl 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj deticky
10. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

oslávencom prajeme všetko dobré...

my sme sa dnes prvýkrát vozili na bicykli. kúpili sme sedačku. to bolo radosti :slight_smile:
inak strááášne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky,

všem oslavenečkům hooodně zdravíčka a lásky blízkých. Nestíhám přispívat ani číst. Jen jsem postřehla zlomenou Laurinčinu ručku. Juuuj :frowning2: Chuďatko naše, foukáme na dálku a přejeme pevné nervy!

My jsme stále u vody a venku. Doma vždy jen přes noc. Kubík se rozchodil za ruce. Dnes metl v kauflandu, že jsme mu ani nestačili :slight_smile: Máme teď jakési mamánkovské období, k nikomu nechce, jen tuli tuli s mamkou :dizzy_face: To je tak příjemné :slight_smile:

Mějte se všichni krásně, užívejte léta a my se zase ozveme. papa :dizzy_face:
10. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly doplnok k tabulke dnesnych oslavencov: na FB som vypatrala, ze dnes ma 1 rocik aj Adamko od @acerka . zelam vsetko vsetko vsetko len to naj. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, ano mame roooooocik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucim dakujemeee :wink:
10. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babulky .... som dnes nemala ani kedy sem zaskocit, mali sme vyborny aj hrozny den.
zase sa mozem akurat tak vykecat z toho - matko mal take zachvaty vreskotu, strasneho placu a trucu, ze sme nechapali ... dnes zase spal len 2x po 30 minut. a zaspal az po pol 10tej. snad je to nejake prechodne obdobie... lebo je to unavne pre vsetkych. :unamused:
a ta dobra stranka - boli sme na kunovskej priehrade, kraaasne sme sa clapkali a uzivali si to, matko bol z vody nadseny, z piesku tiez. :slight_smile:
blani, pekne si to uzivajte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@blani2
@samayka eluske plavkyni a schodolezkyni posielame boztek. :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim nas andrej vstava o 7mej...spi okolo 11stej...cca 15-30minut, okolo 16stej napodobne...alebo podla vnemov okolo neho...napr.dnes 5minut...a zaspava po 21hod....
david nechce spavat vobec...vstava po siestej....spat chodi po 20tej...ako kedy +hodina...

ja len tak informativne....
10. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer, ale aky je adamko sikovny, co vsetko zvladate a popripade fotecky alebo link musis pochvalit hodit sama. :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tyzden sme v Tt...horko, komare..neviem cia som...
este tyzden vydrzat a uz budeme v byvatelnom prostredi doma...v utorok mam zapis na VS..mam problem lebo nemam kde dat andreja...kedze je moj cecok stale...asi ho zoberiem so sebou na zapis a v pripade potreby budem volat niekomu z TT...a na semester bude fungovat snad tato, babka a mozno nejaka teta na varovanie-len ju este najst
10. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin nestras, ja verim, ze je to prechodne ... mne by to malo spanku nevadilo, keby z toho nebol neukludnitelne vrestiaci. .. teda casom sa skludni, ale brrrr.
a na ten zapis kludne andryska zober, ak mu to nebude vadit, vsak je rad s tebou, aapon vas uprednostnia v radoch. a kludne sa nastrc dopredu, mas na to pravo. nehanbi SA.
a uz sa tesim na fotecky vasho vynoveneho hniezdocka. :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavu mame az zajtra tak potom dam foto aj videjka
10. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka tak nech sa vam to vydari podla predstav a tesim sa na dokumentaciu. :slight_smile:
10. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

joooj až teraz som si všimla tú zlomeninku.. pááánečku, chúďa malé, v tomto veku a v tomto teple.. si to neviem predstaviť...

@lucim - nebudú to ďalšie zúbky?? aj sýkorka bola taká... potom sa to na deň-dva upokojilo a začali byť divoké noci.. a stolička vonku.. teda len vonkajšia strana. a teraz ráno - po ďalšej skoro prebdenej noci ( kojili sme sa hádam každú 1,5 hodinu, ale krásne ju to upokojovalo, tak som si povedala nech..) .. takže teraz ráno že skontrolujem či už je vonku celá a našla som prerezané ĎALŠIE 2... čiže suma sumárum - 11 zubov.

11 zubov... kto dá viac ? :grinning: :grinning: :grinning:

teraz išli s tatinkom na hojdačky, ja mám navarené zo včera tak že vás mrknem a idem sa zvaliť do sedačky, vyložiť nôžky a hádam čo-to dospať...

po obede ideme znovu k bazéniku - foto dodáme večer...

krásny dník vám prajem všetkým a oslávencom a oslavujúcim obzvlášť!!!
11. júl 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tretí krát mi ho nepridá???
11. júl 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@sorciera24 Richard má dnes presne jeden rôčik :slight_smile:
Riško sa narodil o 15 dní skôr.Váhu mal rovných 3000 gramov a dĺžku 49 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sorciera24/album/najkrajsie-momentky/2114486/
no snáď sorciera24 nám pridá viac fotiek malého Riška :wink:

Meniny oslavuje: Milota, Milutín
Meniny oslavuje v ČR: Olga, Helga, Pius

K meninám a Riškovi k prvému rôčku prajú júlovky všetko naj ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň populácie (Populačný fond OSN – UNFPA, vyhlásený v 1989; v ten deň 1987 dosiahol počet obyvateľov Zeme 5 miliárd)

11. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka
@lucim
neviem prečo ťa nemám vôbec v žiadnej tabuĺke,som to kukala,kontrolovala viac krát a ništ ! Ale zajtra pripomeniem narodeninky malého Adamka v ďaľšej tabuľke :wink:
11. júl 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@sorciera24 riskovi vsetko najlepsie k prvemu rocku :dizzy_face: @acerka Adamkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku :dizzy_face: ..a nech sa vam krasne vydaria oslavy a mate krasny den :wink:
11. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pápapápapapáapapapapaám páapapápapáapapapapapaá
To bude dneska hic ,velebnosti.............
11. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je teplooo...ze az..citim sa jak grilovane kura na roste :grinning: :grinning: ...matko dnes ozil..ja neskutocny..len sa rehni...a naucil sa co ti sibe :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...bucha si pri tom po hlavicke...tak tiez sa mohol naucit nieco lepsie...video stahujem...ked sa podari, tak dodam :wink:
11. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor solárko a kolotoče :
11. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ..no este najst niekoho, kto ma potoci :grinning:
11. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok