Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monikabe
10. júl 2010

@ani3012 Dakujem, my sme uprostred party 😀 ....ozvem sa.
Dakujem, mali sme tortu s ohnostrojom 😀 😎

laurajana
10. júl 2010

monika be a všetkým ostatným oslávenčekom blahoželáme k 1. rôčku...veľa zdravíčka, šťastné krôčky a veľa veľa lásky rodičov, súrodenčekov, okolia 😉

monikabe
10. júl 2010

Este raz dakujem za mojho synceka Tiborka. Oslava sa nam vydarila a zajtra mame detsku party 😀
Na stenu v detskej izbe pribudli 2 obrazy Tiborka ked mal len 1 tyzden a bol moje male babatko 🙂 som stastna ze ma 1 rok, ze je zdravy, ze ho mame, ze je sikovny a nezbedny 😉
Prajem vsetkym nasim detickam vela, vela zdravia a stastia.

samayka
10. júl 2010

mojej najsamlepšej kamarátke z detstva, puberty a velkého kúsku dospelosti (potom sa mi vydala do nemecka :( ) sa dnes narodila dcérka Emilyyyy!!! takže júločiatka pogratulujme júlovčiatku a nech sa im darí tak ako nám všetkým 🙂))))))))

samayka
10. júl 2010

a všetkým dnešným oslávencom prajem samozrejme ešte viac radosti, šťastia a hlavne zdravia ako doteraz 🙂 cmuuuuk všetkým

samayka
10. júl 2010

a musím sa vám pochváliť.. dnes sme si uťahali sýkorku tak, že zaspala už o pol ôsmej. boli sme sa kúpať - zasa ani za svet z vody - už nielen Máziková ale aj Moravcová môže do dôchodku. ona sa normálne odrážala od dna bazéna a len by to plávalo... no a potom sme išli domov pekne po schodoch... bývame na treťom, ale tatinko musel s Elinkou ešte o dve poschodia viac, lebo sa jej to zapáčilo.. dobre že nebývame v 12 poschoďáku ale len 5... by sa nachodil Miško môj... normálne sa šplhala a bojovala s tými schodmi o dušu. jedna ruka na zábradlí a jedna v tatinkovej dlani... toho kríže bolia do teraz... ale bol to krásny dník.

brinzulka
10. júl 2010

vsetko naj deticky

jajona
10. júl 2010

Ahojte,

oslávencom prajeme všetko dobré...

my sme sa dnes prvýkrát vozili na bicykli. kúpili sme sedačku. to bolo radosti 🙂
inak strááášne teplo 😝

blani2
10. júl 2010

Ahojte bambulky,

všem oslavenečkům hooodně zdravíčka a lásky blízkých. Nestíhám přispívat ani číst. Jen jsem postřehla zlomenou Laurinčinu ručku. Juuuj ☹ Chuďatko naše, foukáme na dálku a přejeme pevné nervy!

My jsme stále u vody a venku. Doma vždy jen přes noc. Kubík se rozchodil za ruce. Dnes metl v kauflandu, že jsme mu ani nestačili 🙂 Máme teď jakési mamánkovské období, k nikomu nechce, jen tuli tuli s mamkou 😵 To je tak příjemné 🙂

Mějte se všichni krásně, užívejte léta a my se zase ozveme. papa 😵

lucim
10. júl 2010

maly doplnok k tabulke dnesnych oslavencov: na FB som vypatrala, ze dnes ma 1 rocik aj Adamko od @acerka . zelam vsetko vsetko vsetko len to naj. 😵 😵 😵 😵 😵

acerka
10. júl 2010

Ahojte maminy, ano mame roooooocik 😵 😵 😵
@lucim dakujemeee 😉

lucim
10. júl 2010

dobry vecer babulky .... som dnes nemala ani kedy sem zaskocit, mali sme vyborny aj hrozny den.
zase sa mozem akurat tak vykecat z toho - matko mal take zachvaty vreskotu, strasneho placu a trucu, ze sme nechapali ... dnes zase spal len 2x po 30 minut. a zaspal az po pol 10tej. snad je to nejake prechodne obdobie... lebo je to unavne pre vsetkych. 😒
a ta dobra stranka - boli sme na kunovskej priehrade, kraaasne sme sa clapkali a uzivali si to, matko bol z vody nadseny, z piesku tiez. 🙂
blani, pekne si to uzivajte. 🙂 🙂 🙂
@blani2
@samayka eluske plavkyni a schodolezkyni posielame boztek. 🙂

brinzulka
10. júl 2010

@lucim nas andrej vstava o 7mej...spi okolo 11stej...cca 15-30minut, okolo 16stej napodobne...alebo podla vnemov okolo neho...napr.dnes 5minut...a zaspava po 21hod....
david nechce spavat vobec...vstava po siestej....spat chodi po 20tej...ako kedy +hodina...

ja len tak informativne....

lucim
10. júl 2010

acer, ale aky je adamko sikovny, co vsetko zvladate a popripade fotecky alebo link musis pochvalit hodit sama. 🙂

brinzulka
10. júl 2010

uz tyzden sme v Tt...horko, komare..neviem cia som...
este tyzden vydrzat a uz budeme v byvatelnom prostredi doma...v utorok mam zapis na VS..mam problem lebo nemam kde dat andreja...kedze je moj cecok stale...asi ho zoberiem so sebou na zapis a v pripade potreby budem volat niekomu z TT...a na semester bude fungovat snad tato, babka a mozno nejaka teta na varovanie-len ju este najst

lucim
10. júl 2010

brin nestras, ja verim, ze je to prechodne ... mne by to malo spanku nevadilo, keby z toho nebol neukludnitelne vrestiaci. .. teda casom sa skludni, ale brrrr.
a na ten zapis kludne andryska zober, ak mu to nebude vadit, vsak je rad s tebou, aapon vas uprednostnia v radoch. a kludne sa nastrc dopredu, mas na to pravo. nehanbi SA.
a uz sa tesim na fotecky vasho vynoveneho hniezdocka. 🙂

acerka
10. júl 2010

oslavu mame az zajtra tak potom dam foto aj videjka

lucim
10. júl 2010

@acerka tak nech sa vam to vydari podla predstav a tesim sa na dokumentaciu. 🙂

nina41
11. júl 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

samayka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samayka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samayka
11. júl 2010

dobre ranko

joooj až teraz som si všimla tú zlomeninku.. pááánečku, chúďa malé, v tomto veku a v tomto teple.. si to neviem predstaviť...

@lucim - nebudú to ďalšie zúbky?? aj sýkorka bola taká... potom sa to na deň-dva upokojilo a začali byť divoké noci.. a stolička vonku.. teda len vonkajšia strana. a teraz ráno - po ďalšej skoro prebdenej noci ( kojili sme sa hádam každú 1,5 hodinu, ale krásne ju to upokojovalo, tak som si povedala nech..) .. takže teraz ráno že skontrolujem či už je vonku celá a našla som prerezané ĎALŠIE 2... čiže suma sumárum - 11 zubov.

11 zubov... kto dá viac ? 😀 😀 😀

teraz išli s tatinkom na hojdačky, ja mám navarené zo včera tak že vás mrknem a idem sa zvaliť do sedačky, vyložiť nôžky a hádam čo-to dospať...

po obede ideme znovu k bazéniku - foto dodáme večer...

krásny dník vám prajem všetkým a oslávencom a oslavujúcim obzvlášť!!!

samayka
11. júl 2010

a tretí krát mi ho nepridá???

ani3012
11. júl 2010

@sorciera24 Richard má dnes presne jeden rôčik 🙂
Riško sa narodil o 15 dní skôr.Váhu mal rovných 3000 gramov a dĺžku 49 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sorciera24/a...
no snáď sorciera24 nám pridá viac fotiek malého Riška 😉

Meniny oslavuje: Milota, Milutín
Meniny oslavuje v ČR: Olga, Helga, Pius

K meninám a Riškovi k prvému rôčku prajú júlovky všetko naj ! 😵 😵 😵 😵 😵

Kalendárium:
♦ Svetový deň populácie (Populačný fond OSN – UNFPA, vyhlásený v 1989; v ten deň 1987 dosiahol počet obyvateľov Zeme 5 miliárd)

ani3012
11. júl 2010

@acerka
@lucim
neviem prečo ťa nemám vôbec v žiadnej tabuĺke,som to kukala,kontrolovala viac krát a ništ ! Ale zajtra pripomeniem narodeninky malého Adamka v ďaľšej tabuľke 😉

traktor
11. júl 2010

ahojte 🙂

@sorciera24 riskovi vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵 @acerka Adamkovi vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵 ..a nech sa vam krasne vydaria oslavy a mate krasny den 😉

ani3012
11. júl 2010

pápapápapapáapapapapaám páapapápapáapapapapapaá
To bude dneska hic ,velebnosti.............

nina41
11. júl 2010

Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

traktor
11. júl 2010

dnes je teplooo...ze az..citim sa jak grilovane kura na roste 😀 😀 ...matko dnes ozil..ja neskutocny..len sa rehni...a naucil sa co ti sibe 😅 😀 😀 ...bucha si pri tom po hlavicke...tak tiez sa mohol naucit nieco lepsie...video stahujem...ked sa podari, tak dodam 😉

ani3012
11. júl 2010

@traktor solárko a kolotoče :

traktor
11. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ..no este najst niekoho, kto ma potoci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre