• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@traktor to je zlate, si ho tak ustvala :grinning:
11. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ocmukaj potom elusku aj za nas. ale az ked bude nocna sichta. :slight_smile:
11. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sam...on v postielke velmi nechcel spinkavat...zaspaval na zemi , na paplone...to ha ma tak cely den na zemi a ked je unaveny, len si lazka a spinka...tak mi to nedalo, dali sme s postielky dole jednu stranu, a chce takto spinkat...len aj tak si v spanku zlezie dole :grinning:
11. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry wecer babulky mojeeee :wink: :wink: :wink: uz som tu davno nebola :confused: :confused: sak ani neni divu :confused: :confused: macik je hotovy terminator nas vsetkych :pensive: :pensive: cez den je super jasi sa a vymysla a vecer je to hotova sodoma gomora :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nervaci a reve nechce spat a tak ficim az do 22.00 a potom musim si ist lahnut s nim a tak nemam vooobec cas na nic :rolling_eyes: krasne stare casy :frowning2: :frowning2: ked som tu spokojne mohla tukat s vami :wink: :wink: postielku odmieta a tak najprv zaspavanie na gauci a potom postupny presun hore do postele :confused: :confused: hadam sa to upravi bo takto sa neda zit :confused: :confused: luu uplne ta chapem s tym poplakanim bo ja to mam podobne :cry: :cry: ale sak co narobime s nasimi detuchami :grinning: :grinning: hlaavne ze su zdrave a casom sa im to vsetko upravi :wink: :wink: dnes som u nas zapla klimu a tak je tam fajnovo chladnucko :wink: a tak sup s macikom do cestovnej postielky a ja mam teraz trochen volna :grinning: :grinning: tam sa mu akotak paci,ale u seba v postielke ani za svet :rolling_eyes: :rolling_eyes: a aby som nezabudla gratulko vsetkym oslavencom :wink: :wink: :wink: trakusik trhaci ta pozdravujuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy :slight_smile:
tak davam par foto z dnesnej oslavy
11. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakusik co by som za to dala aby macik takto zaspaval :frowning2: :wink: :wink: ja ked ho uspavam tak mi vysklbe neviem kolko vlasov kym sa ako tak uloziii :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kvoli nemu sa pojdem aj ostrihat na kratko bo uz nevladzem to je neskutocna bolest ked ma osklbava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: idem vas trochen scitnut aby som bola v obraze akotak :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...kde mam profilovu fotku, a preco nejdu nacitat fotooooo
11. júl 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta jeeeeeeeeeeeeej ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dakujem za pozdrav :grinning: :grinning: :grinning: ...a neboj, aj u vas sa to upravi...u nas sme na to dosli nahodne, nechali sme perinu na zemi a on si tam lazkal a sa mu to zapacilo :wink: ...nie kazde dietatko chce spinkat v postielke..u nas simonka bola velmi kratko v postielke aked sme jej dali normalnu postel tak spala jak zabita...a ani z nej nepadala...patkovi a miske postielka nevadila a matko je zas uuuuuuuplne iny...ake by bolo dalsie neskumam...staci mi :grinning:
11. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka ahoj....ak si mala v profilovke dieta, tak ti ju zrusili...a ked pridavas fotky musis napisat aspon a...teda aspon u mna je to tak, ze pokial nieco nenapisem ani fotku mi tu neda..
11. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta a aha tu je nas ochranca :grinning:
11. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zase pri vas :wink:
ahoj nyky ... drzim palce, nech su vecery ovela ovela lepsie. :wink: a inak - tiez dobry dovod, preco navstivit kadernicku a urobit radikalnu zmenu vizaze. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
acer, traky to ovlada, skus znova s tymi foteckami. :wink:
11. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky čivi strazi domcek? :slight_smile: aj anavi ma čivi :slight_smile:
11. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dakujem vies ma potesit :grinning: :grinning: :grinning: ja by som tu bola aj castejsie,ale macik nedovoli :confused: :grinning: musim sa mu staale venovat :grinning: :grinning: uz sme sa kupali aj vo velkom bazene :grinning: taky bol stastny :grinning: bo teraz az do septembra nebudeme chodit na plavanie do tt :confused: no a samozrejme,ze sa kupali aj trhaci a to sa mu strasne pacilo,lebo ked isli do bazena boli ako chlpaci a ked z neho vysli tak boli jak sparatka :grinning: :grinning: :grinning: tak sa aj spolu vozili na nafukovacke :grinning: :grinning: boli super kamarati :grinning: :grinning: :grinning: no sranda :grinning: :grinning: musim to nejako nafotit nech sa zasmejete aj vy :grinning: :grinning: sak cely tyzden maju byt vysoke teploty a tak urcite pojdeme do bazena vsetci tak potom nafotim nejake srandicky :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne to tu stale blbnem,neviem ci len mne...ked si dam nasu temu/ ale nie len nasu...tak mi ukazuje prispevky od va...potom pozriem inde a ked sa vratim spet do nasej temy tak su tam aj prispevky od bab , co mi prvy krat vobec neukazalo...a malo, kedze boli napisane napr. rano.....napriklad aj teraz, ...mam poprehadzovane vase odpovede...pise anavi o 21,59 potomsam o 22 potomnykyta 22,10 a potom mi ukazuje traktor 22,05....a tak dalej a tak dalej...niektore mi vobec neukaze az ked si kliknem inde a potom sa vratim...ma to este niekto?...ja to mam uz dlhsie...co s tym...
11. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napapaná ! Hlásim sa do služby. začal mi teraz že druhý diel pochovaný za živa,Evi ešte nespí-počuje z postielky búchať hračkami

@nykyta tak to ti verím s tými vlasmi ,Patrik zaspával tak,že si ich točil- AU !

@lucim a de si bola ?
11. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no strazi...mi mame taku...no doniesli sme ju..teda ho..ked mal rok,chceli ho zabit, lebo ty co ich chovaju , chovaju len s papiermi a bez chyb a tak predavaju, a nas ma predkus, tak ho nevedeli predat...tak ho mame, ale je to vdacny psik, aj ked cudzich ludi skoro zožerie :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor mne to ide normálne.... 22:32
11. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :grinning: :grinning: :grinning: to muselo byt super, pofot :wink:
11. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lu :wink: :wink: dakujem aj tebe nech sa to vylepsiiii :wink: :wink: :wink: trakus trhacko je fantastikus :wink: :wink: :wink: aku ma figuru :grinning: :grinning: :grinning: vystavne psicatko :grinning: :grinning: chutnucky :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani teraz aj mne...ale nesmiem prejst do inej temy..a vratit sa lebo uz to blbne... :sweat_smile:
11. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no ma malinko cez 1 kg....v zime ho musime obliect a aj tak sa klepe.. :grinning:
11. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ajooj :wink: no sak to je des bo bez toho aby mi nesklbal vlasy tak nezaspi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som skusala vselijake finticky,ale nic :rolling_eyes: tak neviem co mam robit bo zachvilu budem bez vlasov :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tak nahod novy strih....budes ako slniecko...nikde nebudu vlasy...odpadne problem s cesanim, zo sponkami...na vianoce v pohode...ze lestidlo....co viac chces... :grinning:
11. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta Patrik potom prešiel na uši,chytal či sebe alebo nám ušká pri zaspávaní-aj mu odstávaju trochen :grinning:
sak to chuda za to nemoze :confused: :confused: jak zabit :confused: sak toto co uz ma byt :confused: chvalabohu ze ste si ho zobrali :wink: ved to je kraaasny psik :wink: :wink:
@traktor ...ale teraz vazne...dakeho mojkacika, vankusik, kapesnicek, plienocku...si neskusila dat...mozno len potrebuje nieco mat v rucke...
11. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no behala som aj do iných tém a ništ. Čas je taký aký je
11. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ..no sa im nehodil...a nam sa hodil velmi, bo simonka veeelmi chcela , len tie ceny...mi skoro oci vyskocili, kolko taky malicky psik stoji...
11. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok