• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
katka dobru noc.
traky skuuus :wink: kupovala som ho nedavno .... viem, ze vtedy tak moc fukalo, tak sme ho hned nestavali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak sme fajne povíkendovali, fotos sú na fb, poniektoré ste už videli :wink: a dnes ako mnohé iné, strávili v bazéniku a vonku...len večerné zaspávanie bol dnes boj, ale pre mňa :sweat_smile: erik mi prišiel ako keby si marišky potiahol :grinning: úplne na všetkom sa smial, ale až také záchvaty smiechu chytal...potom sa bláznil, treskol si hlávku o stenu, tak si zas od srdiečka poplakal a do 5 min. spal...no takže tak :unamused:
ešte ťahám fotos z poobedia...
12. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah dobru :pensive: :pensive: :pensive: bola som tisit macika a tak teraz zase utekam hore uz na stalo :pensive: :pensive: :pensive: takze dobruuu nocku babulky :pensive: :pensive: paaa
12. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky innnnnnnnnnnnnnn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takze navod ako uspat dieta je: poriadne ho rozosmiat, plesknut mu opatrne hlavku o stenu a zarucene spi? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: niekedy sa to mozno zide. :wink:
mate super fotky! :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobruuu :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah dobru noc :wink:
@nykyta dobru noc :wink:
12. júl 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, díík :wink: no u nás väčšinou zaberie, ked sa vyplače :sweat_smile: ale nebojte, ja ho nebijem :grinning:

a pár fotečiek :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky jeeej, parada, naco more, vy mate vsetko rovno na zahrade. krasne :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, tiez sa ti ericek nejak vytiahol ... a neoblondatel? fesi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :slight_smile:
@inneska erik fesacisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a musi to povedat..tak ako vzdy..on sa fakt velmi zmenil, je to uz taky velky chalan :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc katka, nyky :slight_smile:

ivka, fotečky parádne :slight_smile: deti si to užívajú...aj my máme velký bazén, ale nechce sa nám ho rozťahovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ..ani nam sa nechcelo..ale ked je taaaaaaaaak teplo...a dnes sme z neho polku vody vyliali aby matko mohol chodit...ale zajtra dotankujeme :grinning: ...este dobre, ze mame studnu :wink:
12. júl 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, asi mu slniečko teraz vytiahlo farbu a asi aj jeho vytiahlo :grinning: a ked riadne zasvieti, až tak do medenej farby mu idú :grinning: a neterke miške tiež, sa nezaprú, že sú rodina :grinning:

ivka, ta šak šicke júlovčiatka sú fešné :wink: ja ho vidím stále, tak mne tak nepríde, že sa zmenil, vy to skôr vidíte, ked ho nevidíte(nelogické ale je to tak :grinning: )
12. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, zatial erikovi stačí aj ten malý čo má a bud. rok uvidíme...kde vlastne budeme a tak... :slight_smile:
12. júl 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska :grinning: :grinning: :grinning: tak..a fakt, je uplne iny...a velky fesak...a ten cas taaaaaaaaaak letiiii..
12. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme museli poriesit bazen, kedze je nas tolko, a kedze mm v lete vecne robi od vidim do nevidim...a ja na kupko sama nepojdem..a aspon sa nemusime nikde tlacit...a nakoniec..vsak aj cena je super :slight_smile:
12. júl 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja idem do sprch..bo tak dusno , ze neskutocne.....prijala by som vecer tak jemny vetrik, hned by sa lepsie spalo...
12. júl 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa a dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@traktor jasne, ked je viac detí, tak to je samoška, že je dobré, ked sa majú kde očliapať a nemusíš dávať pozor, či sa dakde nezatúlali :slight_smile: a vdaka za erika :wink: veru, letí to..ani sama neverím, že rok za nami..

a dnes ako sme behali po ulici, tak na každé auto ukazoval ato :grinning:
@traktor ja neznasam preplnene kupaliska. proste nie nie nie .... prirodnu vodu mozem.
12. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor my sme sa s erikom ospršili , tak ja mám toto už za sebou...a dobrú nocku, pôjdem aj ja :slight_smile:

dobrú noc!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dobruuuuu :slight_smile:
12. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja zase prír. vodu moc ee, tak preplnené kupko ani ja moc nie, ale ani do dákeho jazera by sa mi moc nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma bazénik to istí :grinning:
12. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innn dobruuuuu, ja dobruuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@lucka_m Nelinka
Nelka sa narodila 13.7. a to o 6 dní neskôr. Pôrodná váha bola 3250 gramov a mala 49 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucka_m/album/nelinka/3056340/

@beju Júlia
Julinka sa narodila o týždeň skôr a váhu mala 4150gramov a 53 cm.
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/beju/album/nasa-hviezdicka/3072286/

Meniny oslavuje: Margita, Arne, Borivoj, Merkéta
Meniny oslavuje v ČR: Markéta, Gréta, Margit, Margita, Milred, Perla, Rita

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň hlavolamov /aj rébusov/ (v ten deň 1944 sa narodil Ernő Rubik, maďarský vynálezca po ňom pomenovanej Rubikovej kocky

Dnešným oslávenkyňam Julke a Nelke ako aj meninkovým Markétkam prajeme všecíčko najlepšie !!!!
13. júl 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to najhlavnejšie : že oslavujú svoj prvý rôčik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky sú krásne,nieje nad šťastné detičky a je vidieť ako ktosi písal,že sú to vodné živle :slight_smile:
Debata o zubách ma moc nepotešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,budem musieť aj ja skočiť :zipper_mouth:
Evička je dnes hore od piatej,tuším sa jej prerezáva horná jednotka ale inak je to v OK !

@lucia32 dobre ránko ! :slight_smile:
Naty už ma prerezané tie dvojky ?

@zrnik1 ako píšeš : Nevadííííí ! Ber to ako už len predĺženú dovolenku. A uvidíš,že na budúce leto nebude medzi našimi deťmi rozdiel :wink: A s tým srdiečkom čo ? Je to vážne alebo sa to po liekoch upraví ?

@nykyta havuš je krásny,je to zlaté.ale oni sa nekúpu v tom bazéne že , či ? A malý ti môže naozaj spinkať zle kvôli teplu.

@monr čo ste nachladnuté? Ja mam rada teplo,mne toto nevadí ale troška by každú noc mohlo popršať tak od 1 do 4 hod. :dizzy_face:

@nina41 dobre ránko ! Určite aj ty tu už o chvíľku budeš-pokiaľ už niesi :grinning:
13. júl 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok