Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
14. júl 2010

@lucim keď je čas,tak odpovedám rad do radu.-aspoň sa teda snažím(som si dala záväzok 😎 )
Aj @lucia32 tak zvykne robiť,len s tým rozdielom,že ja to odosielam väčšinou naraz a ona postupne 😉
Ale idem si už ľahnúť,veď tu straším už od kedy 😝
Tak zajtra dámy,majte sa krásne sladké sníčky 🙂 Ja idem ešte knihu troška postrašiť . 😉

ani3012
14. júl 2010

ešte 8 príspevkov a mám za sebou 4.-tisícovku 😎

lucim
14. júl 2010

ani, tak snad uz tych 8 prispevkov dotiahnes. 🙂 .. aj ja tak obcas robim, ale teraz nejak uz par dni nevydalo.

lucim
14. júl 2010

jo a preco som vas zanedbavala? uz som si zvykla, ze teraz, ked drahy mal malo zakaziek, tak bol doma a boli sme na drobca dvaja... a teraz zacal zase makat naplno, tak mam mrnuska stale pricucnuteho na mne ja.
a co sme robili? vcera som potrebovala ist na panoramaticky snimok chrupu a do banky so senice, tak sme sa rovno pobalili plazovo a po vybaveni potrebneho sme my svaja skolici na kunovsku priehradu, matulko si taaak vychutnava clapkanie v hlbokej vode, hlasno sa tesi a vobec sa neboji, len sa blazni. 🙂
dnes sme boli doma, ale cistili sme bazen, napustali, clapkali sa doma , poobedny spanok bol neskor a dlhsi a potom sme isli na velky nakup, ked prisiel drahy, bo uz sme nemali vobec ziadne zasoby. krpcek tlacil vozik a stvornozkoval pomedzi regaly. 😀
matko je teraz taky pritulny, furt sa privinie a pusinkuje ma, vodi ma za ruky, kam sa chce ist pozriet, alebo za jednu, ked nieco so sebou vlecie,
a zajtra su chlapi doma, lebo ja idem na obrusovanie zubov, mostik sa uz blizi, ale bojim bojim 😕

raona
14. júl 2010

@lucim jj neplanovane, ale super bolo 😉

nina41
15. júl 2010

Dobre ranko 😵 unas už je horuco 😝
@ani3012 aku knihu čitaš?
@lucim mne tiež treba isť k zubarovi,už sa odhodlavam rok,

ani3012
15. júl 2010

Dnes má Ondrejko a Marek presne 1 rôčik ! 😵 😵 😵 😵

k1k2k3k4k5 ...........15.7................Ondrejko 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/k1k2k3k4k5/a...

@klara_klara .............15.7.................Marek 😵

Viac info o nich nemám,ale ak maminky chcú ,tak nech napíšu koľko vážili merali a ako sa im teraz darí 😉
K prvému rôčiku prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Henrich, Egon, Enrik, Enriko, Henrik, Henrika, Lota, Šarlota
Meniny oslavuje v ČR: Jindřich

Šarlotke od @battole všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵

ani3012
15. júl 2010

@nina41 včera som ju už konečne dočítala.Zimomriavky. Teraz idem na Proroctví od Peter James . no uvidíme čo to je zač

@lucim keď som odosielala príspevok,tak som si uvedomila,že aj ty tak robíš 😉 Škoda,že sa nedajú príspevky do nejakej aspoň minúty po odoslaní upraviť. Koľko krát som tak odoslala a ešte som tam niečo chcela. 🙄

na dnešný deň sa predpovedajú pre záp.Slovensko aj nejaké búrky,tak som zvedavá 🙂
http://www.shmu.sk/sk/?page=987

a správy:
horel autobus MHD v BA

nina41
15. júl 2010

Oslavenčekom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
@ani3012 maš rada napinave knižky, 😵

nina41
15. júl 2010

ja už sedim v robote,aspon keby nebolo tak horuco 😝

ani3012
15. júl 2010

@nina41 tak na mňa také knihy ako Vasilková alebo Steelová vôbec nie sú 😝 😝 😝 Raz som si požičala tri knihy od Vasilkovej a to bolo celé tak presladené.
Skôr si prečítam knihu od Sandra Brownová.Kto od nej čítal,tak vie,že je pikantnejšia 😀
Ja sedím doma a tiež mi je teplo.Tak to máš za jedno 😉 😀
A s deťmi ti je maminka ?

nina41
15. júl 2010

@ani3012 ani ja nemam rada take sladke,mamina je umna,maly ked ju vidi vždy spusti taky plač,lebo vie ,že idem preč,včera som mu kupila sunar,

brusinka.pusinka
15. júl 2010

Krásný den všem a oslavencům k 1 ročku vše nej nej nej 😵 😵 😵 😵 😵

Ani já nečtu sladké knihy nebaví mě to 😝 Raději sci-fi, literaturu faktu a ahistorické romány 😀 😀 teď dočítám poslední knihu Dana Browna"Ztracený symbol" moc fajn čtení, od něj jsem přečetla vše co vydal 😀 Nebo mám ráda Robina Cooka 😉 takové to hororové čtení 😀

traktor
15. júl 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 😵 ...a ja rada citam sladke knihy 😀 😝 ..a vsetko rada citam, ja milujem knihy 😉

ani3012
15. júl 2010

@brusinka.pusinka ja mám rada knihy a filmy,ktoré v tebe niečo zanechajú,človek nad tým ešte premýšľa,že o čom to bolo a tak.
A teba by bavila kniha aj Zberateľ detí.Ja som ju prečítala skoro na jeden nádych,dokonca som si ju otvorila aj o 4 ráno,keď sa Evička napapala a prebalila.Nemohla som sa dočkať konca.

ani3012
15. júl 2010

@traktor my tu píšeme že mi nerady 😀 ale neva ! zbalím ti ,čo som si nakúpila,to sú také eroticko-romantické 😉
len daj adresu a pošlem ti ich,lebo aj tak som ich chcela darovať napr. knižnici

brusinka.pusinka
15. júl 2010

JJ tak to jsou knihy jak od Dana Browna mají zažitek a jsou podloženy fakty, určo jsi viděla 3ifru mistra leonarda a nebo Andělé a démoni 😉

ani3012
15. júl 2010

@nina41 chudátko...ja som tak rada,že nemusím od Evičky.a keď idem,tak sa troška teším,lebo to nieje pravidelne a je to len na 1-2 hod.

ani3012
15. júl 2010

@brusinka.pusinka videla aj čítala. Teraz idem na to proroctví
http://www.legie.info/kniha/5414-peter-james-pr...
teraz čítam,že je to aj sfilmované,tak dúfam,že som nevidela film 😀


a teraz MÁM 4000 príspevok ! 😵

brusinka.pusinka
15. júl 2010

No Ani to jsou knihy co čtu i já 😀 😀 😀 😀

traktor
15. júl 2010

@ani3012 ani ze erotika naviac?...myslis, ze to zvladnem? 😀 😀 😀 😀 ...nie vazne, ja taketo milujem...a celkovo ja od mala rada citam...aj ked som este nevedela citat povedala som rozpravku podla obrazkov 😀 ...ja som mala bud robit v skolke alebo v kniznici... 😀

traktor
15. júl 2010

a gratulujem k prispevku...krasne cislo

traktor
15. júl 2010

@nina41 no neviem si predstavit, ze by som bola bez matka..ja len do obchodu idem a matko je z detmi tak sa tak ponahlam az krk si lamem...mozno to tiez nie je dobre....ale ja som taka matka moje, moje, moje...asi ajpreto, ze uz som dlho doma a tak som si zvykla

lucia32
15. júl 2010

Ránko...doteraz som u seba mala Bianku, tak mi zaberala miesto pri nete...šla na volejbal...ja som zatial pozmývala, utrela prach 😵

brusinka.pusinka
15. júl 2010

Traky jj je to těžké odejít a nechat malé mimčo doma ale je to i někdy pro ty špuntíky prospěšné 😉 Ale ty si to užíváš jako kdysi moje maminka ta také byla jen doma s námy a když jsme odrostly byla žena v domácnosti , Tatínek nechtěl anby šla do práce chtěl aby se starala o domácnost a byla doma s usměvem a né utahaná 😉 😉

zmurkaz
15. júl 2010

Ahojky kočky ....tak ja sa opäť len ohlásim že žijeme..... ale furt bez vlastného PC
☹ 😢 😢 😢 😠

....predvčerom som sa stretla nečakane -cestou z prechádzky s Brinzulkou (bude študentka 😵 😵 😵 ) - boli sme spolu asi 5 min- ale tešila som sa z toho celýýýýýý deň 😵 😵 😵 😵 @brinzulka
No a aby sa to znásobilo - tak sme poobede boli na kúpalisku - a stretli sme sa s raonou 😵 😵 😵 a malou Sárkou 😵

No a čo nové? Furt niekomu strážime dom.... domáce zviera 😀 😀 😀 ....kvety 😀 😀 😀 ...a tak.....
A práve zháňam pre Zuzanke prilbicu - aby sme boli pojazdní - na bicykli 😉-a smer kúpalisko 😉

Nestíham vás dočítať ☹ ......

lucia32
15. júl 2010

Oslávencom Ondrejkovi a Merkovi všetko naj a takisto k meninám a Lotinke od @battole

zmurkaz
15. júl 2010

No a zabudla som vám všetkým poslať pusinky 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 - vy moje lásky @ani ...@traktor

zmurkaz
15. júl 2010

No a hlava deravá - gratulka OSLÁVENCOM 😵 😵 😵 😵

traktor
15. júl 2010

@brusinka.pusinka aj moja mamina tak bola doma s nami...potom bola dlho doma ako zena v domacnosti a keduz fakt nevedela co robit, lebo mi sme uz vsede mozne lietali, tak si nasla robotu v skolke....ale bolo to super, prist domov a doma pohoda...len nie stale sa to da...u nas je to uz ine...ja som sice zostala doma ale ked mal mm po 24kach volno ostal z najmensim a ja som bud piekla alebo isla upratovat, lebo financne to nevychadza...a zas nastupit do prace tiez nejde, kedze nemam komu deti nechat...ale zatial sa da...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre