Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
ani3012
16. júl 2010
@lucia32 a čo sa ti nechce ísť domov ? 😃 No tak ešte niečo cez pol hodinku a máš fajront 😉
Mne sa koláč už dopiekol,počkám Evušku až sa zobudí a ideme za chalanmi na kupko.
traktor
16. júl 2010
@ani3012 😃 😃 😃 😃 no chlap..
ani3012
16. júl 2010
@traktor ha neboj ! Možno ste si tu viaceré tak oddýchli 😃 😃 😃 Veď ja som z nás tuším najdlhšie nakupovala (a aj to nakúpené vrátila)
ani3012
16. júl 2010
mala ešte stále spí......to teplo ju normálne vyčerpáva
aj vám deti viacej spia ?
nina41
16. júl 2010
@ani3012 môj vstava rano o 6.00,a tak som sa tešila na prazdniny,že sa vyspim
nina41
16. júl 2010
Baby dnes mi janik kupil naušnice,prsten,a naramok x-)
brinzulka
16. júl 2010
@raona v modranke o tretej v noci burka.....hrmotu, rachotu, vody.....okno dokoran....decka hned hore...treba bolo vankus na usi

nina41
16. júl 2010
@brinzulka a unas nazaprši :-p
samayka
16. júl 2010
brin - u nás tiež tak trieskalo.. a sýkorka spala pri otvorenom okne. úsmev na tvári.. asi si myslela že ju fotia a ten hrmot to je potlesk. úžasná bola, len sa tak pomrvila a hajala.. ale do tej tretej bola 4xhore. sme sa kojo každú hodinu...

idem dočítať.

a samozrejme gratulujeme dnešným oslávencom, hlavne sárinke. som kuki album na FB - krááásna je. princeznička júlová 🙂
anavi85
16. júl 2010
@nina41 fuha, to len tak? ci mate sviatok? 😉
nina41
16. júl 2010
@anavi85 len tak,minule mi kupil ružovy nahrdelnik aj naušnice,chodi somnov do prace,tak vždy mi spravi kavu,riady umyva,pomaha pri vareni,maleho pomaha kupať,preto som zohnala im štena aby chodili vonku ,vybehali sa x-)
dnes boli unas zas policajti ,hladali byvaleho, ]-(
ivet1989
16. júl 2010

@nina41 fiha tak to závidim, to bych aj ja chcela takeho muzika 😃
nina41
16. júl 2010
@ivet1989 asi je to tym čo sme prežili a vychovov x-)
zmurkaz
16. júl 2010
Ahojky - kočky - spomínate si na mňa? :-N 😃 😃 x-) x-) x-)
zmurkaz
16. júl 2010
haloooooo - kričííííím - je to niekto? Mám voľné PC ... a detúchy spia ..... :-N
ani3012
16. júl 2010
@zmurkaz lásko,ja akurát vypínam PC 😞 Deti sú hore,tak si ideme s nimi ľahnúť
zmurkaz
16. júl 2010
@ani3012 😢 😢 😢 ...no neva .... detúchy sú jaska na 1. mieste x-) x-) x-) x-) x-) x-)

kričííííím - furt sa nikto neozve? 😕 😕 😕
riusik
16. júl 2010
@zmurkaz postacim ti aj ja?
zmurkaz
16. júl 2010
ahoj x-) x-) x-) x-) x-)
Ako? Ja som taká šťastná, že tu niekto je - konečne mám PC ...síce nie svoje - ale voľné a dietky tiež zatiaľ spinkajú x-)
riusik
16. júl 2010
hmm, asi nie 😉 co uz, to ma za to, ze som tu nebola sto rokov..

samozrejme, vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie 🙂 a tesim sa zo vsetkych uspechov nasich krpcov x-)
riusik
16. júl 2010
aaale dobre v ramci moznosti.. dietky zatial spia aj moje.. alexandru sem-tam pocujem dake cudne zastonanie, ale nezobudila sa este, asi teplo ju hnevka..
a ty? zachytila som cosi so skolou? ci sa mi to len zda?
zmurkaz
16. júl 2010
no dobre si zachytila - mala som taaaaaku obrovskú dilemu - či od sept. do roboty alebo do školy .... a nakoniec ostávam na materskej 😃 😃 😃 - a do školy pôjdem až o rok (to už hádam kojiť nebudem :-p ) - a budem môcť ísť do Žiliny na tie týždňové sústredenia (aj keď predpokladám, že sa tam so mnou poterigá aj mamina s malou) ...a Jurko už bude druhák - tak to bude už zabehnutý 😉
majkas
16. júl 2010
kuk
majkas
16. júl 2010
u nas sa az teraz zaspalo, ukladali sme sa od pol 8 :-|
take dlhe ukladanie ma vie riadne na...., akoze Tami za to as i nemoze lebo som na nej videla ze chce spat asi kvoli tomu teplu nemohla
majkas
16. júl 2010
@riusik teba som tu nevidela sto rokov 😉
zmurkaz
16. júl 2010
kuk - ahoooooj kamoška x-) x-) x-) ....som ti nenapísala IP :-N =-) 8-( ...ale šak sa polepším - momentálne som jak utrhnutý vagón =-) 😃 😃 😃 ...zháňam si letné šatičky a malej cykloprilbu :-N a ešte aj tu chceeeeem byť x-) x-) x-)
majkas
16. júl 2010
@ani3012 na gastre som nedopadla nijako zvlastne, nedosli mu este vysledky z krvi co mi brali este raz, takze nemoze mi dat definitivne na papieri ze mam celiakiu. aj ked histologicky ju mam.... takze musim dalsie cca 3 tyzdne cakat
majkas
16. júl 2010
@zmurkaz tak to mas toho veeela na robote 🙂 prid tu k nam do petrzky,otvorili novy cyklo obchod a maju detske prilby od 15e take blikacie 🙂
zmurkaz
16. júl 2010
@majkas inak to máme aj my - chúďa - ukladá sa ukladá - a nie a nie zaspať 😞
Inak mne je až niekedy dobre do smiechu - keď sa jej pohrozím a zvýšim hlas že"Zuzi - a prestaň už a zavri očká a spinkaj!!!" tak ona sa tááááák rýchlo dá do polohy - "SPÍM" 😃 😃 😃 - ako keby ste rýchlo vyfúkli nejakú loptu 😃 😃 😃
riusik
16. júl 2010
@zmurkaz dobre riesenie 😉 skola sa da zvladnut, ak ti ma kto pomoct.. bude pohoda, prides na ine myslienky.. sice aj starosti, co je bez nich..

@majkas hej, sto rokov, aj ma to mrzi, aj sem-tam sem nakuknem, ale akosi nestiham.. inak, teplo uz prestala zvaldat aj moja alexandra, co je iny vegetak.. myslim, ze rezignovala.. aj potnicky druhy den ma..