• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucia32 a čo sa ti nechce ísť domov ? :grinning: No tak ešte niečo cez pol hodinku a máš fajront :wink:
Mne sa koláč už dopiekol,počkám Evušku až sa zobudí a ideme za chalanmi na kupko.
16. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no chlap..
16. júl 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ha neboj ! Možno ste si tu viaceré tak oddýchli :grinning: :grinning: :grinning: Veď ja som z nás tuším najdlhšie nakupovala (a aj to nakúpené vrátila)
16. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ešte stále spí......to teplo ju normálne vyčerpáva
aj vám deti viacej spia ?
16. júl 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 môj vstava rano o 6.00,a tak som sa tešila na prazdniny,že sa vyspim
16. júl 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dnes mi janik kupil naušnice,prsten,a naramok :dizzy_face:
16. júl 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona v modranke o tretej v noci burka.....hrmotu, rachotu, vody.....okno dokoran....decka hned hore...treba bolo vankus na usi

16. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka a unas nazaprši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin - u nás tiež tak trieskalo.. a sýkorka spala pri otvorenom okne. úsmev na tvári.. asi si myslela že ju fotia a ten hrmot to je potlesk. úžasná bola, len sa tak pomrvila a hajala.. ale do tej tretej bola 4xhore. sme sa kojo každú hodinu...

idem dočítať.

a samozrejme gratulujeme dnešným oslávencom, hlavne sárinke. som kuki album na FB - krááásna je. princeznička júlová :slight_smile:
16. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 fuha, to len tak? ci mate sviatok? :wink:
16. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 len tak,minule mi kupil ružovy nahrdelnik aj naušnice,chodi somnov do prace,tak vždy mi spravi kavu,riady umyva,pomaha pri vareni,maleho pomaha kupať,preto som zohnala im štena aby chodili vonku ,vybehali sa :dizzy_face:
dnes boli unas zas policajti ,hladali byvaleho, :angry:
16. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@nina41 fiha tak to závidim, to bych aj ja chcela takeho muzika :D
16. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet1989 asi je to tym čo sme prežili a vychovov :dizzy_face:
16. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - kočky - spomínate si na mňa? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo - kričííííím - je to niekto? Mám voľné PC ... a detúchy spia ..... :sweat_smile:
16. júl 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz lásko,ja akurát vypínam PC :frowning2: Deti sú hore,tak si ideme s nimi ľahnúť
16. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :cry: :cry: :cry: ...no neva .... detúchy sú jaska na 1. mieste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kričííííím - furt sa nikto neozve? :fearful: :fearful: :fearful:
16. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz postacim ti aj ja?
16. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ako? Ja som taká šťastná, že tu niekto je - konečne mám PC ...síce nie svoje - ale voľné a dietky tiež zatiaľ spinkajú :dizzy_face:
16. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, asi nie :wink: co uz, to ma za to, ze som tu nebola sto rokov..

samozrejme, vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie :slight_smile: a tesim sa zo vsetkych uspechov nasich krpcov :dizzy_face:
16. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale dobre v ramci moznosti.. dietky zatial spia aj moje.. alexandru sem-tam pocujem dake cudne zastonanie, ale nezobudila sa este, asi teplo ju hnevka..
a ty? zachytila som cosi so skolou? ci sa mi to len zda?
16. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre si zachytila - mala som taaaaaku obrovskú dilemu - či od sept. do roboty alebo do školy .... a nakoniec ostávam na materskej :grinning: :grinning: :grinning: - a do školy pôjdem až o rok (to už hádam kojiť nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - a budem môcť ísť do Žiliny na tie týždňové sústredenia (aj keď predpokladám, že sa tam so mnou poterigá aj mamina s malou) ...a Jurko už bude druhák - tak to bude už zabehnutý :wink:
16. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk
16. júl 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa az teraz zaspalo, ukladali sme sa od pol 8 :unamused:
take dlhe ukladanie ma vie riadne na...., akoze Tami za to as i nemoze lebo som na nej videla ze chce spat asi kvoli tomu teplu nemohla
16. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik teba som tu nevidela sto rokov :wink:
16. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk - ahoooooj kamoška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....som ti nenapísala IP :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: ...ale šak sa polepším - momentálne som jak utrhnutý vagón :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...zháňam si letné šatičky a malej cykloprilbu :sweat_smile: a ešte aj tu chceeeeem byť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 na gastre som nedopadla nijako zvlastne, nedosli mu este vysledky z krvi co mi brali este raz, takze nemoze mi dat definitivne na papieri ze mam celiakiu. aj ked histologicky ju mam.... takze musim dalsie cca 3 tyzdne cakat
16. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak to mas toho veeela na robote :slight_smile: prid tu k nam do petrzky,otvorili novy cyklo obchod a maju detske prilby od 15e take blikacie :slight_smile:
16. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas inak to máme aj my - chúďa - ukladá sa ukladá - a nie a nie zaspať :frowning2:
Inak mne je až niekedy dobre do smiechu - keď sa jej pohrozím a zvýšim hlas že"Zuzi - a prestaň už a zavri očká a spinkaj!!!" tak ona sa tááááák rýchlo dá do polohy - "SPÍM" :grinning: :grinning: :grinning: - ako keby ste rýchlo vyfúkli nejakú loptu :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dobre riesenie :wink: skola sa da zvladnut, ak ti ma kto pomoct.. bude pohoda, prides na ine myslienky.. sice aj starosti, co je bez nich..

@majkas hej, sto rokov, aj ma to mrzi, aj sem-tam sem nakuknem, ale akosi nestiham.. inak, teplo uz prestala zvaldat aj moja alexandra, co je iny vegetak.. myslim, ze rezignovala.. aj potnicky druhy den ma..
16. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok