• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 janik mi vela veci nosil aj zo školy ručne robene,aj jurko s kubkom,alebo mi nakreslia ,
17. júl 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :frowning2: ..snad bude v poriadku, male deti aj ked nas to nevyzeraju su silne :wink: ..moooooooooooc im drzim prsty
17. júl 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a u nas jemne pofukuje..joj tak by mohlo byt cely den, lebo uz ma z toho tepla vystre..chystate sa niekde, ci budete vikendovat doma?...my rozmyslame, kam, mm ma 2 dni volna...tak to vyuzijeme :grinning:
17. júl 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera v noci som si dala ! Minula sa nám minerálka a sladké ako kola a tak nemusím.ležala som na posteli,čítala knihu,keď som počula,že vo večireke sa vykladá tovar.Bolo už pol dvanástej,obchod zatvorený.Normálne som slintala po vode,tak som sa obliekla a zbehla dole (obchod mám 20m od domu) a zobrala hneď kartón vody-mango.
otvorila som,napila sa a ešte teraz cítim tú chuť v ústach.Že mago + chili-
Kto to kedy vymyslel? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Idem ju dnes vymeniť,problém nebude,tetuška je aj majiteľka a je milá a ochotná :dizzy_face:
17. júl 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 si si chcela urobit pikantny vecer? :grinning: :grinning: ..no ale ta kombinaci mi ani nejde k sebe...este dobre, ze mozes menit..take tetusky mat je super :wink:
17. júl 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja mám mrchy a aj tak na slnko nemôžem.Najradšej by som malého pichla nejakému bratrancovi,ale to došlo do puberty a nebudú sa zahadzovať s krpatým. Asi skočím k mojej tete na dvor.
sesternica mi prekazila plány,chcela som ísť k nej a jej muž ju chcel prekvapiť a išli včera v noci do Talianska.
To mi pripomína,že som chcela založiť OTÁZKU !
Len musím počkať,čo mi napíšu,lebo vraj boli dlho v zápche a na budúci týždeň ideme aj my tam,tak potrebujem radu od tých,čo tam chodia pravidelne.
17. júl 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor musí byť ochotná,veď ja mám po ruke až tri predajne potravín :grinning:
17. júl 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 na kolko dni idete do talianska?
17. júl 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak dovolenka sa vam blizi..tak nech vam vsetko krasne vyjde :wink: ,,,a mrchy..uz by sa mohol najst daky vynalezca, ze klik a mrchy neexistuju :grinning: ...a inak neviem ako u vas ale nas patko sa hrozne zmenil, stal sa z neho taky gravčoš a nervacik..ked nie je po nom reve..horsie ako male dieta...dufam, ze kym pojde do skoly tak ho to prejde...ziarlivost to nie je, lebo matka miluje...tak neviem...zeby obdobie vzdoru..ze nemal ako babo a az teraz? :sweat_smile: :grinning:
17. júl 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ale kukaj aké pekné číslo sa ti blíži na príspevkoch :grinning:

@nina41 to je pekné od nich,určite veľa od Janka obkukávajú. Vidno,že maminku ľúbia :dizzy_face: sa teším aj ja na Patrika,keď tak niečo spraví.Nie že by v škôlke nerobili,ale to je tak nasilu .
jej sama sedmicka....no ale urecnena som riadne..na to , odkedy tu som :grinning:
17. júl 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor puberta :grinning: ja som vravela,že sa mi zdá,že tie detičky okolo 6 roku prechádzajú nejakým emočným vývojom a sú v správaní otrasní.Veď som minule písala za neho,že aký je.

@nina41 na týždeň.Ideme aj so sestrou a jej rodinou a budeme bývať v apartmáne a aj samé si variť
17. júl 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne patko nosi kvietky :wink: ..aj ked je to skor burina :grinning: :grinning: ..ale je z lasky...alebo mi zabali prstienky do krabicky a da....nevadi, ze ich čorkne babam :grinning: ..
17. júl 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor fčil sem tí sedmičky nevidzela ! :angry:
17. júl 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tyzden..tak si to uziteeee..uz sa tesim na fotecky :wink:
17. júl 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Patrik včera našiel na kupku v bazéne prsteň a náušničku v tvare krížika a myslíš si,že mi ju dal ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že to pre Emmku schováva- jeho frajerku so škôlky
17. júl 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: si mi urobila radost..ta pocujeeem normalne :grinning: :wink: ...neboj o chvilku budu same osmicky..pri mojom tempe :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ta vymenil za inu zenu :grinning: ..nasho ta jeho laska este drzi,aj sa stretavaju...raz je ona u nas, raz je patko u nich a to byvaju na opacnom konci..minule sa nevideli 2 dni a ze miska plakala...no laaaaaaaaaaaska ako hrom :slight_smile:
17. júl 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evička sa zobudila tak idem :slight_smile:
Knihu mám nachystané,je ich len 5 ale aspoň na dva týždne -ak sa budeš krotiť,budeš mať čo robiť :wink:
Len ich odniesť na poštu :rolling_eyes:
17. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak to mate fajne,aspon si odychneš :dizzy_face:
@traktor a vy idete niekde na dovolenku?
17. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor krásne takéto lásky :dizzy_face:
Emmkina maminka povedala,že ona nikdy nedostávala takéto darčeky,že normálne na Emmku žiarli :grinning:
o ňu totiž bojuje nielen Patrik ale aj ďalší 4 chalani.
17. júl 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :wink: ja jak pisem tak aj citam...ze rychlo :grinning: ...ale ja sa potom ku knizkam vzdy vraciam, ked nemam co citat, tak citam este raz...niektore aj 5 x....chore ale ja fakt rada citam, a kedze malo spim, musim nieco robit...no idem aj ja tak peknu sobotu vsetkym :wink:
17. júl 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyspinkaná do rúžova ! Krásna je moje zlatíčko :dizzy_face: ,už je tu pri mne .Tak pá :slight_smile:
17. júl 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 nina nejdeme..mm je vecne do vecera v praci, teraz je sezona..takze ak ma volno je to len vynimocne...ale budeme chhodit po okoli..zoo, chceme vybehnut na siravu...a tak...more mame na dvore..ked sa deti salia , mame take vlny :grinning: :grinning:
@ani3012 juj tak tazka konkurencia ked dalsi styria...ale patrik to zvladne lavou zadnou....on bude ten vyvoleny :wink:
17. júl 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a uz tu nie som papa
17. júl 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 o ktorej ti chodi Evička spinkať,mne Riško vstal o 5,40 ,potom zaspal a stale buva aj jeho bratia,ešte aj štena je ticho,včera mi prehrizlo kabel na kablovke,
17. júl 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor my tu v kubine ani toho moc nemame,ale v auguste chcem isť s chlapcami na hrad,niekde na ranč,musim si urobiť dovolenku :dizzy_face:
17. júl 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 pána dakujem velmi pekne za gratuláciu.teší ma,že ste nezabudli.joj jaká je už velká.A ako by to bolo včera čo som ráno babám písala,že asi sú to kontrakcie a o 10:05 už zaplakala. :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....
Chiare a Vojtíškovi gratulka k 1. rôčku :wink:
17. júl 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok