Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
17. júl 2010

@ani3012 janik mi vela veci nosil aj zo školy ručne robene,aj jurko s kubkom,alebo mi nakreslia ,

traktor
17. júl 2010

@ani3012 ☹ ..snad bude v poriadku, male deti aj ked nas to nevyzeraju su silne 😉 ..moooooooooooc im drzim prsty

traktor
17. júl 2010

..a u nas jemne pofukuje..joj tak by mohlo byt cely den, lebo uz ma z toho tepla vystre..chystate sa niekde, ci budete vikendovat doma?...my rozmyslame, kam, mm ma 2 dni volna...tak to vyuzijeme 😀

ani3012
17. júl 2010

a včera v noci som si dala ! Minula sa nám minerálka a sladké ako kola a tak nemusím.ležala som na posteli,čítala knihu,keď som počula,že vo večireke sa vykladá tovar.Bolo už pol dvanástej,obchod zatvorený.Normálne som slintala po vode,tak som sa obliekla a zbehla dole (obchod mám 20m od domu) a zobrala hneď kartón vody-mango.
otvorila som,napila sa a ešte teraz cítim tú chuť v ústach.Že mago + chili-
Kto to kedy vymyslel? 😝 Idem ju dnes vymeniť,problém nebude,tetuška je aj majiteľka a je milá a ochotná 😵

traktor
17. júl 2010

@ani3012 si si chcela urobit pikantny vecer? 😀 😀 ..no ale ta kombinaci mi ani nejde k sebe...este dobre, ze mozes menit..take tetusky mat je super 😉

ani3012
17. júl 2010

@traktor ja mám mrchy a aj tak na slnko nemôžem.Najradšej by som malého pichla nejakému bratrancovi,ale to došlo do puberty a nebudú sa zahadzovať s krpatým. Asi skočím k mojej tete na dvor.
sesternica mi prekazila plány,chcela som ísť k nej a jej muž ju chcel prekvapiť a išli včera v noci do Talianska.
To mi pripomína,že som chcela založiť OTÁZKU !
Len musím počkať,čo mi napíšu,lebo vraj boli dlho v zápche a na budúci týždeň ideme aj my tam,tak potrebujem radu od tých,čo tam chodia pravidelne.

ani3012
17. júl 2010

@traktor musí byť ochotná,veď ja mám po ruke až tri predajne potravín 😀

nina41
17. júl 2010

@ani3012 na kolko dni idete do talianska?

traktor
17. júl 2010

@ani3012 tak dovolenka sa vam blizi..tak nech vam vsetko krasne vyjde 😉 ,,,a mrchy..uz by sa mohol najst daky vynalezca, ze klik a mrchy neexistuju 😀 ...a inak neviem ako u vas ale nas patko sa hrozne zmenil, stal sa z neho taky gravčoš a nervacik..ked nie je po nom reve..horsie ako male dieta...dufam, ze kym pojde do skoly tak ho to prejde...ziarlivost to nie je, lebo matka miluje...tak neviem...zeby obdobie vzdoru..ze nemal ako babo a az teraz? 😅 😀

traktor
17. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀

ani3012
17. júl 2010

@traktor ale kukaj aké pekné číslo sa ti blíži na príspevkoch 😀

@nina41 to je pekné od nich,určite veľa od Janka obkukávajú. Vidno,že maminku ľúbia 😵 sa teším aj ja na Patrika,keď tak niečo spraví.Nie že by v škôlke nerobili,ale to je tak nasilu .

traktor
17. júl 2010

jej sama sedmicka....no ale urecnena som riadne..na to , odkedy tu som 😀

ani3012
17. júl 2010

@traktor puberta 😀 ja som vravela,že sa mi zdá,že tie detičky okolo 6 roku prechádzajú nejakým emočným vývojom a sú v správaní otrasní.Veď som minule písala za neho,že aký je.

@nina41 na týždeň.Ideme aj so sestrou a jej rodinou a budeme bývať v apartmáne a aj samé si variť

traktor
17. júl 2010

mne patko nosi kvietky 😉 ..aj ked je to skor burina 😀 😀 ..ale je z lasky...alebo mi zabali prstienky do krabicky a da....nevadi, ze ich čorkne babam 😀 ..

ani3012
17. júl 2010

@traktor fčil sem tí sedmičky nevidzela ! 😠

traktor
17. júl 2010

juj tyzden..tak si to uziteeee..uz sa tesim na fotecky 😉

ani3012
17. júl 2010

@traktor Patrik včera našiel na kupku v bazéne prsteň a náušničku v tvare krížika a myslíš si,že mi ju dal ? 😝 Že to pre Emmku schováva- jeho frajerku so škôlky

traktor
17. júl 2010

@ani3012 😀 😀 si mi urobila radost..ta pocujeeem normalne 😀 😉 ...neboj o chvilku budu same osmicky..pri mojom tempe 😀 😀 😀

traktor
17. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ta vymenil za inu zenu 😀 ..nasho ta jeho laska este drzi,aj sa stretavaju...raz je ona u nas, raz je patko u nich a to byvaju na opacnom konci..minule sa nevideli 2 dni a ze miska plakala...no laaaaaaaaaaaska ako hrom 🙂

ani3012
17. júl 2010

Evička sa zobudila tak idem 🙂
Knihu mám nachystané,je ich len 5 ale aspoň na dva týždne -ak sa budeš krotiť,budeš mať čo robiť 😉
Len ich odniesť na poštu 🙄

nina41
17. júl 2010

@ani3012 tak to mate fajne,aspon si odychneš 😵
@traktor a vy idete niekde na dovolenku?

ani3012
17. júl 2010

@traktor krásne takéto lásky 😵
Emmkina maminka povedala,že ona nikdy nedostávala takéto darčeky,že normálne na Emmku žiarli 😀
o ňu totiž bojuje nielen Patrik ale aj ďalší 4 chalani.

traktor
17. júl 2010

@ani3012 😉 ja jak pisem tak aj citam...ze rychlo 😀 ...ale ja sa potom ku knizkam vzdy vraciam, ked nemam co citat, tak citam este raz...niektore aj 5 x....chore ale ja fakt rada citam, a kedze malo spim, musim nieco robit...no idem aj ja tak peknu sobotu vsetkym 😉

ani3012
17. júl 2010

vyspinkaná do rúžova ! Krásna je moje zlatíčko 😵 ,už je tu pri mne .Tak pá 🙂

traktor
17. júl 2010

@nina41 nina nejdeme..mm je vecne do vecera v praci, teraz je sezona..takze ak ma volno je to len vynimocne...ale budeme chhodit po okoli..zoo, chceme vybehnut na siravu...a tak...more mame na dvore..ked sa deti salia , mame take vlny 😀 😀
@ani3012 juj tak tazka konkurencia ked dalsi styria...ale patrik to zvladne lavou zadnou....on bude ten vyvoleny 😉

traktor
17. júl 2010

..a uz tu nie som papa

nina41
17. júl 2010

@ani3012 o ktorej ti chodi Evička spinkať,mne Riško vstal o 5,40 ,potom zaspal a stale buva aj jeho bratia,ešte aj štena je ticho,včera mi prehrizlo kabel na kablovke,

nina41
17. júl 2010

@traktor my tu v kubine ani toho moc nemame,ale v auguste chcem isť s chlapcami na hrad,niekde na ranč,musim si urobiť dovolenku 😵

vinka
17. júl 2010

@ani3012 pána dakujem velmi pekne za gratuláciu.teší ma,že ste nezabudli.joj jaká je už velká.A ako by to bolo včera čo som ráno babám písala,že asi sú to kontrakcie a o 10:05 už zaplakala. 😀 😀 😀

lucia32
17. júl 2010

Ránko....
Chiare a Vojtíškovi gratulka k 1. rôčku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre