Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
17. júl 2010

kuk

traktor
17. júl 2010

@majkas ahoj majka 😉

nina41
17. júl 2010

@traktor ktore mysliš zmazane?

traktor
17. júl 2010

no to kde piseme..ani, ja , brin..ty..

majkas
17. júl 2010

@ani3012 ja citam take zenske oddychovky, ale nemam stellovky, teda len zopar ale kupujem skorovsetky slovenske autorky co vychadzaju vo vydavatelstve motyl

a k tej muke, neviem z hlavy ale na muku doplaca poistovna okolo 70% a to uz je dost, kilo stoji cca 4e
a pekarnicka je este furt v stadiu rozhodovania, asi pockam kym to budem mat definitvne na papieri a tak kupim, lebo co ked je to nieco ine? 😅

lusia_99
17. júl 2010

ahojky babulky.....vsetky vas pekne pozdravujeme a posielame cmučky..oslavencom gratulujeme nestiham docitavat je toho vela...uz tyzden nemam nabijacku sami pokazila tak mam abstaky.... ☹ nema nahodou niekto zvysnu nabijacku na Toschibu???? kupim pliiiiiiiiiiiiiiis nova je dost draha 😒 som si nabila u kamosky ale uz mam len par minut a vypne 🙄 a aj ja chcem burku...traky potom posli dalej ked ti dojde od ANI 😀

traktor
17. júl 2010

@lusia_99 😵 😵 😵 😵 😵 😵 servus pipinka..aj mne blbol net..ale uz mam novy O2 tak testujem, ci ostane ci prejdemeinde 😉 na nabijacku popytam 😉 ..a ako sa mate?..bars mi chyba to nace vrkutanie na fb 😀 😀 😀

lusia_99
17. júl 2010

Ivanka moja cmuuuuuuuuuuuuuk 😲
uz mam len minutku...prosim jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja chcem interneeeeeeeeeet ☹ ☹ ☹

traktor
17. júl 2010

@majkas tak muka draha jak slak 😕 ..a take slovenske mam aj ja rada..ale ja citamvlastne vsetko..a ked nemam co, tak aj navody mi stacia 😀 😀 😀

traktor
17. júl 2010

@lusia_99 ...lusi zajtra sa opytam suseda, on ma snad vsetko, mozno bude mat aj toto..a to len tak mam povedat , ze treba nabijacku na toschibu?

majkas
17. júl 2010

sorac Tami sa zobudila, strasne nekludne spi

majkas
17. júl 2010

@traktor tak ked uz nebudes mat ani navody tak prid, poziciam, vyber mama celkom slusny 😉

nina41
17. júl 2010

@traktor pisali sme,že sa môžu dostať dotacie na obedy v škole

traktor
17. júl 2010

@majkas 😉 ..ja som fakt maniak do citania....ja nie som na saty, na malovatka , ja som na knihy...a stale si nieco musim kupit...a aj z bazariku sa da...niekedy za smiesne ceny 😉

traktor
17. júl 2010

otazka.....cim mam potriet matka, kedze teraz je vsade vela komarov, a jeho dost stipu?..ale chcem len nieco , co je odskusane..lebo je toho vela... zatial nam nic nepomohlo...a chudacik , je riadne dostipany...

ani3012
17. júl 2010

@traktor ja decká nenatieram,ke´d sme vonku tak postriekam OFFom pre deti-ten sa mi osvedčil a doma používam
toto
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.b...

traktor
17. júl 2010

@ani3012 raid mame aj my..ale u nas nefunguje..aj tak ho stipu....chudak nie dost, ze je spoteny tak je aj postipany...musim skocit do lekarne..u nas je teraz strasne vela komarov..a otrasne, ked stipnu tak poriadne to navrie...aj su dake väcsie..ale dalo sa to cakat..to tie povodne

traktor
17. júl 2010

@majkas a ked mas ty celiakiu, musis nejak obmedzovat aj tami?..ci je to v pohode....

ani3012
17. júl 2010

@traktor tak tomu nerozumiem... chalani minule spali v obývačke,okno bez sieťky dokorán a mali aj ten raid zapnutý.Komáre síce nalietali do izby,ale ani jeden ich nepoštípal.
A čo sa týka repelentu,tak používam len ten OFF pre deti.

traktor
17. júl 2010

fuj to teplo je neskutocne, som vysla na balkon , ze trosku chladnejsie a nic..teplo dusno a hviezdicky svietia...asi vyberiem mäsko a schovam sa na chvilku do mrazaku..ked nebudem dlho chodit..volajte o pomoc...zaspala som 😀 😀 😀 😀 /kto chce mat odomna pokoj, ten pomoc nemusi volat 😀 😀 😀 😝

traktor
17. júl 2010

@ani3012 no dievcata ani patko nic...ale na matka neskutocne idu...som si to odsledovala a normalne bzzzzzzzzzzz a podme cicat krvicku...

ani3012
17. júl 2010

@traktor a nás ta búrka obišla...načo som si chystala sviečku ? Tak krásne zahrmelo a ništ 😝

ani3012
17. júl 2010

@traktor
stávaj Ivi,ideme spať !!!Haloooooo ! 😀

majkas
17. júl 2010

zas som bola utisovat,dala som jej aj napit liecka ci nie je smednohladna alebo co.inac u nas momentalne skoro vobec nechce jest obed, vacsinu vyhodim u vas je to ako ?

@traktor nie nemusim ju obmedzovat aspon o tom neviem ak myslis na kojo. a co sa tyka dedicnosti tak je vraj 8-12% pravdepodobnost ze to moze zdedit ale tomu asi uz nezabranim. ak to ma geneticky zapisane tak to tam proste ma ☹
podla dokiho ked mi to akoze 100pro potvrdia tak sa aj je bude brat krv

a zas place...

majkas
17. júl 2010

som ju nesla kuki a plac prestal, uvidime na ako dlho

u nas len fuka, ale aj to je nieco. ale Tami je cela spotena tak som jej zavrela okno kvoli prievanu sak lennedavno sme sa zbavili soplov.. ked pojdeme aj my spat tak tam otvorim a zavrem naproti v obyvke

traktor
17. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀
@majkas majka hej, myslela som kojenie..a verim, ze urcite bude ok 😉 ...place..asi je jej tiez horucko..

ani3012
17. júl 2010

@majkas ja sa ani nedivím,že sa budí,veď vonku máme momentálne 28 stupňov....ako v Turecku

traktor
17. júl 2010

ja by som aspon vietor prijala..lebo to je fakt strasne...ja som sa nikdy nepotila..tak teraz uz viem co to je...a pijem tolko tieto dni..co za cely zivot som dokopy nevypila, lebo ja pijem inak strasne malo...a chcem zimuuuuuuu...a to som prednedavnom pisala, ze chcem teploooo 😀

traktor
17. júl 2010

take smutne..ten program na jednotke ☹

ani3012
17. júl 2010

ja ho nekukám,iba počúvam pesničky,inak by som asi revala stále 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre