• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jaj a este som zabudla, najnovsie mame najlepsiu hracku penazenku, to sa vie tolko zabavit ze az. a vcera dosiel svokor aj so svagrom, lebo tu boli na sluzobke tak sa hrala s jeho penazenkou a raz dva prisla na to jak sa odopina kapsicka na mince :grinning: ja mam na svojej na zips tak to este nevie No a kam putovali vsetky mince co tam boli? pekne krasne do prasiatka :grinning: sa smejeme ze uz ma v prasiatku nasetrene viac jak mamka s ockom dokopy :slight_smile:
22. júl 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Simonke Karamelke tiez gratulka k prvemu zubku :wink:
22. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za simonku :slight_smile: ,
@ani3012 a jedno velke dakujem ani :wink: ..knizky mi dnes prisli, sa velmi tesim, ani jednu som este necitala, tak som veeeeelmi rada..uz som si kupila slane blbosticky a vecer zacnem citat :grinning: :wink: ..tak este raz dakujeeeeem
22. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa spalo do az pol 5, 3 hodky potiahla :slight_smile: teraz ju ocko vzal na trojkolke von a maka pecie take torticky so snehovym spodkom ako su pusinky a na to ide krem s malinami, uz sa tesim ked to bude hotove
a este ma caka dneska chleba bezlepkovy lebo uz mi dosli zasoby aj z mrazaku, tak drzte palce nech to konecne drzi tvar a zase nesplasne
22. júl 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vsetko naj mojej svokre k dnesnym meninam :wink:
22. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas majka mnam..znie to dobre, hod receptik :wink:
22. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, :slight_smile:

@traktor traky , simonke aj my posielame pusinky. :slight_smile:

@majkas tami je prefikane setrne dievcatko :slight_smile:
22. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Jakubkovi, Esterke a Matejkovi všetko naj k ich veľkému dňu :wink:

@traktor , Simonke tiež všetko náááááj, nech robí stále veľkú radosť ako doteraz :dizzy_face:

@ani3012 , a ďakujem aj ja za gratulácie k výročiu :wink:
22. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka , gratulky k prvému zúbku :dizzy_face:
@ani3012 a peknú dovolenku, nech vám počko vyjde a všetky nepríjemnosti nech vás obchádzajú :slight_smile:

@zmurkaz , jéééj, to sa veľmi teším, že je to ok :dizzy_face:

22. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 , tak mm bol véééľmi milo prekvapený, obrazy sú vraj úžasnééééé, ale fakt sú super, dala som ich ropiť hnedobiele, tzv. sépia, a vyšli pekne, ale zase nemám o čom preháňať :confused: , teraz hrá s Maťom strunkový futbal, a potom... asi pôjdeme spať :grinning:
22. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na skok ... ani jedno decko mi nespí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

@lucia32 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@majkas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ak chceš, mám pár zážitkov, Maťo mal pár týždňov, nadránom o piatej sa pokakal, išla som ho prebaliť, dvihla som mu nôžky a on ma takým prúdom okakal, na to spomíname dodnes :wink:

Samka som, keď mal asi rok, našla ako mi vyťahuje jednu vlhčenú utierku za druhou, no to bol pohľad, Samko a okolo neho asi 60 utierok, lebo v krabičke ostalo len pár :wink:

no a Saška mi strčila celé rúčky do 400-gramového Sudocrému a na tváričku a zas naspäť atak pár krát, kým som prišla

:wink:
22. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas , jéééj, malá musela byť zlatá, moja by tie mince zjedla :wink: , my jeme aj kamene a piesok a hlinu, ale to je asi teraz problém všetkých :wink:
@zmurkaz , daj Diazepam :grinning:
22. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dnešným oslávenčekom a špeciálne malému-velkému zrniečku, najväčšiemu bojovníčkovi prajeme všetko najlepšie :slight_smile:

som tu len na skok, balíme na výlet!!

juchuuuu sa tešíííím

tak pá dievčatá a v pondelok pisnem čosi :slight_smile:
22. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi ...už konečne spia - asi si ho naordinujem sebe!!!! :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...sa na tých posteliach čo majú naši vôbec nemôžem vyspať :rolling_eyes: ...ich majú penové - a my máme pružiny ... si líham - že waw aké mäkučké a po chvíli že bléééé :confounded:
22. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och - zase som sa sem dopratala, keď tu nie je nikoho???? Toto mi nerobte - včera som prelúskala skoro celý bazár na koňovi .... :confused: :fearful: :rolling_eyes:
22. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám zabalené... drahý mi to chcel zredukovať, že veď ideme len na tri dni.. ale keď videl že všetko čo máme pre sýkorku fakt potrebujeme, len zalomil rukami a začal blabotať niečo o náklaďáku... žeby zohnal do rána aspoň príves??
22. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk

asi uz spinkate tak ja som sa len dosla pochvalit ze chlebik sa podaril, je pekny stvorcvy jak ma byt, uz len cakam kym trosku vychladne a sup naporcovany do mrazaku :slight_smile:

a pusinky su tiez dobre, ale drahy nazohnal maliny takze sme ich nedokoncili, cakaju na zajtra :slight_smile:
22. júl 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka samy tak krasny vylet zelam, nech vam vyjde pocko a hlavne stastnu cestu :wink: a pozdravte Ericka aj innesku :slight_smile:
22. júl 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes asi zhasinam ja, tak dobru noc maminky aj batoliatka nase krasne julove :slight_smile: cmuk :dizzy_face:

a cvak :pensive:
22. júl 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko maminky....detičky :dizzy_face:

@ozi hehe, tak toto sme zažili aj my...okrem kakancov...celé utierky vyťahané a sudocremom sa natiera bežne...aj dnes ráno sa napatlala :grinning:
@majkas aj naša sa rada hrá s peňaženkou a najlepšie s maminkinou, pretože tá maá veľa kartičiek :grinning: A inak je to malá šikulka ked tak pekne zvládla očného...
@samayka šťastnú cestu prajeme :wink:
23. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Dnes máme jeden rôčik !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jajona Matúš :slight_smile:
Matúško sa narodil o deň neskôr ako mal s váhou 3400 gramov a dĺžkou 51 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/jajona/

@katica5 Max :slight_smile:
Max sa narodil o 8 dní neskôr ako maminka čakala a mal 3250 gramov a 49 cm http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katica5/

meninky majú :
Oľga, Apolinár, Libérius, Libor, Liborius, Apolinára, Libora, Lilien
Libor, Libora, Liboslav, Luboslav

všetko najlepšie k prvému rôčiku ,veľa šťastíčka,zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Malej Lili od @alexarisko všetko naj k menikááááám !
23. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matúškovi a Maxovi gratulka k 1. rôčku....
Lili od @alexarisko k meninkám a Oľge @olianko tiež :wink:
23. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uaaaaa :astonished: ale to tu viazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: žeby som si našla inú tému???? aprílovky 2011 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 nudíš sa veľmi?
Ja som teraz prišla k našim,mm si išiel domov ľahnúť,bo bude iba on šofér-možno aj ja nejaký úsek,ale kedže sme málo spali,tak že nech je aspoň jeden vodič OK.

23. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jj,nejak som si zvykla, že sa tu klábosí a chýba mi to...ale priznávam, že doma ani ja nemám čas na net...takže plne chápem :dizzy_face:
23. júl 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ale ono je to dobre,že sa človek venuje rodine ako keby mal presedieť od rána do večera pri nete.Ja mám počítač zapnutý nonstop a priznám sa ,že nedá mi to sem nenakuknúť ,keď som doma.
zase do pol piatej ?
23. júl 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jj do pol 5...ale zajtra som si urobila volno...velká príprava na oslavu :dizzy_face:
23. júl 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok