Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
13. aug 2010

@ani3012 nó, takže k nám to dojde nad ránom a pôjdeme do prdele a nie na trhy 😒

ani3012
13. aug 2010

@jajona zatiaľ to vyzerá tak,že ani nás to nechytí...ale hrmí tuším v kuse

lucim
13. aug 2010

jajo no mozes ty mat pravdu .
ani, este tu nic nie je .. a ked pride, nech sa to vyzmyka do rana .... tak mi napadlo ... idem zakryt pieskovisko aj igelitom a slnecnikom !!!

ani3012
13. aug 2010

@lucim utekáááááj !

jajona
13. aug 2010

@lucim choď, aby nemali náhodou z toho bahnisko a nie pieskovisko. a Maťko sa Ti už zahrá na pieskovisku?

ani3012
13. aug 2010

@jajona a tebe Matúško ? Mne Evička do piesku nechce,ale olizovať ho bude. 😀

jajona
13. aug 2010

@ani3012 my zatiaľ nemáme, takže neviem. ale on sa ešte bohvieako nevie zahrať, ale zabaví sa s tým, čo mu je zakázané. ako napr. dnes som žehlila a stále mi vyťahoval šnúru zo zástrčky. nie a nie prestať, aj po rukách som mu dala, nič nezaberalo 😠

jajona
13. aug 2010

@ani3012 jaj a zabudla som rozhadzovanie všetkého, čo dočiahne

lucim
13. aug 2010

zakryte 🙂
matko sa uz v piesku hrava , dnes zase posun, ono to bolo najprv ze len kukal, potom hrabal okolo seba, potom rozbijal babovicky, co som mu robila a dnes si tam sam vliezol a dokonca aj s formickami sa hral ... ale ten vysledok - cela plocha rovna, utapkana 😀
a na zehlicku mam nastastie zasuvku hore na linke, dosku prisunutu k linke, jedine, s cim lumpaci je, ze mi ju chce posuvat po kuchyni aj s tym, co zehlim ... veci mi uz nestahuje ... to len ked mam v kosi na pradlo, tak mi ich "triedi" 😉

jajona
13. aug 2010

@lucim no mne dnes všetky poskladané stiahol dolu a dal naspäť do koša

inak to ma nepadlo, že v kuchyni žehliť kvôli zástrčke, dobrý nápad 😉

jajona
13. aug 2010

to len ja mám také neposlušné chlapčisko 😠

lucim
13. aug 2010

@jajona sufliky skrinky? dnes som ukaldala kuchynske skrinky niekolko krat . 😖 🙂
ale som sa dnes zasmiala - chcela som ho odlakat , vravim, kde mas auto? matko brrrrrrm, chvilku vrzgot a MAMA! ... otocim sa, auto prisunute za mna a matko nalodeny vo vlecke, ze mam tlacit. 😀

lucim
13. aug 2010

@jajona pozehlene ukladam na kuchynsky stol, presne z tychto praktickych dovodov. 🙂

jajona
13. aug 2010

@lucim jéj, tak si robila brrrm, brrrm 😀

ani3012
13. aug 2010

@jajona
@lucim ja som rada,že môžem v kuchyni aspoň variť,nie to žehliť 😝 😀

Evička ani nejako nerobí zle,len roznáša veci : z kúpelne do obývačky,z kuchyne do vane, z izby na chodbu...topánky máme tuším všade.

a Luci vieš s čím sa teraz Evi hraje ? S tým vláčikom,čo nechcela dať Maťkovi a pišťala aby ho dostala.

lucim
13. aug 2010

@jajona jasne neodlakala som ja jeho, ale on mna od kuchynskej linky 😀

ani3012
13. aug 2010

@lucim ale ti dal 😀 Bystrý chlapec 😉

lucim
13. aug 2010

ani no, to je fakt, do vasej kuchyne by sa doska sice vosla, ale uz nic ine 😉 a nemyslis, zesa evicka hra teraz, ze? teraz uz dufam haja 🙂 a aspon jej matko pripomenul, ze ma super hracku 😉

jajona
13. aug 2010

@ani3012 to akože Evka ešte nespí? 😕 😕

ani3012
13. aug 2010

@jajona spí,prečo ?

ani3012
13. aug 2010

@jajona jáj teraz 😀 😀 😀 no to som msylela tak,že teraz v týchto dňoch,nie akože teraz v noci 😀 😀 😀 😉

jajona
13. aug 2010

@ani3012 veď za to!

ani3012
13. aug 2010

@jajona ale radšej KLOP KLOP ! Lebo už som to tak jeden čas mala,že mi išla spať aj o pol dvanástej 😝

jajona
13. aug 2010

@ani3012 no my sme až také extrémy chvála bohu nemali 😝

lucim
13. aug 2010

brrrrrm .. ale nie je z dneska, teraz uz je iny frajer, nasada, otaca sa vo vlecke, zostupuje len taky fukot. ale aj tak ma najradsej, ked si ho v tom auticku posuvame ja s drahym po chodbe. auto co ma vonku uz tlaci aj dolu kopcom. aj trojkolku zlozil zo schodika.

jajona
13. aug 2010

@majkas kuk

ani3012
13. aug 2010

už začalo fúkať..a vyzerá to na dobrú hrmavicu....Oco je v Devínskej a volal,že máme pozatvárať všetky okná.Ešte neprší

majkas
13. aug 2010

jaj ani, no nepotesi 😒 , chvalabohu ze sa nic horsie nestalo. a urcite nie si zla matka,proste niekedy tie deti prekvapia az moc

u nas uz asi stvrthodku leje , a riadne,ale tiez dufam ze zajtra nebude prsat

jajona
13. aug 2010

už som v štádiu, vycikať a spať, takže idem praktizovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre