• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Inak vždy keď si sem sadnem dostanem chuť na puding alebo krupicovú kašu :sweat_smile: ...že by Pavlov reflex z tehu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor presne, aj my vzadu take kuriatovske papero, tak preč s nim a ešte sa to aj potilo :grinning:
@lucim že peknú hlavičku :dizzy_face: no je to náš chrobačik, či s vláskami či bez ...cmuk :astonished: a podla tvojho opisu ste si krásne užívali....
18. aug 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj , slepa som, citat neviem :slight_smile: ale uz aj mne svietila :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ja už som zošrotila jeden jogurt, jednu nescu a 2 jablká... :grinning: asi pôjdem spať, bo ťaham presčas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ešte som nakupila balik jesenných veci pre Naty a idem hajde...dobrú nôcku :wink:
18. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua zeny,dajte sem niektora jednu kompletku fotku zo stretka
18. aug 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som pred chvilou zosrotila nektarinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zmur, vidis, zuzinka sa aj doma pripravovala, ze nebude spat, ked je detska zurka. :slight_smile:

a vsimli ste si, kolko cervenych siltoviek som nakupila, lebo len to som isla kupit do auparku? ano, ziadnu :grinning:

nasmu matulovi tieto druhe vlasky rastu uz pekne rovnomerne pevne , aj ked pomalsie- a predstavte si, korienky ma zase este blondatejsie :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ..tak to máš ale takú ľahšiu večeru :wink:
18. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko hehehe v mojom fotaku neni, ten ostal lezat bokom na zemi vedla romana ... kto ich ma? inneska mi ukazovala, raona urcite ma ... vydrrrrrz :grinning:
18. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dobruuuuuuuu :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefe,kua jak si to zorganizovala????
18. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko :grinning: :grinning: to tvoje kua zeny..mi chybalo :grinning: :grinning: :grinning:
@lucia32 to co si mi ukazovala, ci ine?
18. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky moja,to dufam,kua,sak to by jak bolo keby som vam nechybala
18. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor hej to...
Kua ženy ale už fakt idem...ešte som kukala odražadla, bo Naty kradne susedovi :grinning: ale len také obyčko plasťakové...a že aké drahé v obchode, že 20€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulečky - bolo odpískané - idem sa vyspať - akože :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
krásny pokec a dobrú nocku :wink:
18. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko tak ešte jedno kua pre teba :grinning: ja tu machrujem, že idem na oko a furt tu sliepňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alexarisko ked tak nad tym rozmyslam, kedze matko prvy zdrhal zo spolocnej fotky, tak to asi chcel ist napravat a chcel fotit on ... len som ho nepochopila :grinning: :grinning: :grinning:
Sefe,uplne si to zvorala,nam mohol urobit tvoj syn super fotky
18. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz vela spinkaj ... zuzinke som poslala uspavacie myslienky , nech ta necha hajat. :dizzy_face:
18. aug 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko no urcite, a nebol by v zabere. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: ..a odrazadlo cekaj..budu vypredaje, pokukame net...za 20 e nech si ho kua nechaju :grinning:
18. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dobru nocku :wink:
18. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odneste ma do postele prosiiiim :confounded: :dizzy_face:
18. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak podme vsetky...nech ta nelaka tukat a citat :wink: ....prednesok sa lučim, prajem dobru noc a zajtra ocakavam fotecky, zazitky a vsetko ohladne stretka :wink: papa :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc slnecnice
18. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim @alexarisko hehe he.. no moj muz fotil s vela fotakmi ale na nas sa spolocna fotka nedostala :frowning2: :frowning2: :frowning2: taky bol zažraty do fotenia, ze nas fotak mu ostal vo vačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ach baby, kym som sem dosla, zas ste zdrhli.. tak myy sme sa riadne v BA zdrzali.. pobehali sme ikeu - kupila som si dozicky na muku cukor a tak.. proste blbosticky do kuchyne.. , a to nakupne centrum oproti, dosli sme do TT okolo pol deviatej vecer.. nabehli este do tesca bo sme doma nemali ziadne mineralky a domov sme dorazili okolo pol desiatej...
Sarinka sa vysantila nielen v hopsasa, ale aj v nakupnych centrach.. nechcite vediet, kolkokrat sa odviezla a na kolkych vlacikoch bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemohli sme ju zo ziadneho vlacika dostat... :grinning: :grinning: ale odkvacla hned ako sme prisli domov, tak hááádam prespi celu noc, no nie?! :wink:

tak idem aj ja do hajan, ked ste tu uz neni teda...
18. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik aj ja som mala presso, tiez mi chutilo :wink:
18. aug 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz Zuzi,skoda ze si nebola. .. aj po Jurkovi bol dopyt :wink:
18. aug 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som docitala, si tu vypisujem sama so sebou zas :wink: :wink: ale uz idem, posledny pohar sme dopili,tak hajde do postele.. :grinning: :grinning:

a k mojmu dietati, bolo tak unavene, ze pocas dna tri krat spalo.. tak to uz sa daaavno pradaaavno nestalo... a kupila som jej za to ciapku na jesen :wink: :wink:

no uz vazne padam vsak o chvilu je tu zajtra.. a zajtra hodim fotocky.. bru noc.. CVAK
18. aug 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
my sme dosli domov o 3, ale Adusko by sa tam este vratil :grinning: , bol tam taky spokojny a este nikdy sa nehral s tolkymi detickami :slight_smile: ...hoci sme mali fotak aj my, tak foto nemame :cry: , moja vina, zabudla som baterky doma v nabijacke...uz teraz sa tesim na dalsie stretko....strasne dobre mi to padlo, som sa odreagovala, konecne videla deturence aj maminky :grinning:
19. aug 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok