• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
brin, :grinning:
a čo si minule písala o Dávidkovi, to ako by som čítala o Kike, začala robiť také veci, že mi rozum občas stojí. minule na seba stiahla skriňu, napr. monokle pod aj nad okom, vrchná lišta na skrini zlomená, a podobné veci :angry:
3. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam som bola tehu a ako tak klud...tiez ked som pospala...tak v noci som buntosila....teraz nemam cas....a som rada, ze idem hajati...A mrzi ma, ze serial klinika grace, kosti..vsetko to chodi neskoro a ja uz nevladzem...
A lucim sa..ideme daco vymysliet...ze cvo...s nami...pa bambulky
3. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, kosti som ani ja nekukala, radšej som šla do postele, dve deti je zaberák :grinning:
3. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr...to som rada-myslim v dobrom..ze aj vy mate tieto problemy...lebo potom mam pocit, ze nie sme asocialna rodina, co nieco zanedbala a rastie nam doma kriminalnik...
dava mi to silu sa tym tolko netrapit a dat hore hlavu, ze to prehrmi, musim vydrzat...a nejako ho usmernit a nezblaznit sa....Ze v tom nie som sama....
3. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, teraz zacal plakat :unamused: zasranko maly, na ruke zaspi jak drevo, ale ked ho polozim na vankus tak spusti kolikove divadlo :angry: a nekakal este
3. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz o tej noci, po vcerajsom cool veceri sme spali od 22 do 3:50. na rekordmanky nemame, ale ja som spokojna. :sweat_smile:
dnes sme doma, cakame na dovoz pracky. :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, veru, nie je to sranda, ešte pri takých malých deťoch to skôr pochopím, ale tá naša veľká dora, horšie ako bábo :angry:
ale my to zvládneme, no nie? :wink:
lucim, príjemné čakanie
ja čakám na beco, som objednala včera, som zvedavá, kedy z čiech dorazí.
3. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, sú tie deti prefíkané, na rukách nás cítia, a po preložení cirkus :wink:
3. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?
3. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ked to konikovanie leze do penazi, aj tak som happy ze vas mam :grinning:
ked si predstavim, ako by som tu sama zufalkovala, ze co s malym na rukach .... a takto mam lehatko, satku , (pracku), ... a klud. alebo aspon postupy ako na to. :dizzy_face:

btw dieta mam v kolieskovej postielke a tukado hraciek a nedozaduje sa okamziteho vybratia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon a budes aj satkovat este? :wink:
3. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, veru koňovanie je drahý rerax pre nás :wink:
moja je protivná, keď sú nad ňou hračky, strašne sa jeduje vtedy
3. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, pokiaľ táto elastická šatka unesie, tak určite hej. a tajne zvažujem aj pevnú, ale to by som si musela nájsť nejakú robotu na doma. len sa nič zatiaľ nedarí.
3. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrazdicka mi este nedorazila, takze dufam, ze pod nou vrestat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale na bokoch mam pricvaknute ... tu fiaLOVU opicu z lehatka prave fascinovane ukecava na dalsi zvuk .... dnes ho ta melodia konecne zaujala. :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty pevnú kúpiš potom?
ja som dneska aj včera v šatke obehla školu s malou, a bežne vybieham tak na malý nákup. je to paráda
3. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá opica nemá chybu, ja ju mám tiež naboku kolísky, ale nejako ju to neoslovuje. a hrazdička z lehátka je zložená, sa jej nepáči.
3. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na to beco sa teším, som zvedavá, či sa jej v tom bude páčiť.
3. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ja vlastne robotu uz mam, keby som chcela, zatial pomaham, lebo ma to bavi, a citim sa dobre, ked mozem poradit a vypadnut na chvilu von. :wink:

ja do obchodov tiez beriem satku, zmestim sa pomedzi regale a pohodka. ale na velky nakup tak uz sama nepojdem. (nemozem sa spoliehat, ze sa zase najde dobra dusa, co mi pomoze :grinning: , blbo sa zohina do vozika s krpcom na hrudi) ... v banke som mala manducu. ja neviem, asi o tom pouvazujem, ci chcem aj pevnu, asi hej, uvidime, ako casto budem mateja nosit.

museli ste byt v tej skole rozkosne. :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, veľké nákupy ani ja nie, len drobnosti :slight_smile:
to máš dobre, že môžeš aj vypomôcť s robotou, ja by som hneď brala, napr. nejaké veci s počítačom doma, ale od nás z roboty sa nedá, čo už, štátna správa. a inak ponúkajú len skladania korálok, a to nie. musím niečo zohnať, rodčovský bude nízky. :unamused:
dneska nás odchytila v škole učiteľka gymnastiky, tak sa jej to páčilo. že sú tie drobce ako v brušku. :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manducu nosíš hlavne na vybavovačky?
3. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevies nahodou? tusim teraz oficialne kym berieme matersku , nie rodicovsku nemozeme pracovat? potom na dohodu mozeme bez obmedzenia vraj. neviem, kdeby sa to dalo overit.
noooo, u mna jeto take absurdne , robit by som mohla vlastne aj hned, len ja nechcem, ja si chcem uzivat mateja. :slight_smile: to by som ho musela odkladat a aj tak kojim a nemienim s tym prestat. nieco budem musiet vymysliet.

manducu som mala zatial raz v meste, nosi ju skor drahy. satku som mala v obchodoch asi 4x.
3. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial pomaham radami zadarmo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, na úrade práce by povedali, keď tam skočím, tak sa ti môžem opýtať, aj tak budem musieť ísť, ešte nemám tlačivo na príspevok odovzdaný.
myslím, ale že s tou dohodou to už neplatí, zistím.
ja by som brala robotu na doma, do práce sa vrátiť ešte nechcem, teraz si to s Miškou doma užívam, len tých korún keby bolo viac.
a za rady sme ti vďačné aj my :slight_smile:
3. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak niečo vymyslíš s robotou, poraď, :wink:
a bude ti to stačiť tie info tak o dva týždne? bo až potom pôjdem na úrad kuk, keď nie, tak tam crnknem a zistím.
3. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od dnes nas s naty mozu volat prdikofci...celu noc sme cvicili jak blazdnive a prdkali jedna viacej ako druha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anio neviem preco,nic take som nepojedla...
inn ja som spravila objednavku za vyse 20 euri, bo som dala este aj starsie fotky nejake povivolavat...a mate peknucky albumicek :wink:
a robotka na domka nie je vobec zly napad aj ja som uz nad niecim takym premyslala.... :confounded:
3. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:
alexandra spala vcera od piatej do druhej v noci, ale vidim, ze na askinu sasku nemame :slight_smile: napapala sa a spala dalej do siestej, trocha cucla a spala do deviatej... super dieta... :wink:

brin, mon: ano, "potesi", ked clovek zisti, ze nie je v niecom sam, dodava to silu a vieru, ze vsetko sa da zvladnut... i ked ja a mon to mame ovela lahsie s nastupom deti do skoly/skolky...

wyd: aj mne sa stalo, ze malu krutilo a ja ze ved nic som nejedla... a jedla, zeleninovu polievku a v nej hrach :unamused:

robotka na doma - uprimne priznavam, ze neviem kedy, aj tak nestiham, co by som chcela... asi som leniva :sunglasses:
3. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd, a prišla si na niečo?
3. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, krpec sa zacal v postielke nudit, tak vrestal ....
3. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, ahoj
to s malou hej, taká som vytešená, že je v škole a muž, že budeš variť, a malá nebude chodiť na obedy a do družiny, som ho skoro ovalila. :angry:
rius, klasikus veci ani ja nestíham, také žehlenie mi tu stojí už hodne dlho, ale kvôli korunkám by niečo na pár hodiniek denne bodlo.
3. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok