Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
31. aug 2010

@brusinka.pusinka to nás ešte aj prebehnete,že ? Evičky ide teraz jednotka v pravo.včera som vravela ,že už sa jej klube a mm povedal,že to už hovorím dva mesiace 😀

lucia32
31. aug 2010

😀 Tak už som aj ja tu.... 😀
Tak už som si pobehalapo meste, po daždi...roztiahla som dáždnik za asi 15€ a polamaný, hanba, nehanba šla som s ním do mesta 😝 zistila som to v meste pred autom...no neviem, ktoré moje dietko bolo také šikovné 😅 Bola som Naty vymeniť papučky, bo som kúpila velké a iný strih a nem dobré 😝 , tak o pol čísla menšie a také isté ako sme mali doteraz 😉
@zmurkaz waw, Zuzi je fakt velká slečna, to moja je také trdlo malé, bezvlasaté 😀 dnes ráno sa strašne pučila v našej posteli, že aká sranda, že kopem mame a ocovi do hlavy 😝 A v noci si riťušu vyložila ocovi až na nos, tak sme museli o 3 prebaľovať, bo že vonia, ale len cikoškou...je to zbojník zubadlo...či zubník zbojňadlo? 😀

zmurkaz
31. aug 2010

@traktor ....asi dobre ... ja si len myslím, že dietko čo nemá žuby -že mu je ťažko a že ak maminka dá dietku kúsky a ono to má furt v plienke v nezmenenom stave tak asi ešte nie je čas 😉 ...ale to je môj názor - možno zlý .... ja si sledujem Žužu ... a my sme v poho ... už máme aj kúsky a vôbec mi nevadí, že sme dlhšie mixovali (tie je mixovanie a mixovanie....) ale výsledok stojí u nás za to 😉

...babulky musím ísť of ... Žužu lezie ten žub a je mrzutko 😢 a plačko ...tak sa ideme mojkošovať a masírovať ďasienka .......

Tak pa - hádam keď zaspí nakuknem 😉

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@ani3012 no asi jio ale u nás nepustí do papulky jen bráška může kouknout 😀 😀 😀 😀 tak vždy hlásí 😝

traktor
31. aug 2010

@ani3012 tak som to dobre pochopila...ako pre mladsie dietatko ok...ked sa mixuje...ale pri rocnom uz by som nemixovala, uz by som davala kusky 😉 ...a aj ked otvorim viac kariet...aj tak mi to blbne...stale mi niektore prispevky neukaze..az ked sa vratim tak uz tam su...ale zas mi neukaze niektore , ktore boli medzi tym pridane...pisem jak hotentot, ..chapes?

ani3012
31. aug 2010

@zmurkaz papá 🙂

lucia32
31. aug 2010

My už nemixujeme, len rozotriem vidličkou a mäsko na úpne drobunko nakrájam, bo inak vyťahuje z pusy 😝

traktor
31. aug 2010

@zmurkaz zmurka paaaaaaaa a pomojkaj zuzi aj za mna 😉 😵

sorciera24
31. aug 2010

ahojte 🙂 ja len k tomu mixovanie.....my pozujeme v podstate vsetko - chlebik schrume, kalerab schrmue....len masko akosi pozut nevie, a to varim hadam do rozvarenia,len mu to proste nejde,prezuva ho v pusinke aj polhodinu a nkoniec vypluje 😒 takze masko,ked xcem aby zjedol,radsej rozmixujem 😉 a zuby su cele von 4 a dva horne a jedne dolny uz kustik trcia...

traktor
31. aug 2010

no jak teraz mi neukazalo brusinku ani lu... 😠

lucia32
31. aug 2010

My máme napuchnutú dolnú stoličku, a horná už len čaká na prerezanie...tiež je taký malý mrzutko 🙂

ani3012
31. aug 2010

@traktor ale áno,chápem ťa.Cez aký prehliadač ideš ?

@brusinka.pusinka tak ja musím malej nasilu,alebo keď sa smeje tak jej tam nakuknem

@zmurkaz no a som sa ti zabudla pochváliť,že Patrik je chorý 😝 Bolí ho hlava,má zvýšenú teplotu a aj brucho ho bolí a je citlivý na svetlo

lucia32
31. aug 2010

@traktor ja som neviditeľnáááá 😀 A to ma napadlo, že malá sa hrá s nami na skrývačku...a robí spoza kresla na nás búúúúú 😀

ani3012
31. aug 2010

mäsko nechce ani malá papať.

ani3012
31. aug 2010

@lucia32 Naty vás straší ? 😀 už to začína,tie hry. 😵

traktor
31. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ....abo aj pc ma ma dost...zeby som vypadla?.....haa taku radost mu neurobim 😀 😀 😝

traktor
31. aug 2010

@lucia32 musi byt zlataaa 😀 ...nas matko take nehra..on len si da rucky na oci a ze ..kde je?...mame ho hladat 🙂

ani3012
31. aug 2010

inak dlho sa tu neukázala @asparaguska s Denkáčikom a ani na FB ju nejako moc neregistrujem

traktor
31. aug 2010

@ani3012 ja som ju stretla v tescuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
31. aug 2010

dala jsem nové foto do alba můžete kuknouit 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...
jsou sice i na FB ale možno někdo neviděl.Naše zábava momentálně je dělat baf a vařit v kuchyňce samozřejmě musíme poctivě konzumovat 😀

ani3012
31. aug 2010

@traktor no a kde inde teba možno stretnúť ? 😕 😎 😀

ani3012
31. aug 2010

@brusinka.pusinka no nevidela som ich na FB. A máte také isté papučky ako Evi,ale ona si ich stále rozopína achce tak v nich chodiť,lebo jej potom "hrkajú" 😀 a samozrejme aj vyzúvajú 😝 tak budeme papučky riešiť len na šnúrku

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@ani3012 děkujeme a my rádi nosíme neodepínáme a máme i na šňůrky a ráno je má u postýlky a když vyleze tak je bere sebou abych ji je oblíkla . posadíme na nočník a pak převlíknem a obujem a sundáváme ve spánku jinak je nedá 😀

anavi85
31. aug 2010

sevas kocky, mame uzastne pocasie 😖 , Adko by najradsej behal po vonku ☹ ....v byte mame 20,4 stupnov, brat si uz vcera zakuril, no a aj my o tom rozmysleme...
inak co nove???

monr
31. aug 2010

ahojky, zas len na skok
@ani3012 kika sa trochu teší, ale dostanú novú učiteľku, tak aj stresuje
Mišina sa posledné cca 2 týždne budí tak 15x za noc, cucne a spí ďalej, alebo cucá furt, záleží aký má deň.

@brusinka.pusinka krásne fotky

u nsá v byte 24, vonku 10 a leje, leje, paráda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak zas idem, musím variť obed, mm je ešte doma, tak nech má čo jesť.
pa zatím

lucia32
31. aug 2010

@brusinka.pusinka podarená je Simonka, jablčková princezná 🙂

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@monr děkujeme u nás také zima a déšť venku 11 stupňů doma máme 25 😀 a netopíme 😉
@lucia32 no ona jablko nedá a běda kdo by jiho chtěl vzít to chytne hysterák okurky a jablíčka a hroznové víno denně okolo kila 😀

traktor
31. aug 2010

@brusinka.pusinka perfis fotky...a karamelka a evicka...nie su sestricky? 😉
@monr uf15x..tak veeela..ale snad sa to upravi 😉 ....a u nas neviem kolko stupnou..ale tiez chladno.../mne/...detom to nevadi bo behaju v gatkach 😀 ..teda matko v plienocke..este aj ponozky mu vadia...aspon nebudem mat co prat 😉

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@traktor no jsou si podobné i když se karamelka hodně změnila a hodně vyrostla potvůrka jedna 😀 Ale Evička je moje druhá malá princeznička

ani3012
31. aug 2010

@traktor veď ja som teraz Patrikovi že "kto je to ? " on mykol plecami . a ja vravím-je to Evička? On že nie a a potom zaváhal,že a je ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre