• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
8. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas panuje absolutna hotentoctina :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor matiiiik je sikulkooo
8. okt 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 :grinning: :grinning: ..ale co chces..cudzie reci su dnes in :grinning: :grinning: :grinning: ..idete z dobou :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo sme to mali za noc, ale peťa mi zase zaspala a večer bude zase ako čertík...
8. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet78 aj matko mi tu chrape.. :wink: ..kolkokrat cez den este spinka?
8. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jeden x ale v poslednom čase mi takto do obeda zaspí a potom večer je už hrozne unavená, ale ju nemožem dať spať. lebo by velmi skoro ráno zase vstávala. ráno sa budí o 6 mne to neva, lebo ja som aj tak hore, lebo musím dievky do školy nachystať
A vy kolko krát spíte a kedy ráno vstáva?
8. okt 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spavame tiez uz len raz vacsinou ho okolo 11,30 ulozim spi okolo 2 hodky a potom vecer medzi 7-8 ide buvat na noc no ale je ranovstaj vstava okolo 6 niekedy potiahne do 7 ale to len vynimocne :sweat_smile:
8. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak matko sa ti nadherne rozkecava :slight_smile:
my sme vcera hviezdili pred sestrickopu v cakarni .- maju tam velky obrazok take nasite zvieratka na textile na celu stenu, tak mi to komentoval vsetko aj s kvetinkami, v ambulancii dal iba zufale mama a nakoniec brrrrm, a to auticko im nechcel vratit, ked sme odchadzali. :slight_smile:
inak - cikal do nocnikaaaaa, uz sme prezleceni, a prave vyliezol na parapetu na okno a kuka von. :slight_smile:
8. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spavame raz od 13 do 15 zvycajne.
8. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rano vstava o 6tej..lebo vtedy vstavaju deti do skoly, tak sa musi z nimi rozlucit....potom tak medzi siedmou a osmu zaspinka..a potom spinka este na obed..takze spinkame 2x...a vecer zaspavame okolo siedmej pol osmej...niekedy a teraz dost casto zaspi uz o 6tej..zalezi kolko chodi po vonku...mi nie sme dobry priklad...matko je spachtos uz od porodnice...
8. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim musel byt rozkosny..v cakarni aj matko keca..ale dnu...no des a hrôza...a parapetu tiez miluje..len ja mam s toho taky strach...aj ked som stale s nim..ale on tak rychlo ide, ze niekedy nestiham..
8. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pospratovat...dnes nemusim vela varit...som vcera vecer urobila dopredu mäsko na sampionoch..dnes urobim ryzu, omeletu, mäsko dam do toho...a hotovo :wink: tak papa a pekny den vsetkym :slight_smile:
8. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim inšpiruj sa.... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=72562
ja to už okukujem dobrú hodinu...asi Nataly aj objednám...a potom budem obkukovať a skúšať sama :grinning:
8. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor, my mame nastastie pod tym oknom gauc ... ale aj tak sa mu podarilo teraz odtial neopatrne zliezat ... este ze je vedla gauca madracik a vankuse. :slight_smile:

@lucia32 naaaadhera, ta baba ma vkus a fantaziu :slight_smile: ulozeneeee :slight_smile:

ideme ranajkovat a asi do mestecka. mlieko sa mina
8. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme vonku behneme k dokine po papier do jasli a potom pojdeme pozriet byv. kolegynku :slight_smile: tak zatial dievcata :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
‎...tomuto sa hovorí zlý večer, noc...umrel nám starký a na to malá dostala okolo 21:00 40-tky teploty, tak sme začali dávať zábaly a dostala febrylné kŕče...leteli sme na pohotovosť a dnes na neurológiu...človek si už fakt myslí, že niekomu v živote veľmi ublížil...že som sa ja včera od žiaľu, plaču a "nevedienia pomôcť" nezbláznila... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana :frowning2: uprimnu sustrast...a mala je dufam uz v poriadku..este ma teplotu?..moja , moja..posielam objatie
8. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: moc moc držíme palušky aby nemoc kšáááá šla pryč od malé a nebylo ji nic objímá Vás a upřímnou soustrast
8. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak všechny zdravíme :wink:
8. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor áno teploty máme stále, ešte pred kŕčami som jej merala doma teplotu+dávala diazepan a predsa ich dostala...moje deti mávajú teplotu vždy od večera a po podaní lieku im neskutočne stúpne, čo by mala klesať a nepomáha nič, ani zábaly, ani vaňa, proste akoby to na nich nič neplatilo...keď sme odchádzali po volaní pohotovosti z domu, ešte sa mi vyvracala na posteľ, ale aj tak bola hodinu taká - kukala "do blba" a nereágovala na nič a srdiečko jej išlo odtrhnúť...viem, že detičkým bije rýchlejšie aj pri teplote...ale jej to išlo vytrhnúť, takú mala tachykardiu vraj 166 a ešte aj na pohotovosti mala 40-tky teploty, robili jej test na zápal ten sa nepotvrdil, takže nás nemuseli zo ZV posielať do BB - nemocnice, lebo v ZV bolo plné oddelenie, "dospali" sme u našich, aby sme mali bližšie ak niečo a dnes ráno sme absolvovali neurológiu CEE mozgu..o 3 mesiace tam ideme znova...dávam diazepan, nurofen, ambrobene..ale predsa len tie teploty sú strašné, našťastie teraz pospali obaja, ale ja neviem zaspať hoci by som potrebovala oddych...nemôžem, tak sa bojím o nich... :frowning2:
8. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka vďaka...len nech pominú tie teploty, čo robia takú neplechu...keď si predstavím, že ešte doobeda sme si užívali slniečko-prechádzku, ako Matti vraví "najlepší liek je slniečko" a potom od 16:00 sme začali teplotovať...snáď fakt viróza...

8. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana drzim vam prsty nech to zvladnete...teraz sa na vas akosi vsetko lepi ci co...ale uz bude len dobre, neboj :dizzy_face:
8. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana to mě moc mrzí a držíme palušky aby bylo vše ok, vím jaké to je bít bezradná, zažila jsem s Domišem a bylo děsné mám to v živé paměti. Držíme palušky a posíláme objetí
8. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme Vám
8. okt 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana lauri, strašne sa to číta... :cry: držíme moc moc palce, nech ste čoskoro fit. idem si sýkorku ocmukať...

tfuj tfuj nech sme všetci najzdravší ako sa len dá.
8. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana
prajem uprimnú sústrasť
ked spia chod aj ty trocha pospať, ved deťurence potrebujú maminu a ked nebudeš fit, ako ich budeš obskakovať....deturencom prajem rýchle uzdravenie
8. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana Janka úprimnú sústrasť....
Dúfam, že je už Laurinke lepšie, chudatenko moje malinké....ešte si pamätám ked Natalinka bola chorá a teploty sa šplhali k 40...našťastie žiadne krče ani nič podobné :sweat_smile: ale aj tak to bola celý deň a noc handrová bábika :astonished:
Držím palce nech to psychicky a fyzicky zvládneš, veľa na jednu maminku :cry: :dizzy_face:
8. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka zlatá si - vďaka

Momentálne sme bez teploty, ale ak mám pravdu napísať, veľmi sa bojím večera a noci...lebo to je pre moje deti tak najhorší čas na tie hlúpe, hnusné teploty...
8. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet78 ďakujeme...oddychujem inak ako spánkom, šetrím si na noc, dúfam že bude pokojnejšia
8. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok