Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
8. okt 2010

@lucia32 áno momentálne neteplotujeme, no bojim bojim večera a noci...idem si dať vaňu keď je mm doma...taký relax trošku

hathor1231
8. okt 2010

baby!!!
drzte palceee, dneska sme mali prvy keksik (krok jedna v nasom zozname) s MLIEKOM!!! tak cakam 3dni co sa stane a duuuuufam,ze to bude vporiadku. tak nam drzte palceeeee!!!

zaba2707
8. okt 2010

@laurajana uprimnu sustrast a drzte sa micuskaaaa nech ste uz fit moja drzime palceky a od fifka velky cmuk lauruske

laurajana
8. okt 2010

@zaba2707 ďakujeme zlatíčka

majkas
8. okt 2010

@laurajana uprimnu sustrast 😢 a skore uzdravenie obom detickam, hadam bude dnesna noc lepsia ako vcerajsia, posielame objatie a aspon trosku zdravicka z toho nasho biedneho

tami nam od vcera vecera teplotuje, noc sme mali dost zlu, rano to vyzeralo slubne ale okolo obeda sme zase horuckovali ☹ teraz uz spinka zatial bez teploty, uvidime ci este porastie. neviem ci je to z prechladnnutia a bude to nejaka viroza, lebo sopli strasne vela alebo to bude z ockovania, lebo to presne vychadza na 10-11 den po ockovani na co nas doki upozornila, ale aj tak z toho nie som stastna

majkas
8. okt 2010

baby dik za rady, tak najprv zvitazila ta zelena bundicka, uz by mala byt na ceste a teraz vecer sme sa rozhodli aj pre tu bielu, ze bude na paradu do kocika, pripadne ak jednu zmoci tak na prezlecenie. este zohnat nejaky dobry overal alebo aspon oteplovaky k tej zelenej a sme vybaveni 🙂 sice este cizmicky nemame, ale to kupim asi az o nejaky mesiac, lebo nechcem kupit male.
jak sme kupili tie papucky sandalky 22ky a mala tam este 1cm rezervu tak dneska sme akurat pozerali ze uz ma len pol cm, nejako rychlo jej ta nozka rastie

majkas
8. okt 2010

a ste sa bavili o tom nocnikovani, tak u nas momentalne takmer ziadne, odmieta si tam sadnut, niekedy sa mi ju podari nalakat na nejaku knizku, potom posedi dokial neprecitam a okamzite vstava 🙂 a ked sa pokaka, a pytam sa jej ze ci sa pokakala tak mi pekne do oci klame ze nie, jak trakyn matko @traktor (to asi preto ze su frajeri 😀 ) ale smrad za sebou nechava takyyyyy ze az 😀

majkas
8. okt 2010

a @hathor1231 drzime vam palce nech je to OK 😉

no nikde nikoho tak idem este trosku strikovat a potom hajde spat. dobru nocku 😔 😵

jajona
8. okt 2010

Dobrý večer,

čo sa to na vás aké choroby štverajú? 😠 Prajem rýchle uzdravenie 🙂
@laurajana úprimnú sústrasť a veľa síl

@traktor jéj, ale vám to už rozpráva. najviac sa mi páčilo, že "čo chceš?"

@majkas vy máte takú veľkú nožičku. my sme kupovali topánočky také zateplené 21 a ešte tam má vôľu


Inak včera som tú noc zariekla. Bola dosť zlá 😒 a navyše nás potom ráno ešte aj suseda zobudila 🙄

A včera keď sme boli vonku a poberali sa domov, tak u susedov hasiči. Všade kopu ľudí.... a suseda, staršia pani, tipujem asi 70 rokov, ale čiperná, padla do žumpy... skoro som odpadla... taký blbý pocit som ešte aj večer mala 🙄

lucia32
8. okt 2010

Brý večer...hlási sa slamená vdova 😉

jajona
8. okt 2010

@lucia32 kdeže si vyhnala muža?

katkah
8. okt 2010

ahojte dievcata, opat po dlhej dobe som nakukla. Aj my sme boli v utorok na ockovani vaha 10,6 a vyska 78 cm. Ninka bola uplne zlatunka, skoro vobec neplakala a kedze je to taky maly kecalko, tak sa aj predviedla. Pani doktorka bola v nemom uzase, ze ake slovicka ona vie povedat / lev, dazdnik, papier 🙂 / No a naucili sme sa kopec dalsich sloviciek ako tiger, hanba atd.... No u nas nocnikovanie uz dlhu dobu je take, ze rano pravidelne kakame do nocnika a potom cez den ide vsetko do plienky. A kedze vela spapame tak aj vela kakame - 3 krat za den, takze tie ostatne 2 razy su v plienke a teda ten smrad je neuveritelny 😀
@majkas Tami vie nadherne papat z lyzicky, som z nej uplne hotova....nasa Ninka papa tiez sama, ale ma to vsade 🙂
a babulky teda krasne ciapocky ste urobili..velka chvala 😉

lucia32
8. okt 2010

@jajona do lesa 😀
Matúška čo v noci trápilo?

jajona
8. okt 2010

@lucia32 poľovník?
ja ti neviem, čo mu bolo. nemohol sa uložiť, len sa stále prehadzoval

jajona
8. okt 2010

@katkah pekne vám to ide... že dáždnik... fúúú, tak to gratulujem

inneska
8. okt 2010

ahojte..užívame si slniečka, tak sme stále vonku a ked sme vo vnútri, tak hačkujem...chcela som dokončiť jednu čiapku do zajtra, pre neterku mišku, v podstate je hotovo, len ešte našiť aplikácie, kvietky a lístočky 🙂 a dnes som bola kolegynke pomôcť s poťahovaním tortičky..

@laurajana tvoj starký ma moc mrzí 😢 a lauruška nech sa vylieči...juj, tá bezmocnosť, ked nemôžeš dieťaťu pomôcť...posielam objatie a silu bojovať dalej s chorobou 🙂
@jajona a čo povieš na našu nôžku, ked teraz tenisky a jesenné topky máme 23, na zimu počítam s 24 velkosťou 😀

jajona
8. okt 2010

@inneska to ho ťaháte za palce?? 😀

katkah
8. okt 2010

@jajona dakujeme, no mala je hrozne ukecana ako ona uz vie vela veci povedat na svoj vek, aj doktorka mi povedala, vypyta si mama daj hamu, chcem mlé / mlieko/ , zvieratiek vieme vymenovat velmi vela a tiez povedat ako robia. A sranda je to, ze jej je vsetko pekne rozumiet. Vraj rozprava pomaly ako niektore 2 rocne deti 🙂 No a teda vy mate ake velke nozky , my mame jesennu topanocku 20-tku a este je volna. Zimnu este cakam, ci nozka neporastie. Asi bude mat malu nozicku po mame 🙂

jajona
8. okt 2010

@katkah no to vie ozaj pekne na svoj vek. mám kamošku, ktorá má dievčatko. má 2,5 roka, ale nevie ešte rozprávať. ozaj len niektoré slovíčka a vety vôbec

jajona
8. okt 2010

pomaličky pôjdem. na zajtra sa nám ohlásila návšteva, takže k vareniu pribudne ešte aj robenie chlebíčkov a pečenie nejakého koláča. a mm ide pomôcť kamošovi na dom a potom klasika ping-pong. som zvedavá ako to postíham... a hlavne, ako to bude zvládať Maťo.

tak dobrú nôcku. Papa

katkah
8. okt 2010

@jajona ono je to fakt individualne....ked si predstavim, ze stvornozkovat sme zacali az v 10 mesiacoch, behat sa nam tiez velmi nechcelo a teraz sa mi sama vysplha na rebrik. Kupelnove rebriky musim zakryvat uterakmi, pretoze sa vsade vystvera, taku ma silu v rukach..asi bude ukecana zapasnicka 😀

katkah
8. okt 2010

idem aj ja pomalicky spat, zajtra ideme na jarmok a este rano budeme varovat nasho malilinkeho synovceka...zase ho bude Ninka chciet natahovat a pusinkovat 🙂 Takze dobru nocku, snad sa mi opat podari coskoro nakuknut 🙂

hathor1231
8. okt 2010

@majkas dakujeme 🙂 dufam,ze u vas bude tiez bez problemov noc 😉

inak, vcera mala isla spat o 7pm a vstavali sme 9,30am 😵

lucia32
8. okt 2010

@jajona no nie je, ale obaja bráškovia sú, takže sa s nimi vezie 😀
Som zdrhla, bo Nataly pricupitala do obyvky, tak som ju bola uložiť a potom syn obsadil comp, tak som hački-hački 😉

lucia32
8. okt 2010

Katkah, jajo dobrú noc mamičky a detičky 😀
@hathor1231 dnes ste koštovali prvýkrát mliečko? Ako sa ti to vidí?

hathor1231
8. okt 2010

@lucia32 zatial len keksik kde je mlieko. mame plan a krocik po prociku musime ist,pomalicky. malej veeelmi chutil,ani mi nechcela dat kusnut 😅 a zatim ziadna zmena 😉 ma mat zase krv v plienke ako predtym alebo minimalne hnacky a bolesti bruska... zatim pokojnucka 😵 ale nejdem sa tesit dopredu....

lucia32
8. okt 2010

@hathor1231 už je väčšia, staršia, aj traviaci trakt vyzretejší... snad to už bude oukej 😵

traktor
9. okt 2010

pekne sobotne ranko 🙂

zaba2707
9. okt 2010

krasne slnieckovske ranko vsetkym 🙂

nina41
9. okt 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@laurajana uprimnu sustrasť a skore uzdravenie obom malym,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre