Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
12. okt 2010

@ani3012 Ani jo chodí má tam hromadu tet a strejdu co se postaraj než to vše vyřídím 😀 😀 😀 a odcházíme s batůžkem dobrot 😝 😝 Moc se jí tam líbí hlavně stroje to je uplně u vytržení a obíhá kolem dokola 😉
Je Fakt že u nás mlhavo do 12 odin a zima jak v zime né napodzim ale neva miluji podzim a zimu takže jsme natěšěné 😀 😀
@ivet78 jak sem psal byli jsme v práci a pak venku na nákupu a teď už v klidu háčkuji další ružičky na šálu 😀 😀 😀 Tatínek dává Karamelku spinkat sám 😉 😀 mají svůj noční rituálek 😀

ivet78
12. okt 2010

@brusinka.pusinka
To máte ale náročný den, v práci , potom vonku a malá je aspon poriadne unavená? Kde pracuješ, že si možeš zobrať dcerku so sebou?

brusinka.pusinka
12. okt 2010

@ivet78 zlatíčko jsem mistrová v automobilce u kluku na strojích , jezdíme 3-4x do měsíce jinak pracuji z domu. Jinak jo máme náročné dny malá je raubíř a neposedí a nepospí zato pořád jí a lítá skáče a leze po všem kde se dá 😀

ani3012
12. okt 2010

no nič,musím vypnúť PC,lebo doma mám ako po výbuchu a nechce sa mi do toho,lebo stále chodím nakúkať na net 😝
Dobrú noc júlovky !

traktor
12. okt 2010

🙂

laurajana
12. okt 2010

@ani3012 ani mi nehovor...snáď nám denné umývanie postačí aspoň čiastočne ako ochrana...uvidíme...

traktor
12. okt 2010

zmurkaz krasne deticky masr 😵 😵 radost pozriet 😉 ..a tesi ma, ze ste z ucitelkou nasli spolocnu rec....nech uz je vsetko dobre...a jurko a zubrienky 😀 ..dobre si mu to vysvetlila...nas patko sa zatial nic nepita..jeho zaujimaju len traktoriky 😠 ..asi fakt budeme mat dalsieho traktoristu, aj dnes rovno zo skoly ku tatinovi ...
@jajona mate doma sikovneho pomocnika, matusko je zlatucky a aky je velky...taky vyzera vysoky a pevny 🙂
@ivet78 zavidim materske centrum v dedine..aj u nas by mohli daco zbuchat, lebo kopu deti a niet kam ist...
@laurajana dalsie lieciky...no nevadi, hlavne, ze pom§zu a uz bude dobre...drz sa moja 🙂

laurajana
12. okt 2010

@traktor ďakujeme

laurajana
12. okt 2010

@traktor jej aký krásny pomocníček - šikulko 🙂

traktor
12. okt 2010

@laurajana no musi pomahat, ked predtym čorkol simonke cokoladu zo skrinky 😀 ..len sa este nenaucil utriet si pusinku, aby nebolo vidiet stopy 😉 ...a dnes sme sa naucili fukat nostek..zoberie servitku a fuka a fuka...aj ked nic nejde... 🙂

traktor
12. okt 2010

@laurajana a ako na tom ste?..teplotky ustupili?ty sa ako citis?

lucim
12. okt 2010

dobryyyyyyy vecerrrrrrrr 🙂
aspon zase podam hlasenie ked uz nestiham pisat cez den ....
taze sa nam klubu 3 zuby naraz vcera matko nakoniec zaspal tesne po 8mej a spal v kuse, bez mlieka a mrnknutia 10 hodin !!!! len ja trubka som cakala do pol 1 ze bude patat mlieko, to sa zobudil drahy a sme sa zakecali zalahla som o pol 2hej. matko sa rano zobudil s teplotou mrncaci , tak sme na nurofenovych cipkoch geliku a mojkame sa. dnes obedny spanok bol nastastie a ja som si zdriemla s nim. potom sme si spravili kuracie sote a sli sme vykupit tesco. tolko prehlad dna. 😉

veeeelmi zrychlosti som prebehla co ste popisali - @zmurkaz @jajona @traktor parasne fotecky uuuuzasne deticky, ... julovky maju proste fantasticke deti ved su same fantasticke. 🙂
@laurajana mate sice vela liekov ale setrnych, nech rychlo zaberu. 😉

lucim
12. okt 2010

@traktor tie fotecky - dost prudko mi to pripomina nasho matula , aj na tej stolicke pri umyvadle, aj na tej parapete, fakt ako u nas ... len cokoladku nema komu kradnut, ja si svoje strazim ... hehehehhe 🙂

zmurkaz
12. okt 2010

Dobrý večer 😵 ..dnes som tu skôr - som hľadala Jurkovi čo je to umelá družica 😕 (som mu to normál nevedela vysvetliť - asi som už šiši 😀 😀 😀)
@ani3012 ...jáááj že 2-3-hodky -tak to ti v dobrom závidím a aj to, že ti malú niekto zoberie.... 😉 - unás nehrozí ☹ - my to musíme zvládať za pochodu 😖 ..a dík za pochvalu - to sa dobre číta 😉
...a idem ešte kukí - sa mi zdalo že niekto ešte písal @ 😉

traktor
12. okt 2010

@lucim ahooj 🙂 neboj,dlho neustrazis..deti sa vedia vynajst 😀 ...inak ja som dnes cely den odkladala stolicky a posuvala a aj tak to bolo zbytocne...matko si ich jednoducho posunie tam kde chce..a uz je bud pri umyvadle alebo na okne...tam totiz vidi na susedovych havov...
@zmurkaz umela druzica...no zaujimalo by ma ako si mu to vysvetlila..ty vies velmi dobre vysvetlovat.. 😀 😉

lucim
12. okt 2010

@zmurkaz ahoj druzica zmuuur .... @traktor, traky umela nie je zivaaaaa 😀 😀 😀
a zmur, faktdobre vysvetlujes ... oplodnovanie. 😀
ja som dnes odpratavala cely dom, matko dnespremiestnil snad vsetko co sa dalo. 😉

traktor
12. okt 2010

@lucim 😀 😀 u nas tiez tak..ale boli sme aj dlho vonku, bolo krasne, slnieckovo 😉 ...matko este stale miluje to odrazadlo, co mal este ako mensi..a sa mi velmi paci, ze ked nanho sadne, je tam klucik, co ked potocis, tak startuje..a matko to robi tak automaticky....sadne , nastartuje a ide 🙂 ..a tak stale dookola,,

lucim
12. okt 2010

@traktor ym sme boli dlho vcera a hlavne predvcerom, to tu bol futbal, .. ale dnes ked matko trochu teplotuje som ho nechcela nechavat dlho vonku ... tu ti je tak zvlastne - v tieni pri dome kosa, na slnku sa zase treba povyzliekat ...
a starter je dobryyyyyy 🙂
u nas teraz frci stale drevo - matko prenasa kusky kôry a dreva, co nachadza po tom kalani a ked idem nalozit do nasho noveho kosa na drevo, tak aj on jeden maly kusok najde a hrdo nesie , az ku krbu, tam mi to poda, ze Pá , ze mam prilozit jeho, aby horelo a palilo. 🙂 aspon nemam problem ukecat ho, ze sa ide dnu. 😉

lucia32
12. okt 2010

Huhu 🙂

traktor
12. okt 2010

@lucim tak to mas super..a mas sikovneho pomocnika 😉
@lucia32 aaa lu..a ty tu co?...si slamena vdova?

lucia32
12. okt 2010

@traktor Ahojte kočulky...nie nie som, len chlapi kukajú futbal a ja kuku po nete, sťahovala som fotky a zmenšovala a davala inzerátiky a kukala...no vela na jedneho človeka naraz 😀

lucia32
12. okt 2010

@traktor Maťko krásny pomocník....aj naša dnes bola čokoládková, vidno, že bola u babky 😝 😀
Inak máme rozbitú peru, včera skákala...najnovší hit....a čelo postele sa nestihlo uhnúť 😅 😝

lucim
12. okt 2010

@lucia32 ajoooooooooj 🙂

lucim
12. okt 2010

@lucia32 fuuuuuuuu natynke .... u nas frci celo pera este nebola tuk tuk tuk .

lucia32
12. okt 2010

@lucim ahoooj...ako hačky-hačky? Ja stále nie a nie dokončiť tu bekovku...stále niečo iné robím...aj teraz 😝 😀
A to som si dala sľub, že dnes bude hotová...a prdlajs 😠 😀

traktor
12. okt 2010

@lucia32 😉

lucia32
12. okt 2010

@lucim dík 😉 , na čele 2 modriny, nad uchom hrča bola včera, a najnovšie si praskne dvierkami vždy do hlavy 😕 lebo sa chce v skrinke skryť 😀

traktor
12. okt 2010

@lucia32 fuuuukame...u nas sa dnes konecne zahojil nosik, chrasticka odpadla - sa nevymeral a strepal sa zo schodika...a aby to nebolo len tak, tak si pre zmenu buchol hlavicku a vyzera..ze mu tam rasi roztek 😀 ...ze polovicny certik..

lucia32
12. okt 2010

@traktor a bráška MÝVAL 😀 vyzerá fajne huňatý 🙂 ja som Nataly vyprala dnes jej huňatku, tak zajtra o svetríku a veste...vetrovky sú nejak furt veľké 😅

lucia32
12. okt 2010

@traktor dííík...aj Maťkovi fúkame 😉 aj Maťkovi od @lucim ....fúúúú 😲 (fúkaco-bozkací ) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre