Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
18. okt 2010

Ahojky... my sme dnes boli na očkovanie....trošku plačkala, ale už je dobre. A vraj nám idú očné zuby 😲
Na vyražtičky okolo pusky nič, vraj ked ani IMAZOL nezaberá 😝 , tak len odstraniť dudeľ 😝
@acerka malý je neskutočný fešák 🙂
A my tu máme Lukáška? Teda ja som ho chcela...ale nepodarilo sa 😀

ani3012
18. okt 2010

@lucia32 Lukáška máme od majuska29 , beruska113 , sevzuz 🙂
očkovanie nezávidím 😝 nás to ešte len čaká
to poteší za ten cumeľ,začiatky teda budete mať dosť ťažké ☹ Držím Natalke pästičky 🙂

@adka12 šikulka malá Saška,je super,ak sa ti takto pýta,ušetríš na plienkách...či vy latkujete ?Ale aj tak,môžeš byť pyšná 😵

@jajona ja som už písala,že sa nedivím tým deťom,že sú také uplakané a nervózne.....chúďatká,ale veď bude potom aspoň kľud,nech už len všetky vylezú.

a už majú všetky detičky zúbky ? Kto splnil normu (20 kusov) ako prvý ?

ivet78
18. okt 2010

AAAAAAAAAAhojte dievčence.
Konečne aj ja som tu, zbežne som si popozerala...
@lucia32 ojha očkovanie alebo dobanec alebo pichanec, my sme mali dnes tiež byť ale máme trochen soplíky, tak pre istotu sme neočkovali, tak o týžden, že až stochu sa doliečime. lieky nám nedala žiadne že ved netreba, leb kvapky do nosa podla potreby .LIbenar,
Prišli mi dievky zo školy, tak sa zase budeme musieť učiť a písať ulohy
@adka12 perfektné že Saška chodí na nočník, aspon ste bezrobotový s plienkami.... my nechcene ani plienky ale ani cikať do wc ani do nočníka 😝 😝 😝
@ani3012 kávu by som si dala aj ja, tak asi prídem , ved ked už budeš robiť , tak rovno aj pre mna...
@ani3012 super kalendár, mne sa to ohromne páči, Lukáš je aj u nás v rodine, mám to krsniatko- je to synček najmladšej sestry, aj ked ona sa hnevá na celú celučičkú rodinu, takže je mi luto že tam nemožem isť a vymačkať a vystískať ho.
@acerka krásny tanečník- hned by som si dala jedno kolo, lebo moj muž vie tancovať len medvedku daj lebku... čiže také tanečné drevo 😀 😀 😀 , ale pssst

adka12
autor
18. okt 2010

ďakujeme baby a ak ste tu niektorá, chcela by som sa opýtať, saške som našla na rukách aj na nohách v zhyboch červené suché fľaky a sa mi zdá, že sa to čím ďalej tým viac rozširuje. Už som skúšala holtov krém, linola krém aj modrú indulonu a nič nezaberá. Neviete, čo by to mohlo byť?

lucim
18. okt 2010

dobry vecer ..... cicusky .. tak matko zubatko ma teraz novu maniu, v momente ako vidi zapnuty notebook, tak chce pustat videjka - teraz frci na kratkych filmoch napr. od pixaru For the birds - vtaciky - pip pip .... nic nepopisem, nic nevyhladam, ked chcem aby siel robit nieco ine, musim to vacsinou sklapnut .... proste nenecha mamu konovat ani bazarovat ani Facebookovat. 😒

@adka12 mohol by to byt aj exem ... nezmenila si prasok alebo nepridala do stravy nieco nove alergenne? ak tieto premastujuce kremy nepomahaju, skusila by som mozno imunoglukan krem podla studii by mal zaberat na imunologicke veci aj zvonka, tak ako ked sa piju hlivove extrakty v sirupoch. ale odporucila by som navstevu lekara, ak by to neprechadzalo ... mozno aj kozene, alebo alergo.

lucim
18. okt 2010

@lucia32 dufam, ze natynka je bez reakcie po pik pikani 😉

a Lukaskom vsetkym nasim julovciatkovym vsetko naaaaaaaaaaj. 🙂
@ani3012 tak si mala domacu pohodu . aj to sa s kavickou rata ... ako patko pochodil po doktoroch?
@acerka vy ste zlata rodinkaaaaa , adamko je iny kravatovy frajer ze cmuuk mu. 🙂 🙂 🙂
@adka12 to nocnikovanie vam fakt v dobrom zavidim 🙂 ... u nas zatial nehrozi , kedze mlady muz sa momentalne nevie vykakat inak, ako po stojacky.

@ivet78 sopliky hes hes. a musis to mat doma vesele. 🙂

ivet78
18. okt 2010

@adka12 ahoj moje dievky mávajú tiež fľaky, a v tomtoobdobí to majú skoro všetky. My to máme z toho je ich pokožka sa prispôsobila zime a treba ju viacej krémovať a častejšie, my môžeme hocijakým krémom , ale aj 3 krát za den sa natierame. Nato prišla naša doktorka, nie ja 😀 😀 😀

lucim
18. okt 2010

@jajona tak ako spanok, stale bojujete? matusko, pekne hajaj, maminku nechaj oddychnut. 😕 😉
my sme sa tiez vratili k spaciemu vaku, matko obcas prska, ked zaspava, ze co to ma pri nozickach, ale myslim, ze uz si zvyka, a uz to mame zaradene k uspavaciemu ritualu. mam objednany z mmb, ale nejak nechodi, tak dufam ze nebude problem .... zajtra pojdem na postu osobne , ze ci tam nie je zabudnuty a ci ja som omylom nevyhodila listok s letakmi, ale dnes tu bola postarka, a doniesla mi iba pyzamka ... a ja som sa nepytala, lebo ma zobudila, este mi to nemyslelo.

adka12
autor
18. okt 2010

No uvidím, fakt neviem, z čoho to môže byť, lebo tak ja saške už dávam papať všetko, takže možno aj niečo zjedla. Ale ako hovorím, už to má asi 2 týždne a nič nezaberá... By som šla aj k doktorke, ale sa bojím, že tam ochorie ked je teraz taká vysoká chorobnosť 😖

lucim
18. okt 2010

@adka12 potom este z lekarenskej kozmetiky - bioderma - rad Atoderm, krem PP je z nich naj. alebo A-derma - tam bol vyborny creme bariere.
ahoj ivet 🙂

ivet78
18. okt 2010

ahojte dievčence,alebo dobrý večer
Dnes sa vám nejako nechcelo sedieť pri pc, aspon som toho vela nezmeškala. Ja som dostala od suseda hlivu ustricovú , tak ju idem ovariť a šup šup do mrazáku.
@lucim s tým nočníkom nezáfaj,aj u nás je to také , ked vidím že sa schováva za stoličky, za stôl...za záves... takuž je zle, kým ju stihnem rozbaliť z plienky, tak je už tak dolefotaná... brrrrrrrrrrrr

jajona
18. okt 2010

ahojte,

tak ja zajedám slaninku 😀 a Maťko hajá. Som rada, že deň bol úplne v pohode. Ale čo noc??? Dala som mu aj Nurofen, aj keď nie som za takéto metódy.
Nehorázne ma bolia kríže, až do plaču mi je...

lucim
18. okt 2010

@traktor traky , ty co provokujes s tymi vianocnymi hacky - ozdobami? haaaa? uz teraz mam cele ruky zauzlene , ze neviem, co skor hackovat ... vcera sme so svagrinkou vymysleli, ze neterka dostane na vianoce fialkovu bekovku , aj segru tam mam .... a este zvonceky budem carovat? juuuuj, ale peknucke su . to sa skrobi ,, ze aby to drzalo tvar. 🙂 😉 😝

jajona
18. okt 2010

a my máme mániu z prezliekania, obliekania.... pustí rev jak besný

adka12
autor
18. okt 2010

@lucim a koľko stoja tie krémy?

lucim
18. okt 2010

@ivet78 ja nezufam, neboj, ja len konstatujem ... to si tu este nebola, ked som zufala - matulo totiz od pol roka vedel sediet na serbliku a rano aj kakat a okolo roka na to proste zabudol. len som si myslela, ze ako to mame bezproblemovo vyriesene so serblikom - no a nemame, budeme ucit ako vacsina inych rodicov. 😀 😉

@jajona ani ja nedavam tie lieky rada, ale dnes som tiez dala pred spanim, lebo ked je den horsi, nech naberie aspon v noci silu na boj so zubmi. 😉 a na tie krize si daj trebars nurofen aj ty.

lucim
18. okt 2010

@adka12 ten PP relativne dost aj relativne po prepocte na gramy malo. lebo sa oplati brat pol litrovy stoji cez 20 éciek, ale ked si to preratas ze tie obycajne mas tak 50- 100gramove, a pri suchej kozi je teda vacsia spotreba kremu, tak je to vlastne vyhodne.

jajona
18. okt 2010

@lucim nadopovaná celá rodinka 😀
@adka12 inak aj Maťko má tiež také suché púčiky na na líčkach. aj som to tu spomínala... tiež to nie je bohviečo, ale asi je to lepšie. Inak som mu oprala pár veci s našimi. ale myslím, že z toho by to nemalo byť, lebo aj minule som už tak urobilo a nič sa nestalo

traktor
18. okt 2010

ahojte 🙂
@lucim lucimka..tie zvonceky su krasne...a aj stromcek si ziada byt in...in teraz znamena byt hackovany 😀 😉 ...nocnik...nam matko teraz sam zacal hlasit, ze ba..a sadne si na nocnik.. 🙂 ..ale plienocku mu davam stale..ale neponahlam sa..ako som pisala , mne sa paci plienkova rituska a este mame cas... 😉 ..

adka12
autor
18. okt 2010

@jajona ja periem stále malej veci s našimi už asi od 3 mesiacov a všetko bolo OK

traktor
18. okt 2010

a lukaskom od @majuska29 , @beruska113 , @sevzuz vsetko najlepsie 🙂

lucim
18. okt 2010

@adka12 to je umyvaci gel 😉

@traktor ale zelene vetvicky nebudem stromcekovi hackovat vlastnorucne. 😝 a fakt je to in ?

adka12
autor
18. okt 2010

@lucim aháá, to som si nevšimla, tak nič 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀 ..je ..vsak vsade je vsetko hackovane..kde len kuknem..a ake ceny pytaju 😕 ...ono moda sa vzdy toci...vsetko sa vracia.... 😉

lucim
18. okt 2010

adka ale nejaka baba tam ma balenie PPcka za 18 - dobra cena, ... mozno ma od zimy, ked som este robila, bola chvilu akcia 1+1 zdarma, to sa tedy super vyplatilo.
traky, no dobre, tak obhackujem stromcek, a ked uz budem vo svungu tak aj lampy, macku, hrnce, notebooooook.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
18. okt 2010

inak @acerka aaaaaaa ... cakam IP rozmer adamkovej hlavyyyyyyyyyyyyy 😝

traktor
18. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 sikulka... 😀 😀

jajona
18. okt 2010

no ja nikam nechodím, tak ani nemám prehľad, že čo letí

lucim
18. okt 2010

@adka12 este mi napadlo, ze keby si to takto chcela skusit a ak by si takto kupovala kremy, pytaj sa na exspiraciu. a je to dobry krem aj ako klasicke telove mlieko ... ja som abyc. atoderm pouzivala na matka ako na novorodenca, na cele telo. teraz uz ma niveu. .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre