Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
25. okt 2010

tak pre veľký úspech a zamrznutie koňa - 2x 🙄

lucim
25. okt 2010

dobry vecer krasne uzasne maminky 😵 😵 😵
my sme mali dnes upratovaco - dokoncovaci den, na konika mi nevydalo, ale uz som tu. vidim, ze rano tu bolo veseloooo 🙂 vcera som sa ani neozvala, lebo sme boli na velkych nakupoch v trnave - radiator, druhe boticky a zasoby zradielka a plienok a obruskov a mlieka sme riesili. a stretli sme tam kamosku aj s rodinkou, co sme sa este kedysi po skole kamaratili. 🙂
s matulom sme aj v dazdi na chvilku vybehli von, otestovat ciapku a topanky - a verte-neverte, boticky su nepremokave. 😀 matko hodil taku rychlost k obrovskej kaluzi, ze som to nestihla. boty v pohode, okraj nohavice nie 😀
@zmurkaz jeeeeeeej, aka pipi kocicka je žužu 🙂 a to ste mali krasny vikend, ze? 🙂

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim ahojky - tak supiš boťásky ste kúpili 😵 - čo si sa neozvala že ideš do TT - by ste prišli na čajíček 😵

lucim
25. okt 2010

@lucia32 dobry vtip. 😀

@laurajana lauruska je modelka 🙂 a taky zlaty smejko. no a ten spanok - my sme tiez v tom inom klube - v dobrom zavidim to zaspavanie - parane fotky, to je pohoda, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵
@brusinka.pusinka jeeej, podarene rannne fotecky, hned je krasny den od zaciatku, ked mas take male slniecko doma 🙂 a zimny set je vyborny, bude to mala zabicka 🙂
@traktor hihihi matko spinka, kde to na neho pride a stale je to tak, pusinka malinka , zlatusik. 🙂 a tie boxerky, no proste bomba - ze by sme skusili aj my????

@lucia32 dnes bola natynka aka? pohoda ci rev? dufam, ze to prve.
@ivet78 @monr @ani3012 cmuk a ahojte. 😉

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz srdieco, aj som rozmyslala, ze by som ti cinkla, ale vyrazali sme az pred 11tou, ze nech sa matko vyspi v aute, ako ma vo zvyku a tuuudle , potom baumax, deichmann, obed, tesco, ... a pomaly bol vecer .a matko spal v kociku v tescu a v aute vobec.

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim 😒 ...sa niekedy môže naplánovať a nič z toho ... to poznám ... inak šak keď by ste mali cestu - len cinkni - nech sme doma ... 😵

lucim
25. okt 2010

inak, tie boticky v deichmanne som si nasla na nete a bola som prekvapena, ze okrem nich tam teda vlastne nic ine na vyb er pre chlapca v tejto velkosti 22 a nizsej cene nemali. ale mame ich ako druhe rezervne, ze keby sa napr. tie protetikove zmacali. nie su tak velmi zateplene, ani vlozku nemaju tvarovanu, ale na ten ucel su vyborne. dam link? dam. 😉 http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph...

a co sa tyka fb a julovkovej skupiny - kona mam rada, lebo je to take nase, pozname to, je to prehladne 🙂 , tam je to zase na tom chate rychle, bez refreshovania, ale to okienko je male. 😖 a ja mam asi vyhodu v tom, ze moja hlava si vas pamata , kto je kto. vsak kazdemu, ako vyhovuje a ako stiha a kde sa viac zdrzuje. nie?

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz jasne, cinknem, na teba sa chystam uz od leta 🙂 ale aj tak, lepsie bude, ked budeme sami s matulom, lebo draheho zatazovat kopou nakupov a este ho potom tahat niekam na navstevu, to uz by asi bolo dost. 😉

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim šak krásne sú 😵 ...a čakáááám 😵

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz sak krasne a aj nepremokave kupodivu za tu cenu, hehehe 😀 a pridem, to si pis. 😝

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim 😵 😵 😵 ..inak šak aj ostatné baby by mohli - dom je veľký 😉 ..komu by sa chcelo - spravili by sme také ministretko ale "family" 😉

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz aaaa tak tato idea sa mi paci , napisem ta do planovanych udalosti na fb? uz sa z toho potom nevyzujes. ze zurka u zmurky 😀

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀 ...no priestory by boli ... tak ja len toľko, že napr. my sme mali stretnutie ako vysokoškoláčky u jednej kočky a tam sme boli dohodnuté tak, že každá niečo doniesla,... a nakoniec s tým nemal nikto veľké náklady a bolo super 😉 ...tak ak by nevadil takýto variant... že nejakú dobrotku by ste ... a príp. ak niekto nejaké špéééci pitíčko ... čajík detský mám 😉

zmurkaz
25. okt 2010

..som v tom príspevku napísala namiesto ALA ... ale 😅 🙄 ...takže stretko ALA FAMILY 😵

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz to sa mi paci, aj ine kocky z mojej inej temy, co maju rozne velke deti sa takto obcas stretnu, co som citala a boli spokojne. ak by t teba nezatazovalo, nam by sa to pacilo. 🙂
a kuk na fb. 😉

lucim
25. okt 2010

ja viem urobit iba tie kolaciky, co ma naucili konikovky 😀 ala 😀

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim ..idem kuk na fb ....
...takže ja kľíďo priestor mám 😉

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim to neva - ráta sa aj z obchodu 😀 😀 ...inak ... nič na FB nevidím 😕

lucim
25. okt 2010

@zmurkaz sorrryyyy, chybicka se vloudila, teraz kuk na fb, mi ta tam povodne nepridalo.
a ja tie kolace, co ste ma naucili zvladam, a lenivy makovy je mnam 😝

zmurkaz
25. okt 2010

@lucim 😉

majkas
25. okt 2010

@zmurkaz a aj nejaka bezlepkova pochutina moze byt? 😉

ano este zijem, hadam si ma este pamatate 😝 😅 anis a nejdem snazit docitat tych x stran co ste popisali. a tie julovky na fb to je lenakoze uzvreta skupina? vsetky prispevky si vidime len my julovky navzajom? na fb chodim malo, vacsinou len ked mi na mobil pipne mejl ze niekto mi nieco na FB napisal a teraz za posledne dni mi to pipa furt 🙂

majkas
25. okt 2010

no a konecne sa mozem aj ja pochvalit, takze tramtadadaaaaa!!!

majkas
25. okt 2010

a na modelke, aj ked velmi sa fotit nechcela, furt mi utekala 🙂

majkas
25. okt 2010

a este nieco sa mi myslim celkom podarilo 😎

majkas
25. okt 2010

a na modelke 🙂

majkas
25. okt 2010

inac ahojte, len sa chvalim a ani nepozdravim, hanba mi... 😝
len som este rychlo skukla foto co ste tu dali, no zlatunke su tie deturence nase 🙂

@zmurkaz krasna zuzanka copikova 😉

@traktor to sam vliezol do tej kocky? ci si ho instalovala na fotenie? 😀 ale super ti zaspi, hocikde ked to na nho pride 😀 😉 a boxerky ma patkove? zlaty je 🙂

@laurajana a to bezne takto spinkate? 😀

@brusinka.pusinka perfektny outfit na zimu 🙂 a ja milujem prave zobudene deti, oni su take krasne, joj len poriadne vystiskat 😵

majkas
25. okt 2010

a idem do hajan, zajtra skusim prist aj na pokec ked bude tami poobede spat

dobru noc maminky 😔 😵

traktor
26. okt 2010

dobre ranko 🙂 ..u nas fuciiii ako besne, takze dnes budeme doma...
@majkas matko vosiel sam..teraz ma toto najnovsie, hracky vysype, zoberie si auto a vlezie dnu, neviem co sa mu na tom paci 😅 😀 , boxerky ma zatial male po patkovi...to sme dali na skusku a velmi sa muto zapacilo, tak sme vytriedili asi 4 ks, ale musime skocit kupit dalsie 🙂 a este som chcela uz davnejsie napisat, ale stale zabudnem, nas matko bude lavak...uprednostnuje tuto rucku, ..takze budem mat dalsieho lavacika,lebo aj prva simonka je lavacka..

ani3012
26. okt 2010

dobré ránko !

Meniny oslavuje: Demeter , Amand, Dimitrij, Evarist, Amanda, Demetria
Meniny oslavuje v ČR: Erik, Dimitrij, Erich, Ervín, Evarist

Kalendárium:
♦ Európsky týždeň bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (Európska agentúra pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci – EASHW, pripomínal sa 1996 – 1998 a znova každoročne od 2000)
♦ Deň osvetových pracovníkov
♦ Týždeň za odzbrojenie (OSN, pripomína sa od 1978; výročie vzniku OSN)

do pozornosti dávam ,že dnes má naše prvé júlovčátko Matej od @pavcik 1,5 rôčka 😵
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pavcik/

lucim
26. okt 2010

mooooorning slnecnice 🙂
u nas dnes neprsi, tak sa von pojde. 🙂
@majkas strikovacka hackovacka zrucna, ten svetrik sa mi moc paci, je taky moderny, peknucky . a ciapocka vyborne doladena k celkovemu outfitu. gratulujem k vydarenej praci. 🙂

a co teda kocicky? dame si nejaku zurku family stretko u @zmurkaz? 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
26. okt 2010

Dobré ránko...
Do baru dopajdá starý Ir, namáhavě si zvedne zchromlou nohu na barovou stoličku a vysouká se nahoru. "Jednu irskou!" Rozhlédne se a zeptá se barmana: "Člověče, nesedí tamhle na konci Ježíš?" Barman přikývne a Ir Pánu Ježíši poručí také jednu irskou.
Za chvilku do baru vejde hrbatý Ital a poručí si sklenku Chianti. Rozhlédne se: "Madonna mia, vždyť tamhle sedí Ježíš Kristus! Šéfe, nalej mu taky jednu na mě."
Potom si to přihasí cikán. "Dej mi jedno dobře vychlazený... Hele, nesedí támhle synátor toho starýho nahoře? Esli jo, tak mu natoč taky jedno."
Ježíš dopije, vstane, dojde k chromému a řekne: "Synu, za své dobré srdce jsi vyléčen. Vstaň a choď." A Ir opravdu vstane a roztančí se radostí.
Ježíš se dotkne Italových zad a řekne: "Také jsi prokázal laskavost, a tak jsi uzdraven." A ten se narovná a vyrazí šťasten ze dveří.
Sotva se Ježíš otočí k cikánovi, ten začne řvát: "Opovaž se na mě šáhnout. Já beru invalidní důchod!"
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre