Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
27. okt 2010

...Booože furt spí 😕 😕 😕

ivet78
27. okt 2010

Ahojte všetky babule. Dva dni som tu nebola, a vy ste tu toho tak velaaaaaaaaaaa popísali, musím vás prečítať , ale teraz v skratko o nás. V pondelok sme chodili po rengenoch a chirurgiach, nič sa nenašlo, takže to bude nejaký plastový peniažtek., včera malá bola taká urevaná, lebo bola po pondelku riadne nedospaná , tak sme si ju trocha užívali na rukách a nosili sme sa dosť a dnes sme boli na prehliadke aj na očkovaní, no a tá panika- ked zbadala sestričku a doktorku v ambulancii- 😢 😢 😢 , tak nás ani nevážili ani nemerali, že aby zbytočne sme ju nestresovali, ale aj tak nás bolo riadne počuť pri počuvaní , alebo ked jej doktorka pozerala do pusiny, a to očkovanie...brrr a pritom to bola len malinká injekcia do ruky. No a to ešte ked si predstavím ako od pondelka vrieska ked ju mám isť dať do pienky alebo ju chcem poprezliekať, no strašné, ten pondelok ju tak uplne vykojalil , že je na nepoznanie...
Dufam že vaše detičky sú v pohode a zdravučké...zatial papapa

laurajana
27. okt 2010

@ani3012 ani ďakujem za info...zatiaľ uvidím ako prebehne liečba a všetky stery, odbery a tak - bud. stredu...a kávičku aj ja mám už druhú na stole...tiež ľúbim 😝

ani3012
27. okt 2010

@zmurkaz ešte spí ? Už asi nie,že ? A tá prechodná postel je kde ? U vás v izbe alebo niekde inde ? Možno by bolo dobre nájsť geopatogénne zóny a podľa toho jej dať postieľku resp.posteľ.
http://bratislava.sme.sk/c/2444102/geopatogenne...

zmurkaz
27. okt 2010

@ivet78 ... ☹ ...no my sme očkovanie prežili celkom OK - malá síce revala ale asi nám očkovanie pomohlo - lebo odvtedy sa vie mojkošovať 😅 😵 😵 😵 😵 😵 - sme asi jediný na svete čo to tak máme 😅
@ani3012 ...a keď si dávala príspevok tak sme sa práve zobúdzali .... som bolo mierne vedľa seba - bo oziky že druhý deň takto spí - po roku a 3 mesiacoch 😅 ...posteľ je v Zuzankinej izbičke - vôbec nie v spálni 😅 - ale je mi to úúúplne jedno - pre mňa je dôležitý výsledok 😉
a link je super 🙂

ani3012
27. okt 2010

@zmurkaz veď to som chcela,že má tam väčší kľud,nikto ju neruší 😵 😵 😵 Tak tvoj muž môže naspäť do postele ? 😕 😀

@ivet78 ale to je super,že tá minca nerobí šarapatu 🙂 A zjedla ju vlastne ? 😅
a ad očkovanie- blééééééééé viac k tomu nemám čo dodať,som zvedavá,kedy príde aj na nás rad. 🤐

ani3012
27. okt 2010

@sorciera24 aj malá Karamelka papá citrusové plody a je zatiaľ zdravá.A malý je už odstavený ? To je fajn,že bez väčších problémov,buď ráda. Ja som Patrika kojila do 13 mesiacov a aj keď mi to trošku bolo ľúto,tak som bola ja rada. jedného dňa povedal že blé a tým to končilo 🙂

zmurkaz
27. okt 2010

@ani3012 ...aj ja nad tým veľmi špekulujem 😵 😵 😵 - len ešte neviem, ako to bude v noci - bo my sa ešte aj v noci kojošíme - tak aby som nemusela len kvôli jej kľudu v inej posteli utekať cez celý byt 😕

...no a idem of ... snáď sa mi podarí večer nakuknúť

ani3012
27. okt 2010

@zmurkaz za skúšku nič nedáš,buď sa vyspíš,alebo si ju prenesieš do spálne 😉

lucia32
27. okt 2010

Hlásim sa vám z predčasného podstromčekoveho darčeka 😀 už som opäť mobilná....
@ivet78 toakokeby si písala o našej Natuške v ambulancii...no des...vždy tam máva hysáky 😝
@ani3012 ako sa má Evička? už lepšie?
@zmurkaz tak to je malý zázrak toto spanie...

ani3012
27. okt 2010

@lucia32 ty kokso ! Ja som myslela prvý moment namiesto mobilná,že tehotná-myseľ mi išla rýchlejšie ako oči 😀

brusinka.pusinka
27. okt 2010

zdravíme ve večerních hodinách a byli jsme dnes pro foto můžete kuknout buď na FB nebo tady a šipka vpravo 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pus...

zmurkaz
27. okt 2010

Dobrý večer
@ani3012 ...tak zmena - dnes už druhý krát zaspala v kočíku - tiež mi je to jedno kde, bo aspoň to nebolo na prse 😅 - akurát keď sa bude mrviť tak ju preložím - Booože - ona tak strašne špekuluje s tým spaním od narodenia 🙄
@lucia32 ...a som čítala že aj Nataly ide spať len keď ona chce - tak to si s našou Žužu môžu podať rúčky 😉
@brusinka.pusinka ..idem kukííí

zmurkaz
27. okt 2010

@brusinka.pusinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
27. okt 2010

@zmurkaz děkujeme

zmurkaz
27. okt 2010

@brusinka.pusinka - jééé kočka - vy máte presne dnes 15 mesiacov? 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
27. okt 2010

@zmurkaz jj máme a malá dostala L8lu od tatina koupili jsme ve výprodeji v tescu 😀 😀 zejtra nafotím a hodím foto malá je z ní uplně vedle spinká sní 😉 😀 😵

zmurkaz
27. okt 2010

@brusinka.pusinka 😵 😵 😵 😵 😵 počuj brusi - čo si to robila keď si nemala Karamelku? Veď ty stíhaš tooooľko vecí 😅

ani3012
27. okt 2010

ja vás čítam,len píšte 🙂
ale odpisovať nemôžem,malá nedovolí. Pozeráme videa na yt

brusinka.pusinka
27. okt 2010

@zmurkaz já pořád dělám práci a tak no hold jak říká můj muž nemůžu sedět se založenými rukami 😀 😀 😀 ale je fakt že jsem byla 2x víc v práci a teď jsem tam denně sice přes pc ale někdy celej den a 4x do měsíce osobně 😀 😀 😀 Můj muž si vzal volno nebot zítra mame svátek a tak v pátek bude doma, a jedem zazimovat chalupu poslední zbytky kytiček a pořezat dřevo. 😉 Je to fajn že jsou moc šikovné moje děti jinak bych to nemohla dělat 😀

zmurkaz
27. okt 2010

@brusinka.pusinka 😅 -no klobúk dole ... ja keď fungujem na vyššie obrátky tak sa mi telo veeeeľmo búri že NEM TOLKO!!!! 😀 😀 😀 😅

brusinka.pusinka
27. okt 2010

@zmurkaz no mě nic nevelí 😉 😀 😀 😀 😀 tak jedu asi geny moje mamuška kdysi jak vzpomínám chodila spát pozdě a ráno v 5 už prala 😀 😀 😀 takže asi to mám po ní 😀 😀 hold motorová myš 😉

zmurkaz
27. okt 2010

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀

lucia32
28. okt 2010

Dobré ránko....
@ani3012 Ani preboha, radšej tak rýchlo nemysli...už len to nám chýba 😕 😝 😀
@zmurkaz no posledný týždeň s nami cvičí ako s opičkami...ale ked je dobrá, tak mi to tak nevadí, horšie je ked mrnčí a šúcha si očká a nie a nie ísť do postele 😅
@brusinka.pusinka krásne fotečky...s tými copíkmi je normálne, že velkáčka...a tá posledná fotos je super 😉

lucia32
28. okt 2010

Aká vzdialenosť od svokry je najlepšia?
Ak je asi 1000 km ďaleko, ale najbezpečnejšia je ak je 2 m hlboko

Zať stretne svokru na bicykli a pýta sa jej
- Kam idete?
- Na cintorín - odpovie svokra
- A kto donesie ten bicykel naspäť?

Cez deň to breše a v noci to pláva. Čo je to?
- Svokrine zuby.

- Viete, vzal som si svoju ženu a milujem ju, viete, ale moja svokra, tá by stála za hriech.
- Zadrž!!!!- zdesí se farár.
- Nebojte sa, - vraví novomanžel - prikázanie predsa vraví jasne: NEZABIJEŠ!

😀

ivet78
28. okt 2010

ahojte dievčence. malá mi zaspala konečne po troch dnoch, lebo doteraz to bol len taký polospánok , tak som pustila pc... Naša Peťa si našla novú zábavku, zoberie si farbičku a maluje po zemi, na dlažbe, na koberci, na stolíku...a ked ju vyhreším, tak farbičku hodí o zem a začne po nej stúpať... no odo pondelka je na nevydržanie... kto mi ju vymení za kludasa?
@lucia32 😀 😀 😀 😀
Tak zbežne som prečítala, že deturencu chorlavejú... blééé blééé choroby preč od detí a aj rodičov...
Ktorá z vás ešte kojíte? Ja sa malú už snažím trocha odstaviť, ale nejako to u nás nefunfuje... My sa denne aj 6-7 krát kojímea plus večer. Hodťe rady,

zmurkaz
28. okt 2010

ahojky
@lucia32 ...nápodobne - ale už za tých pár mesiacov konečne máme nejaký rytmus a už aj ona vie, že teraz už nepopustím a ide sama 😉 -ale pssss - aby sa náhodou nepokazila 😨
...a vtííípky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorciera24
28. okt 2010

@ani3012 hej, uz je odstaveny....ved vies, ze ja som uz planovala odstavit od roka 😀 ale slo to tazko pri nom, najprv som zrusila nocne kojenie, mesiac na to, vecerne...to bolo este v pohode....najhorsie bolo to ranne okolo pol 5, lebo kebyze mu nedam, tak sme od pol 5 hore 😖 ....ale nakoniec to zvladol tak, ze sa minuly tyzden uz o pol 5 rano na kojenie nezobuil 😵 takze sme sa takto odstavili a som uz aj rada....myslim, ze sme pekne pokojili a je to tak akurat 😵

lucim
28. okt 2010

aaahojte kvetinky.
nejak mi moc nevydalo byt teraz na nete, a vidim, ze ste aj co to popisali, mam co docitavat.
my sme sa tulali po vonku a po navstevach a preskupovali domacnost. matko vykladal,mama upratovala. ale aspon mame upratane spajzkove sufliky. 😉

ivet78
28. okt 2010

Ahojte
Dnes je tu riadna pauza medzi písaniami... 12,20 a 19,24
Coste celý den babule robili?
Mne malá dnes spala skoro 3 hodky a konečne je to tá moja Peťuša, a konečne nepiští a nepýta sa na ruky, my sme sa dnes celý den hrali s autámi, kockami, čítali sme si... dnes nemám dievky doma, išli rovno zo školy k sestre na prázky, tak mi zostala len Peťula, lebo tato ešte neprišiel z robotky...Idem ešte trocha pospratovať prádlo a potom večer nakuk čo ste popísali... zatial papapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre