• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 aniiii..ja odpadnem...a gratulujem :grinning: :wink:
30. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vitam novu maminu
@morningdew :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor som našla tú kuchynku na nete,nieje až tak moc drahá
http://www.bombahracky.sk/hello-kitty/83-hracia-kuchynka-hello-kitty-.html
ale aspoň mám niečo pre Evičku,toto jej bude dúfam stačiť.A ďakujem za link :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :sweat_smile: ..ja som ju videla inde a za ovela vyssiu cenu...no aj tak je to menej..bude na maskrty :grinning: :grinning:
30. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dooobryyyy vecer pusinkyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
skusim trosku popisat, kym na to vidim :slight_smile:
a lubkam vas :dizzy_face:
30. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc sa nepisalo, ale asi mi dnes budete musiet odpustit, ked na vsetko nebudem reagovat do hlbky minulosti :fearful: ... a zase nemam medzernik :angry:
trakyyyyyyyyy ked tak mas vo vsetkom prehlad, nieco ako kuchynka pre chlapcov by sa niekde nenasla? myslim tym tu dielnicku. dnes mam kliknutu mma na detsky anglicky notebook.
30. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám malú na rukách. zobudili mi ju masky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám malú na rukách. zobudili mi ju masky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u vas behaju helovinaci?
mne drobec zaspal po 9tej, sa nejak poposuval do neskorsia, ale neva, vsak zajtra to bude zase v povodnom case . :slight_smile:
a co vase trampoty? matulo dnes zase zubkoval, normalne si doniesol a vyziadal gel, co doteraz nebolo, cely den behal s kefkou v ustach a na obet aj troska teplota a bolest, tak cipok, potom sa mu podarilo zaspat, ked zabral.
30. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahoooj lucimka :slight_smile: ..pokukame a dame link ,ked bude :wink:
@ani3012 ake masky?..jasom akosi mimo...deti maju prazdniny, tak je tu cez den rusno...vsetky deti z ulice :grinning:
30. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dakujem vopred :wink:
a co u vas, ze tu bolo tak ticho?
u nas veeeeelmi podobne ako u ani, ked je pc zapnuty, tak matko by len jeho veci kukal, :wink: a este mi zacas vytrhavat tie klavesy. a castejsie sa hrajkame aj vonku, kym sa da ... a ja nie som celkom fit ...... inak @ani3012 ak najdes nieco fajn na pustanie na yt, tak mi kludne supni link . diiik :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor
@lucim
vám to poviem rovno : kde zarobíš-tam zarobíš.
Prišlo k nám asi 10 cigánov v maskách a že Šťastný Halloween ,by som to bila
No a prihlásila som sa na chat,že popíšem tam s vami a už mi vypisujú aj druhí...to sa vážne nedá spraviť,aby som bola viditeľná len pre konkrétne osoby ?
30. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja teraz citam knizky od lu :grinning: :wink: ,,matko furt rovnako, dobre to dieta :wink: ...ako som uz pisala, budeme mat dalsieho lavaka v rodine....zubky nas netrapia..stale nam este ostavaju 2 kusky, ani nevidno, ze by chceli von...
30. okt 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no take poznam..aj u nas chodia len opálení , sniezikovy sedia doma..a fb..som tam minimalne..vlastne aj tu som malo...teraz velapeciem..a tak..ze zienka domaca....a matko mi pomaha..on vsetko utiera...asi mu kupim upratovaci servis :grinning:
30. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m m m m m m m bnbchnxjm 23321
610 nn d úgôptkujkj dzífčence lúčim sa, s malou sa tu bijeme o klávesnicu. :grinning:
dobrú noc :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: dobru noc ani..cmuk evicka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezabudnite na ten čas :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je reklama,takže som tu inkognito :grinning:
30. okt 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jeeeej, lavak :slight_smile: u nas stale obojruc, ja fakt neviem, po ktorom rodicovi bude ... lyzicku drzi v pravej, ale par krat zaberie a jemnucko si vybera kusky z taniera lavou ... pero na tabulke oboma :grinning:

@ani3012 tiez som sa nad tym zamyslala, co sa to tam neda .. ale uz to neriesim, mna tam mozete vidiet cely den online, ale pc lezi teraz casto za gaucom na tlaciarni a ja som inde, kuknem len obcas, alebo ked nieco hladam, alebo som online, aj ked drahy vecer riesi na pc svoju pracu .... s kym mam o com pisat pisem, ostatni musia pochopit, ze kvoli dietatu sa mi prave neda vobec pisat :slight_smile:
30. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ahoj eviiiii a dobru nocku :slight_smile:
30. okt 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor inak dik moc za typ na tu magneticku tabulku, zacala teraz u nas dost frcat, matko si povie, ake zvieratko chce nakreslit a potom ho on dotvara ...este, ze viem trosku kreslit, ze to spozna :grinning:
30. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to ju super..kresli cela rodina :wink: ..a matko uz je jasny lavak, kresli, papa, ukazuje..vsetko lavou ruckou.. :slight_smile: ..a teraz sa pohravam, ze by som ho ostrihala..onma stale take paperie na hlavicke, ale vzadu, pri krku uz riadne dlhe..len ci bude chciet drzat..tak uvidim
30. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi prehrial notbuk a vypol ma ...
@traktor juj, aj ja sa zamyslam, ci strihat... matko to ma pekne, ale take nerovnomerne este, vzadu v strede ma nadherne loknicky, ale boky a dole ma este kratke .... no cvaknem mu tie andelickove kudrlinky?
30. okt 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim neeeee :grinning: :wink: ..nas matko ma paperie..to je ine..len sa bojim, ze ked zacnem, tak mi zdrhne..a to ako bude potom vyzerat :sweat_smile: :grinning:
30. okt 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no ako , napoly ostrihany, napoly nie :grinning: my smeto v maji robili dvaja a matulo sedel v jedalenskej stolicke ... presile nemal sancu zdrhnut . :grinning:
za 15 minut budem mat prvy darcek pod stromcek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim supeeeeeer :slight_smile: aj mi mame ale v slovencine...dobra zabavka :wink:
30. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor slovensky som nenasla,ale tato cena sa mi paci a snad nebude potom tolko liezt do mojho pc. :wink: a ked bude trosku aj speekovat, tak je to len dobre,, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim vyborne...a ked budes chciet aj slovensky, tak urcite nie cez aukcie..tam stoji 13,14..niekde aj viac +posta a ten isty ma tesco za 9,50...a trosku ta sklamem..netes sa...aj ked bude mat svoj..do tvojho pc bude liezt aj tak :grinning: :grinning: :grinning: ..mam to doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja..stale mi to tu pada :angry: ..lucimka dobru noc..a aj vsetkym nakukujucim slnieckam dobru noc :slight_smile: :dizzy_face:
30. okt 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

u nas dnes budicek o 7, namiesto o 8 ale da sa :slight_smile: hlavne ze sme usmiati :slight_smile: ajked mamka je trosku polamana, dali sme si vcera upratovaci den :slight_smile:

pozeram ze uz zase riesite darceky vianocne, @lucim ten notebook je dobry napad, uvidime ako pochodime my s tou kuchynkou a potom uvidime kolko zvysi :slight_smile:
@ani3012 super cena za tu kuchynku :wink:

a vitam aj ja novu maminku @morningdew :wink: my tiez latkujeme ale uz nekupujem nic nove lebo to z nemam kam davat a uz by som bola radsej bez plienky :wink:

zelame vsetkym krasnu nedelu a vlastne cely predlzeny vikend!
31. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko !

meniny má :
SR: Aurélia, Stacho, Volfgang
ČR: Štěpánka, Vlk, Vok, Volfgang, Štěpána

Kalendárium:
:diamonds: Deň reformácie- Svetový deň reformácie je spomienka na deň kedy agustiánsky mních Martin Luter pribil na dvere kostola vo Witteburgu svojich "95 téz" tiež známych ako "Výpovede proti odpustkom". Podstatou reformácie bol návrat k Božiemu slovu, náprava chýb a očistenie cirkvi.
31. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok