Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
31. okt 2010

dobry den 🙂
u nas prebehol casovy posun podla ocakavani, tak ako som chcela . matik vstaval o pol 8, teraz isiel spat o 12. parada. este vecer by sa patrilo zaspat do 8. 🙂 klop klop klop.
obed sme mali navareny od vcera, robila som kuracie stehna na kapuste, na kazdom bol tenky platok slaninky, vcera k tomu boli pecene zemiacky, dnes domaca knedla. 😝
ked sa matulo zobudi, pojdeme vsetci na prechadzku, je jasno, aj ked trochu fuka. 🙂
@majkas ked @traktor vravi, ze notebook je dobra hracka, tak musi byt. verime skusenej maminke. 🙂
a domaci pc? ideme riesit dalsi, rozhodli sme sa pre klasicky, ze naco 2 notebooky, tak verim, ze ked tu bude pisaci stol a hore normalna klavesnica s monitorom (oboje mame, len pc k tomu je uz veeelmi zastarala pomala sunka ), tak to nebude mat az tak na ocach zlaticko moje zvedave. 🙂
jaaaaaaj, a zase sme dostali tatika do uzasu 😝 matko zacal knucat na zubky, tak ja mu z gauca vravim komplikovanu vetu, ze ked si donesie gelik, ktory je hore na kuchynskom stole, tak mu ich pomasirujem ... a on isiel, posmatral, nasiel, doniesol a tesil sa na gelikovanie. a tato ziral, ze on nie len rozumie, ale aj urobi. 😵 maminka vie, sme spolu stale, tatinko len kuka, co uz poklad vie. 🙂

lucia32
31. okt 2010

Ahojte babulky...malinká spí, ocko išiel von so psom a ja kuk čo je nové...ste tu toho popísali...idem pokukať 😉

lucia32
31. okt 2010

Tak už dieťa hore---ale vítam novú maminku a všetky vás cmukám.....u nás kašeľ...v noci ju dusilo, boli sme trošku hore plačkala ale ráno zas dlhšie pospala do pol 8, po novom do pol 7...tak fajn....
Pustila som mickey mousa, tak snad nebude mňaučať, že mama sa nevenuje, ešte nemám dopitú kávu 😝 😀

lucim
31. okt 2010

ahoj lu, prijemne vychutnanie kavicky, ja si asi spravim caro 😝
...som platila svetrik ...a kukam po tych dielnickach ....

lucia32
31. okt 2010

ja som okukovala tiež kuchynky....ale chcem vyššie, okolo metra...najprv, že na aukcii, ale čo sa mi páčila, len osobný odber, že Senec... a tak som si našla na nete za 38€ a nová

lucia32
31. okt 2010

Včera sme boli u známych a majú kuchynku, tak Naty si to vyskúšala naživo a celkom ju to bavilo...tak kúpime....

lucia32
31. okt 2010
lucim
31. okt 2010

lacne to uplne nie je,vcera som premeskala aukciu ....
pocujem drobca?idem ho kuk,nech zase nepochoduje v spacaku po spalni 🙂

lucim
31. okt 2010

este spi, len vystrcil ritulu ...

lucim
31. okt 2010

@lucia32 vtip 😀 😀 😀

lucim
31. okt 2010

a uz je tu aj matej , idem mu pustit mikimauzov, co som mu vecer stiahla...

traktor
31. okt 2010
ivet78
31. okt 2010

ahojte babule, dobrý večer všetkým kočkám
No pozerám že zase píšete a píšete , podočitujem Vás a potom ssa pridám debatou.
Ja som bola dnes so sestrou a deťurencami (manžel by už nevošiel do auta- tak sme ho nechali doma - a urobili sme babskú jazdu) na cintoríne, pozasvecovali sme sviečky , pomodlili sa a sranda naša najmenšia Peťka, dala tiež ručičky ako keby sa modlila a hovorila aaaaaaaaa- to bolo ako amen
😀 😀 😀 no nasmiali sme sa na nej...
Potom ešte dievky ked sme prišli domov,k tak išli púšťať šarkana,- fúkal vietor, tak len stáli a šarkan lietal krásne aj sám... 😝 😝 😝

zmurkaz
31. okt 2010

Ahojky ... tak ja len nakuki ... ale predsa ...dnes nám bol darovaný úplne nový kočík Deltim - je to taká kombinácia olivovo zelená- zelená- béžová ale nemá tašku ... kto mi poradí kde nájdem nejakú za veľmi dobú cenu?@traktor 😉

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor ..ty nevieš kde by som také zohnala? som pozerala v inzerátoch - ale akosi nič nemôžem nájsť 😠

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz a nemôze byt univerzalna taska, a cierna?aspon sa ti nepospini.. 😅 😉

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor ...čierna by veľmi bila do očí 😖

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz kukaj aj tuto môzes zavesiť ...vies ako myslim? 🙂 http://www.babybazar.sk/Zelena-taska-id3109819.... ale este hladam, zatial len same cierne, jedna ruzova a jedna oranzova..

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor ..viem - ale až tak zelený nie je 😀 😀 😀 - taký vojenský .... a nevieš kto to vlastne vyrába - šak to nemôžem ani nikde nájsť ... že by som ti sem hodila link ako vyzerá 😅

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz tasky sa zhanaju tazko...nove su drahe ..aj 30 eur..a tie co su na bazarikoch tak su väcsinou cierne...ja som tiez nemala tasku ku kociku, tak som zobrala nanoznik a isla ku nam na blsak, kde predavaju kociky...a oni v podobnej farbe objednali....ale este kukam,..daco snad vynuram 😀 😉

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor 😠 ...no som si to všimla že akééé pááálky ...to mne stačí obyčko - na jednu sezónu 😉 ...a som aj rozmýšľala, či nevybehnem číňanom či niečo pdobné by nemali... 😅

traktor
31. okt 2010

zmura, kludne kukni aj u cinana..nemusi to byt klasicka taska na kocik..s tymi cvokami...staci ti, ked bude mat dlhsie rucky..si ju vies tak prestrcit a mas... 🙂

zmurkaz
31. okt 2010

som odfotila ... tak kuk - ja kuk tie linky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre