• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@lucia32 dík no kukni na slovenské stránky kočárku Tako my je kupovali v polsku :grinning:
@lucianna1312 jj právě že už bude vědět že se něco děje a že ty balíčky jsou pro ni a jak bude krást ze stola cukrovíčko a ovoce , no strašně se těšíme všichni :grinning:
2. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky o jen se člověk vzdálí do kuchyně točené tajně :grinning: proto na ležato :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=oTFiIXPYBYQ
2. nov 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka to je malá mrška :grinning:
2. nov 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jj a to jsem ji už hledala vkoši na prádle seděla tam ani nedutala a že je hluboký hihi ale proutěný :grinning:
2. nov 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka zlatucka :slight_smile: , urcite chcela konikovat, len si ju vyrusila :grinning:

No mala uz pomalicky vstava, takze idem pa...dufam, ze sa tu coskoro dostanem znova :slight_smile:
2. nov 2010 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9492555 matko bude opičkovy...ja sa tak tesiiim :slight_smile:
2. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor krásný opičkový v tom bude frajer usmátý :grinning:
2. nov 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor takj ste sa dohodli? no super... Maťušo bude fešák...no nič ja padám, pááá dievčatká :wink:
2. nov 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :wink:
@lucia32 lu dohodli, a posta je uz v cene a svetrik bude novy z vysackou :slight_smile: ..a sa tesim, lebo na chalanov nic nikde nie je..
2. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer priatelia,vyletíme na polia,čaká nás,ďalšia noc,plná emócie......... :dizzy_face:

Tak dnes som na seba pyšná,postíhala som čo som chcela,Patrik je ostrihaný,odfotený,stihli sme lekárku s Evičku, s Patrikom neurofeedback,zubára,krúžok,obchod :slight_smile:

@brusinka.pusinka to mi niekoho pripomína :grinning: Maminka mi vravela,že odfoť ju,tiež mi vyliezla na stoličku ale mne sa nechcelo :sweat_smile:
@traktor to je krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt bude frajer :slight_smile:

@lucianna1312 ahoj :slight_smile: Som ťa nestihla :unamused:

ale za to sedenie pri PC...
aj my to tak máme,že mm sa hnevá,že je málo doma a aj to ,keď je doma,tak ja si sadám k PC,ale som mu vravela,že keď je preč,tak sem nechodím...ale pššššt,to on nevie,že chodím :grinning:
Ale aj tak majú tí chlapi pravdu,aj malá je viac uplakaná,keď idem k počítaču(1.-chce byť aj ona na ňom :grinning: 2.- keď jej to nedovolím,tak sa chce ísť so mnou hrať 3.- nechať ju bez dozoru je životu nebezpečné.Už vylezie všade a dokonca si skladá hračky a veci na seba,aby dočiahla.)
No to som chcela-že pri Patrikovi sme ešte nemali net a pri počítači som bola minimum :frowning2:
2. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre upresnenie: ten smutný smajlík nie je preto,že som bola pri pc minimum :grinning: ,ale že teraz som tu viac a to na úkor malej-či chcem alebo nie.večer ,keď spí, je to o inom,ale to zase pozerám TV,alebo si chcem čítať knihu,alebo upratujem ...veď to poznáte .
A včera som pozerala Ducha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -zase :grinning:
2. nov 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a pre teba : Ak mi nedáš číslo účtu,tak ťa napíšem na čiernu listinu :angry: :wink:
Si poslala tovar a len tak ? Som vravela,že na dobierku a ak teda nie,tak mi to prosím daj,aby som mohla Maťkovi aspoň nejaké to "pánboh-zaplať" poslať :wink:
A schválne to píšem sem a nie do IP,aby všetci videli,aká si :dizzy_face: zlatá ! ďakujeme ešte raz za čiapočku,malá sa každému v tej čiapke páči :slight_smile:
2. nov 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 sak daj foto evicky v ciapocke :dizzy_face: a potom mozno napisem tie ciselka :grinning:
2. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim by som aj dala,ale ešte som ju neodfotila. :sweat_smile: Ale určite ,prisahám ,čestné pionierske,že budeš prvá,čo sa bude na tú fotku pozerať :wink:
2. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :slight_smile: pionierky :slight_smile:
2. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvojdudloška :slight_smile:
2. nov 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 to je akože to,čo sa odúčate ? :grinning:
2. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuk cmuk cmuuuuuk :slight_smile:
dnes tu bolo plodno, idem sa tym skusit prekusat ...
ale najskor pochvalim ani a seba - mysme take sikulkyyyyyyyyyyyy, tak velasme dnes zvladliiiiiiiiiiiiiiiii , tap tap tap. :slight_smile: takze mame ospravedlnenku od konika ...a keby sme aj my pisali,tak by sa to nedalo uz vobec docitavat, tolke strany. :grinning:
ja som dnes dala do poriadku tie kociky a fusaky a nanozniky a deky, prestahovala som nabytok v spalni, aby mal matko viac miesta na svoje veci, (zajtra pokracujem s tym vypratanym... ) a este som aj skratila a zavesila nove zavesy do tej izby a mmedzi tym sme stihli byt von , aj u susedy :dizzy_face:
2. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 hehehhe dobreeee, dupla dudla :grinning:
2. nov 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tomu sa hovorí absťák :grinning:
@lucim no šikulky ste veru...ja som akurát urobila obed, oprala 2 zaclony, našila gumu do nových riflí , zašila si dierku na tričku :grinning:
2. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, odkedy mi matko vytrhava klavesy, tak mi obcas koktaju a obcas nejdu , tak sorry :unamused:
2. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucky moje,idem ja off,ešte som nevyložila nákup z tašiek :grinning: mám tam síce len sklíčka a konzervy-nemusí byť v chlade,ale už som aj hladná,tak ahooooj !

p.s. nie že necháte sviečku na noc zapálenú ,aby ste sa nechytili :wink:
2. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 papááá, aj unás už sa hajá, len Miňoš kuká futbal, idem aj ja?
2. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem...brú nôcku...ráno ideme na kožné, tak držte palec, nech nás tých vyražtičiek okolo pusky zbavia :wink:
2. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym sa vratim z wecka, tak tu je tma ... tak dobru nocku srdeeenka :dizzy_face:
2. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Prídem pokukať a tu nikoho. :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja sa tu este chvilku motam, ale uz drzim v ruke hacik :wink: ako sa dari?
2. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby - tak moja herečka ešte nespí :angry: ..dnes nebola vonku - a naobed spala 2 hodiny (samozrejme s prsom v puse :rolling_eyes: a keď som jej ho brala tak strašne vyvádzala....) ...a večer p 20:15 zaspala asi na 2 min ale vrzli dvere a ona je až doteraz hore a akosi sa nechystá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :fearful:
2. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok