Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucianna1312
3. nov 2010

@traktor hej ona je super predavajuca, mame od nej aj korytnacku a este chcem nejake vecicky....musim este popozerat....

lucianna1312
3. nov 2010

este ma napadlo, neviete mi nahodou poradit, kde mozem kupit biele cizmicky? tak 22-23 velkost?

kristina1984
3. nov 2010

idu pozriet

inneska
3. nov 2010

ahojte 🙂 dnes mali mať poradnu, ale pre soplíky sme odložili..a boli sme u mamy, ked je tu teraz moja sestra, ale zajtra aj tak už odchádza..

a teraz som si ešte vydrhla chladničku octom..lebo svokra mi dala petržlen(teda ona povedala že paštrnák..neviem, aký je v nich rozdiel) a kým som to spracovala, tak mi tak napáchla chladnička a všetko v nej, že hruza 😠 ešte aj miláčikovia v tých papierových kelímkoch chutia po pertžlene 🙄 a ako dlho ju mám nechať ešte vetrať?? umyla som, vytiahla zo siete a nechala otvorenú...

tuším do vianoc tu budú na pretrase len darčeky 😀 a čo chlapovi?? tak to ani ja netušíííím 😅 takže dajte tipy 😉

kristina1984
3. nov 2010

Tak a malý už spinká............

inneska
3. nov 2010

my spinkáme od 19h 😎

lucia32
3. nov 2010

My spinkáme od 19.45 🙂 brý večer 🙂

inneska
3. nov 2010

tuším aj maminky pospali 😀

lucim
3. nov 2010

kuk

majkas
3. nov 2010

no manestvote s tymi spacimi casmi, my spime od pol10 s uspavanim na 3krat 😠 😠 😠

idem kuki mejly a asi spat aj ja

traktor
3. nov 2010

kukuk 🙂

traktor
3. nov 2010

@lucim neviem presne , ale zda sa mi, ze ty si tu davala link na topanocky za dobru cenu...ty?..ci nie?..cizmicky mame ale chcela by som nieco nizsie...a aby mu nebola zima na nozky...botasky uz nechcem...ak niekto vie..nech mi hodi link..dakujem 🙂

lucim
3. nov 2010

ze kto tu pospal? 🙂
inak, matko 20:10 a ani uspavanie dlho netrvalo 🙂
@majkas prave som na teba myslela, ked satu riesia darceky - ze uz sa tesim, ako matko najde pod stromcekom nove knizky, som si spomenula, ze aj tamarkaje taka knizkova 🙂

lucim
3. nov 2010

@traktor srdiecko, ja som kupovala v deichmanne tieto. http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph...
su nasa dvojka, ale teraz v nich chodi na blaznenie po vonku, su oteplene, ale nie moc, aj ked kludne by sa dalado nich dat trebars na pancusku ponozka, keby boli tuhe mrazy. nie su ortopedicke, su normalne. ja som s nimi spokojna,aj sa dobre obuvaju.

traktor
3. nov 2010

@lucim bingo..ty si to bola 😉 ja hladam take, ze ked len ideme niekam autom..a tak..cizmicky bude mat na vôcsiu zimu...tak dakujem..dobra cena, pekne..pojdem omrknut u nas deichman 🙂

majkas
3. nov 2010

@lucim hej aj my sme knizkovi 🙂 pod stromcekom budu 3 knizky a este jeden taky akoze pracovny zosit co bude sluzit na cmaranie 🙂 a chceme kuchynku a sanky a staci. mozno aj vela ale sanky nemame tak to treba a kuchynku pre radost 🙂

lucim
3. nov 2010

@traktor nemas zac .... raz mozem aj ja nieco fajn najst... 😉 a to ze som lovila v deichmanne ste aj tak sposobili ty a zmur, ked ste to zu na jar pisali. 🙂 ja by som hladala len po tych ortop. znackach. 😝

lucim
3. nov 2010

@majkas ja uz mam v martinuse vyhliadnute 🙂 ... nedalo sa mi ulozit tam nastranke, tak to budem lovit este raz, ale viem, ze chcem ABC moja prva encyklopedia, rozpravky o zvieratkach a to tretie bolo tiez nieco ako prac.zosit, alebo skor nieco ako ulohy k temam.
sanky mame odvlani. a na boby je este skoro.
apoveeeedz, ako tami cita, nech si poklebetime o tych nasich kniznych fanatikoch. 😵

traktor
3. nov 2010

ja knizky velmi eriesim..mame ich vela....som nakupila u nas v skolke...ze po 1 eure za kus 😅 😉 ...ale psssst 🙂 ..a pracovne zosity mame, a kreslime jedna radost..som kupila v lidli...mali rôzne a su velmi fajn..a potom som este kupila v papiernictve malovanky...tie si rad aj listuje a carbe

lucim
3. nov 2010

ja musim poriesit nejake pastelky, ktore lahko pisu, ale aby mi nimi nezdevastoval zase cely dom. zatial co mame sa mu nepacia, lebo moje ciary vidno a jeho slabucko, tak uprednostnuje tu tabulku. traky, porad pastelky. diiik 🙂

lucim
3. nov 2010

@traktor a vyborna cena za knizky, ake pssssssst, sikovna si. 🙂 🙂 🙂 🙂

majkas
3. nov 2010

@traktor aj my sme kupili z lidlu ten pracovny zosit 🙂

@lucim no ma svoje oblubene napr.Neposlusne prasiatko a tam na jednej tsrane prasiatko spadne zo stolicky tak to uz par stran dopedu cita ze baaaac 🙂 http://www.martinus.sk/?uItem=71256 http://www.gorila.sk/t/product_img_slideshow.ph...
kupili sme ju v tescu uz davno a stale je popularna. a este ma strasne rada zo slovartu tieto http://www.slovart.sk/knihy-v-slovenskom-a-cesk...
mame vsetky 4, maju krasne obrazky, malo textu, vela zvieratiek.
a pri obede citame povinne Dieta, stranu o smejkoch, co su tie fotky deticiek, tak to som jej raz okomentovala skoro kazdu fotku a odvtedy musim stale dookola 🙂

a vy?

traktor
3. nov 2010

@lucim skolka objednavala tak aj pre mna...a su to take repolera o zvieratkach, o autach, ....s basnickami...velmi pekne...
@majkas lidl je v niektorych veciach dobry 😉 ...a mame doma knizku moj prvy vseved...tak tu si velmi rad listuje.... 🙂 ..alebo tu knizku z fisher price..tak tu miluje..

lucim
3. nov 2010

@majkas tie zo slovartu mame neposlusne kacatka a kde je kuriatko, frci to stale 🙂 . este mame Psicek hlada kamaratov, krasne zvieratka, vsetky ich uz pozna. z krtkoveho leporela musim povinne okomentovat obidve strany podrobne po cinnostiach ....🙂 ale najviac zboznuje ozajstnu listovaciu knihu: Prve obrazky pre najmensich, preto ten moj vyber na vianoce. boli strany, ktore ho nezaujimali, dnes sa pytal na sporty , uz aj to mi ukazoval. takze my potrebujeme vela obrazkov a tem. 🙂 a casopis? prave teraz vcera - zacal s tatom citat Mama a ja 😀 a dnes aj so mnou. 😀 su ale zlati a podobni ti nasi citatelia. 😵

lucim
3. nov 2010

som nevedela, ze v lidli maju aj knihy 😕 🙂

traktor
3. nov 2010

a sa mi zamotal jazyk 😀 😀 😀 leporelo malo byt 😉

lucim
3. nov 2010

@traktor slovne presmycky su pekne,. neopravuj. 😀

majkas
3. nov 2010

@lucim to len niekedy dostanu, nemaju to tam stale 🙂

majkas
3. nov 2010
traktor
3. nov 2010

matko ma tuto knizku http://www.martinus.sk/?uItem=25990 🙂 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre