• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
super je....pôjdeme von ako sa drobec obudi.....doobeda musel byt s babkou
5. nov 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, na choroby ako stvorené počasie..od dnes zase soplíme a kvalitne..len mi to nejde do hlavy, ked sa stále kojo a dosť, že sa na neho stále nádcha lepí :rolling_eyes: čo sa vraví, že kojo deti majú lepšiu imunitu, tak u nás to dajako neplatí :unamused:
5. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@inneska sople sú aj u nás v trende, tiež kojo. ale iné ochorenia chvála bohu nás ešte nepostretli :grinning:
@kristina1984 my sme boli na pol hoďku aj teraz pred spaním a keď sa zobudí pôjdeme tiež
5. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som varila takú zemiakovú omáčku a zemiakové placky a paradajková polievka neberie ani Matúškovi

inak celkovo mliečne polievky veľmi ľúbi
5. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona To chodime doobeda pred dom aj na 1-2 hodinn a pak zaspinka že ani nevieme ako.
5. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska Ja ani neviem kedy sme boli soplivy naposledy....musim si zaklopat... :slight_smile:
5. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ved aj u nás len soplíky a raz mal kašel..ale veru, ked nič horšie :sunglasses: u nás idú len zeleninové polievky..ostatné akosi nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kristina1984 aj my chodíme von aj na 2-3 hodky a potom odkväcne ako hnilá hruška od únavy :grinning:

a práve sme sa zobudili..tak ideme papať a vooon na slniečko :sunglasses:
5. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby, chcem sa opýtať vás aukciových... dá sa niečo robiť, ak som vyhrala aukciu, zaplatila ju a pani mi doteraz (2 týždne) tovar neposlala? Ani nereaguje na mail. Hodnotenie má 100%.
Ďakujem
5. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@adka12 adka a napisala si jej?
5. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 klop, klop...aj ja si zaklopem :wink:
@inneska in, tak nech sopliky idu ta het.. :wink: ..a kde mate slnko? :sweat_smile: ..u nas zima, fuka...
5. nov 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@traktor jasné, písala som už 3 maily a nič, neozýva sa. Naposledy mi napísala, že pošlem zajtra a to bolo pred 2 týždnami
5. nov 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 hod mi do ip link...sa ti na nieco mrknem :wink:
5. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto ma pobavilo..som to nasla na fb...tam som jaaaaaaaaa :slight_smile:
5. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@traktor link na tú pani?
5. nov 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 cakaj pisem ti ip :wink:
5. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravíme všechny mamulenky a včeličky a broučky :wink:
Všem nemocným zdravíčko a kšááááá nemoci
Natálka Paradnice a ostatní foto a linky jsem zkukla běžně přečetla :grinning:
@traktor supr fofo jen malá a nepoznám která jsi :grinning: :grinning: :grinning:
a jedno nové video hihihi

http://www.youtube.com/watch?v=XdCUqCDy0QA :dizzy_face:
5. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer dámy,
trošku som nakukla, miška už búva, kika je na párty v škole, tak chvíľku internetujem.
fotky, videa, všetko super. úžasne šikovné žienky a nádherné detičky. :slight_smile:

brú noc prajem, hádam sa mi podarí aj častejšie zaskočiť. :slight_smile:
5. nov 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ... :wink:
@lucia32 ...ja viem že NČ nie je bohvie aká úroveň, ale to, čo napísali, je náhodou /nechápem ako je to možné) pravda - som to čítala už dávnejšie na Saškinej stránke na FB .... ale stále je to pomerne najčítanejší denník - tak .... :wink: ... Presne ako si písala, človek by pre svoje dieťa urobil čokoľvek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence.
Mám už 2 dni pc mimo provoz, tak som išla na prázky k sestre, tam je funkčný...
Veľa ste toho popísali. Deturence mi už spia,
Je tu veľa nových alebo pre mna nových pisateliek - tak všetkých čafte baby
Idem poprečitovať vaše psaníčka
5. nov 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Meniny oslavuje: Renáta, Renát, Renáto, Renátus
Meniny oslavuje v ČR: Liběna, Leonard, Liboslava, Luboslava

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň prevencie ničenia životného prostredia vo vojnách a ozbrojených konfliktoch (OSN, vyhlásený v 2001, pripomína sa od 2002

6. nov 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,

zase vidno ze je vikend :slight_smile: ale pravda kto by konoval ked je vonku tak krasne... my sme boli doobeda v starom meste sa prejst, pofotit Tamarku a troska sa zrelaxovat na slniecku :slight_smile:
a teraz cakame za obedom, kedze sme zacali varit az ked sme sa vratili, budeme mat kuraciu pecen s ryzou, mnam :slight_smile:

6. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk co som nasla pre brasku na vianoce http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2685062
sa vytesujem uz dopredu aj za neho :grinning:

a nemate niekto toto? uvazujeme ze to kupime svokre len by sa zisli nejake referencie ci to fakt tu kabelku udrzi na kazdom stole http://www.merien.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=7&flypage=garden_flypage.tpl&product_id=114&option=com_virtuemart&Itemid=4&vmcchk=1&Itemid=4
6. nov 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme napapani, idem relaxovat k telke, papa
6. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneskaj bola posledna lekcia na plávanie a my začíname až na jaro...
6. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Dnes som bola pozriet kubka stale si ho nechavaju na are,aspon troška sa to zlepšilo,,
Baby prosim poradte mi Riško ma 16 mesiacov,80cm,a 8kg,malo pribera
6. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby, prosím, prosím, ak viete, poraďte ako dostanem smolu z oblečenia... Saška bola dnes taká šikovná a obtrela si šišku o tepláky a neviem, ako tú smolu odtiaľ dostať :unamused:
6. nov 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ahoj, ja mam ten drziak na tasku, dostal to brat k objednavke, ked objednaval do baru :slight_smile:, takze potom aj to mozem vyskusat, ked sa zastavite...len mi to pripomen..:slight_smile:
6. nov 2010 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 toto som nasla na nete, neviem, ci to aj funguje smola z bundy

Smolu treba potrieť bravčovou masťou ,nechať pôsobiť a zotrieť. Mastný flak potom odstraniť mydlom.

alebo aj toto http://autokosmetika-einszett.cz/baumharzentferner-rozpoustedlo-smoly-p-78.html, ale to bude asi zbytocne kupovat alebo som sa docitala, ze sa nieco da kupit aj v tescu, nieco ako odstranovac asfaltu, neviem,ci nieco pomoze
6. nov 2010 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucianna1312 dakujem, len sa veeeeľmi bojím dať nato masť.. neviem čo je horšie, škvrna zo smoly alebo mastný flak :confounded:
6. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok