• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
teraz citam ze zas tu uraduju sople, samayka tak nech ste cim skor fit a mozte sa hrat :wink:

@nina41 aj ja na vas myslim, a drzim palce aj ked som tiez mimo obraz...
8. nov 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas už máš asi staré mlieko, vtedy to nejde rozpustiť :slight_smile:
8. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas mne mala vypije asi 5 fliaš po 160-180 ml...čiže okolo 800 ml denne :wink:
8. nov 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas my sme pili Bebu a nebol problém...ale myslím, že to nebude v značke...sa mi zdá, že Simonka od brusinky pije Hami a nespominali nič také...možno zlá alebo stará vzorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci este je stale v zaruke ale mozno ked to bola vzorka tak tam je nieco chybne.... dik za radu

idem sa vychystat na gyn prehliadku, papa
8. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas mne matko vypije 1000 az1300 za den, on pije dost, v 4-5 davkach. a lu ma mozno pravdu, mozno je to mlieko starsie, tak sa neda uplne rozpustit, my to hami 3 pijeme. obcas z neho matkovi odcucnem, nemam pocit, ze su tam hrudky, ale asi to nie je uuuuplne hladunka tekutina.
8. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas :grinning: aj ja som dnes ráno bola :grinning: , len som sa nechválila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My ked sme pili bebu, tak bola fajn, skoro bez tej praškovej príchute...teda skoro...jemnunký náznak tam bol, ale aj v káve sa dala vypiť :grinning:
8. nov 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to je Maťko riadny borec.... :wink:
8. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas a este som chcela - te tami je proste zvyknuta na mm , aj u nas boli zaciatky umelaku take po troske, chce to hlad a trpezlivost. dost dlho mu aj potom co si zvykol stacila davka 120ml. prijemnu prehliadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 to vies,stale ma tuhu stravu len ako spestrenie, niekde tu energiu musi nacerpat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to naša ako kedy...na sa vie pekne napapať...polievočku 200 ml rezankovú to normalka a zemiaky tiež miluje, tie zje plnú misku, určo cez 200 ml :wink: už máme 12 kilo :wink:
8. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Lucka výsledky máme na komplet OK tak neviem...presne ako píšeš aj u nás je to ako vykašliavanie hlienov, no mne sa nepáči to chrčanie, dnes som o to volala - vraj tú alergo treba absolvovať a to sme preobjednaní na 7.12. aby vzali súčasne aj Mattiho aj malú a som rada, že nám ju vôbec vzala tá dr. v LV na alergo, lebo má plný stav a neprijíma už ľudí...som si vydýchla, tak nejak musíme prečkať, čo narobíme - zajtra zájdem asi pre to chrčanie nech mi povie čo to vlastne znamená, či nie je nejak "extra" zahlienená, veď odsávame počas dňa v kuse...
8. nov 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
V piatok ked som prišla domov z prace ,kubko sedel na wc a mal silne bolesti ,nemohol sa postavit z wc,volala som rychlu,tym to trvalo velmi dlho,tak nas zobrali do kubina tu ho vyšetroval primar z chirurgie hodinu a pol,zistili ,že ma v brušku tekutinu-krv,tak ho ihned previezli na aro do martina,bola som zanim v sobotu aj v nedelu,a v sobotu mi primar vysvetlil ,že ako to bolo,kubka kopol pri futbale spolužiak nechtiac do bruška a kubko bol poobede,tak telo dostalo šok,a strava mu ostala na lavej strave v brušku,,teraz mu budu robit v kubine dalšie vyšetrenia.
8. nov 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ahoj ! Tak máte doma "veselo" :pensive: neviem teda,čo to všetko znamená pre Kubka,ale držím päste,nech sa to dobre skončí, chúďatko malinké :frowning2:
8. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 v piatok mu ešte zistili niečo z obličkov
8. nov 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola v škole a že je diskutabilne,to mi povedala riaditelka či sa mu to stalo v škole
8. nov 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 Tak prajemeskoré uzdravenie a nech ste zdravučký.............. :slight_smile:
8. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas Ahoj my sme teda od narodenia na umelom mlieku-Nutrilon a po rôčku sme prešli na Sunar a ide nám pekne rozpustiť.Teraz pijeme sunar 2x dene.Ráno pijeme 210ml a večer 240ml cez deň papáme už všetko.
8. nov 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a Matko už spinušká.
8. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 Zato nemusíš ďakovať,hlavne nech je všetko v poriadku.
8. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko júlovky ! :slight_smile:

Meniny oslavuje: Teodor, Orest, Teo, Teodorik, Teodoz, Deodata, Tea, Teodora, Teodózia
Meniny oslavuje v ČR: Bohdan, Božidar, Darek, Orest

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň proti fašizmu a antisemitizmu (výročie Krištáľovej noci v Nemecku, protižidovského pogromu v noci 9. – 10. 11. 1938, desivým výsledkom besnenia príslušníkov SS, SA a rabujúceho a vraždiaceho nemeckého obyvateľstva bolo 91 obetí na životoch, stovky ťažko ranených a zničených viac než 7500 židovských domov, bytov a obchodov i 281 synagóg)
:diamonds: Svetový deň slobody (vyhlásený americkým prezidentom G. Bushom v 2002; v ten deň 1989 padol Berlínsky múr)

9. nov 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk
@nina41 skoré vyzdravenie Kubkovi.

a ostatným soplíkujúcim, kašľajúcim, či nebodaj inak chorým tiež skoré uzdravenie.

mišina spí, tak si ohrievam obed, šikovno zbaštím a potom šup k nej,

um u nás občas na večeru, tak 30-50 ml a toť všetko. stále mm, mliečkoholik malý. :grinning:
9. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki - aj ja len na skok - akurát obedujem - a mám na to zbežne 20 min :rolling_eyes:
@monr ...tak aj u nás bol pokus s UM - ale keď dala 20 ml - tak som si povedala že to asi nemá ani zmysel - u nás pre Zuzanku tečie len voda :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: - to si akosi vyselektovala sama ... no a samozrejme moje mliečko :sweat_smile:
9. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, mame sa dobre, mate sa dobre? :slight_smile:
9. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame prvy uspech- v noci sme nemali davku mlieka, ani skoro rano. ponukla som zriedeny jablkovy dzusik, co ma teraz v oblube, len okostoval a nechcel dalej. sice sa potom do rana viacej vrtel a tulil, ale beriem to, ze je to na dobrej ceste. :slight_smile:
... aj ja som prave obedovala. segedin. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dakujem za vsetky odpovede ohladom mliecka, kupila som vcera krabicu sunaru, a pekne sa to rozmiesalo, asi to nase hami bolo fakt stare, aj ked stale v zaruke. dneska rano sice sunar nemal o nic vacsi uspech ako to hami ale trpezlivo budeme skusat dalej :slight_smile:

@lucim luci pls a u vas asi ako dlho tvral ten prechod z MM na UM? a gratulujem k bezmliecnej noci :wink:

@lucia32 no to vies, ze sa s tym treba pochvalit, sak kde inde sa uz mozem chvalit s takymi vecami ak nie na konovi? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sak nakoniec nejako som pretrpela, uz to mam za sebou, este objednat na sono a hotovo pre tento rok

@nina41 drzim silno palce nech sa kubkovi polepsi... a to s tou skolou ma mrzi, teraz nechce niest nikto zodpovednost, no comment ...
9. nov 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr jeeej, no si predstav! tak to su rovnako stari. mile :slight_smile:
ano, ano... je to fajn, mat takto moznost nakupovat od proficky ;) sulky je v tom ako doma :slight_smile:
termin mam 5.12... totiz babulka je velka tak, ze by sa mala vtedy narodit... inak povodne mi vychadzal na 15.12... kazdopadne to bude krasny vianocny darcek... babulka nasa milena :slight_smile:
9. nov 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink: ...aha čo som našla :cry:
správy zo 7 novembra... no otras! že ukradnú dieťa v obchoďáku, na WC ostrihajú a nadrogujú ... a našťastie sa nájde - inak.....

http://www.hoax.cz/cze/
http://www.hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-dome/

tak pozor na detúšiky
9. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULKA :wink: - my k takémuto úspechu máme ešte veľmo ďaleko :sweat_smile:
@majkas - daj vedieť ako postupujete - bo my 0 bodov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@morningdew a my sa tu vidíme asi prvý krát - tak vitaj :wink:
9. nov 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok