• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
11. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ja tretie ? Možno aj bude,ale nie s mojím terajším m. :grinning: To by som sa musela najskôr rozviesť,potom znova zaľúbiť....... :wink:
11. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 dakujeeem :slight_smile:
@traktor ivka, kujeeeem :dizzy_face: jaj, keby som to takto chcela naplánovať, tak to určite nevýjde :grinning: vám tu potom budem chodiť robiť chute :grinning: na sladké, na kyslé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska no neviem kto komu bude chute robiť :wink: :grinning: a býva ti aj zle či je všetko OK ?
11. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 kam na fb ?? tam ho nechcem písať, aby to zase ostatní ešte nevedeli, čo nemusia...
11. nov 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď júlovkám do skupinky...šak tam si aj ty ..teda už tam si od teraz...prečo si tam nebola neviem..... :confused:
11. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 zatial nie, vlastne ani prvé dve tehu mi nebývalo, ale mám tie isté pocity, unvenosť, ked sa kvoknem a potom postavím, tak mi trochu zamotá hlava, aj žalúdok je taký divný, ale zle mi nieje, proste nesmiem byť hladná a viem(dúfam)že to po 12tt prejde :slight_smile:
11. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska velky cmuk, srdecne gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne nech je vsetko OK a fakt by bola sranda kebyze sa narodi 9teho :slight_smile:
11. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 o žiadnej skupinke neviem :confused:
11. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala julovkam odkaz...ze julovky na konaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ....jaj skoda, ze nepijem...hned by som si uhla...tak in aspon vodickou...nech ti tehu skoro prejde a nech mas pri sebe dalsie krasne, zdrave....sidielko :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas majik, dakujeeem, hlavne to zdravíčko, aby bolo :slight_smile: som vcelku optimisticky naladená, aj ked sa toho trochu obávam, a ešte to naše bývanie, neviem ako poriešime..ale zatial sa z toho teším :dizzy_face: to ostatné poriešime neskôr ..
11. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no teda, a ja som o tej skupine ani netušila :angry: :grinning:
11. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ja uz sa teraz tesim na fotecky erika a miminka..to bude... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak ahojte, som dosla na chvilku kuki dokial nejdu odsudene :slight_smile:

dneska sme spravili maly rekord, Tami vypila 2x 100ml :slight_smile: rano a po poobednajsom spanku, a plati presen to co napisala lucimka ze chce to hlad a trpezlivost :slight_smile: ale musim vam napisat ze to moje dieta je dobre presibane, vykseftovala so mnou ze mliecko za krowku, no musela som jej ju dat ked uz to vypila :slight_smile:
@majkas :grinning: :grinning: ...zlata....vymenny obchod..sikovna :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ....my sme dnes boli v meste...v skole je zltacka.. :confounded: tak sa ukazat doktorke, potom objednat matka ku doktorke na ultrazvuk s tou hrckou..konecne je po dovolenke a termin mame v polke decembra :confounded: ..a s patkom na usne...lebo prestal pocut...tak berie lieky, kontrola o dva tyzdne...ale inak vsetko po starom :sweat_smile: :grinning: ...mame sa super..
11. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska preto sa jej hovorí ,že tajná :grinning: Ale nie,prepáč,to ja som musela dokafrať,keď sme obe -lucimka a ja pridávali mamulky do skupinky :frowning2: PREPÁČ!!!!!!! :frowning2:
11. nov 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj traky, tak nech sa patkovi polepsi cim skor a s matkom drzim palce uz vopred :wink:

no idem kukat odsudene
papa
11. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska Prosím aká skupina juloviek?
:slight_smile:
11. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem kuk odsúdené...potom ešte napíšem :slight_smile:
11. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska jujujuujujuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii julovciatko zase? gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem cmuk cmuk cmuk :slight_smile:
11. nov 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska tak to srdečne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.Prídem tu po dlhom čase a taká super správa ma zastihla. :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska GRATULUJEM skvela sprava, drzim palce aby vsetko bolo tak ako chces:slight_smile:
Nedalo mi nenakuknut ked som to videla na FB:slight_smile:
11. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dííííkes babulky, no ste ma mali kam šupnúť do júloviek na fb :grinning: aj teraz som sa tam zabudla..a idem do sprchy..a potom do postele..papa moje zlaté :dizzy_face:
11. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska jéééé to je krááásna správa....srdečne gratulujem pusinka moja :astonished: :dizzy_face: :slight_smile: Sa teším, teším, teším...akokeby bolo naše :grinning: ale však je, naše júlovkové :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aký je rozdiel medzi manželkou a hrochom?

- Jedno má veľkú riť a obrovskú papuľu a to druhé žije niekde v Afrike...

"Čo je to ? Má to sto zubov a stráži to divocha ?"

"???"

"Môj zips..." - odpovedá ON !!!

Tu je východniarske zdôvodnenie, prečo je kríza ...

To za šicko možu tote posrate osmičky,každych dvacec roky,jak je na koncu

roka osmička,ta še šicko dojebe.

V osemnástym perša vojna,v tricatymosmym druhá vojna, v štyricatym osmym

komunisci dodžubali kapitalistoch, v šesdzešatym osmym plane komunisci

dodžubali dobrych komunistoch, v ošemdzešatym osmym začali kapitalisci

dodžubovac zlych komunistoch a v dvatyšicosmym še dodžubali kapitalisci

navzajom.

:grinning:

12. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sa pchválim...my už cca týždeň nacvičujeme bezpeľuchovanie cez deň...no ako kedy sa zadarí, niekedy aj 3x do nočníčka a potom do pančušiek, ale už sme mali aj deň, že 3x do pančušiek zaradom :grinning: , tak to sme hned do prluchy zabalili, ale kakať kakáme už len do nočníčka...pekne sa pýta, aj vtedy ked jej netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A včera sme poprvýkrát uaspávali bez dudky, lebo sme zabudli u babky a dalšie 3 kusy sú už dlhšie nezvestné...včera sme obrátili byt hore nohami, ale dudy sa nenašli, trak sme šli na to bez a podarilo sa...zaspinkala mne na ručkách pri telke a v noci sme dali mliečko, chvilu pomrnčala a spinkala dalej...tak asi to skúsime bez toho cumla...chcela som dnes ísť nové kúpiť...bo to špecilane , len v 1 drogerke majú, ale teraz rozmýšlam, že nám ich možno ani treba nebude :dizzy_face:
12. nov 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska čo najsrdečnejšie gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce, nech je všetko tak, ako má byť. veľmi sa z toho teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ráno nám tu lialo ako z krhly, tak sme len doma sedeli, ale pri pc som sedieť nemohla..erik ma hned začal vytláčať, aby som tu nesedela a aj ruky odťahoval k klávesnice :grinning: tak sme sa hrali..
teraz zaspal, tak idem mu polievku uvariť..a nám nič..len tak niečo nasucho budeme mať(lebo predvčerom nám prestala chladiť chladnička a oprvár zahlásil, že je to neopravitelné :angry: ), tak nechcem zbytočne vyvárať, a tatko hore nemá nejako velkú, som rada, že som tam dala to čo som mala u seba...
takže ak stihneme dnes, ak nie tak zajtra ideme kupovať novú...a rovno väčšiu :sunglasses:

a dakujem @lucia32 a @jajona
12. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak to je super, že sa už tak krásne pýta, u nás nočník je stále len na hranie :rolling_eyes: a cumlík tiež super, našťastie aspoň toto mám z krku, ked sme bez dudy :grinning:

12. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska jeej, babo na ceste, tak gratulujem :dizzy_face: aj my sme uvazovali nad takym rozdielom...ale nas maly to za ans vyriesil, nakolko nam absolutne neda vydychnut....je to taky maly "terminator" :grinning: tak, by som to asi nezvladla pri nom, tak este par rokov pockame :wink:
12. nov 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok