• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
halooooo !
Dnes je sobota caria ju chacha ..... :slight_smile:
13. nov 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasné....kukáme Harryho Pottera :slight_smile:
13. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj, harry poteeeer, nedaj saaaaa :slight_smile:
13. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukáme ho s *Kukym* ...len ešte nemá oči :grinning:
13. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu, ja som tie oci vysila, nehackovala som ich - a budem zvedavkooooooo - btw - ja som urobila dalsieho - poziadavka - ze ako privesok na kabelku - pre dospelacku ! :grinning: a nejake papucky dvoje su vo vyrobe ...
teraz musim zavinacovat - @traktor cicuska kto sem daval ten link na hackovane zvonceky? !!!!!! uz skusam druhy typ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32
@lucim aj ja kukám...zhodou okolnosti dnes tento diel už druhý krát :grinning: Patrik si vraj musí pripomenúť,že o čom to vlastne je,lebo v piatok ideme do kina na sedmičku :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 jasom to do päťky aj citala :slight_smile: aj matko na to cumakoval so zatajenym dychom na zaciatku. :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim a prečo len do 5. dielu ?
13. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potom sme kupili byt a odstahovali sa od kamosky, co si kupovala vsetky diely.
13. nov 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim vyzerá dobre, ešte mi treba jednu ruku...len teraz pletiem čiapku podla majky,lebo ma už od kukyho bolia palce,pletiem na hačiku 2 a priadza je dosť pevná, tak to ide ťažko :( ked budem druheho dám to na väčší hák a možno aj jemnejšiu vlnu...len či bude držať tvar?
@ani3012 ahojky :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 ahooooj !
13. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 tvar ti to podrzi, to urobi ta vypln, neboj, ale ja som tiez nerobila s najtensou ... a hacik mam 2,5,tensi nemam . aj tie zvonceky mi pripadaju nejake vacsie, ale mne to neva :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim zvončeky som robila pred rokmi :wink: ale potom sme prešli na iný štýl a som podarovala občanom s bambulami :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možno sú nejaké na starej prevádzke v skrini...to moje skladisko :grinning:
13. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu, pokracujeme dalej tymto? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mokiri/album/handmade-hracky/ :grinning: :grinning: :grinning: (ja viem, ze tu uz ani tusim link davala, ale su supiiis . :dizzy_face:
13. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 ak dopĺňaš meno a @ až v možnosti "Oprava preklepov" ,tak sa to nezobrazí v "Kto ma spomína" :wink:
13. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 @lucim tak háčkujte,ja idem spinkať.Dobrú noc :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim vieš, že mi to bleslo hlavou? :grinning:
@ani3012 dobrú nôcku Aninka :slight_smile: ja som slamenná, tak budem asi strašiť pri ihliciach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Partičkaaaa :slight_smile:
13. nov 2010 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 dobruuuuuuuu :dizzy_face:
@lucia32 kukam a slzim :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2010 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. nov 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac peknu nedelu vsetkym!

poslusne hlasimz e dneska sme prvykrat pili mliecko s radostou, bez protestov, dokonca bez cukru lebo mm jej ho tam nedal, sa tesim jak mala. uvidime co bude teraz ked sa zobudi :slight_smile: jaj idem dat vodu prevarit....

@lucim , @lucia32 neviete mi poradit navod na nejaku ozdobu na chlapcensku ciapku? nejake auto, alebo nejake zvieratko, netusim ze co :fearful:
14. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac neskutocne ocenujem teraz tuto kanvicu http://www.obchodobchodov.sk/produkty/Rchlovarn_kanvice/PHILIPS_HD_468690__Kanvica__15_l_2400_W-168.html

kupovali sme ju uz skor kvoli cajickovaniu a zelenym cajom co sa zalievaju len 80st vodou, a teraz je to neskutocne super s mlieckom ze si necham prevarit vecer vodu, rano si len zohrejem za par sekund na 40st a nemusim sa stresovat ci to nema horuce :slight_smile:

a este som chcela ze teno eshop je na elektroniku zatial to najlacnejsie co som nasla na nasom trhu, mame tam uz objednavku :slight_smile:
14. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas miláčku ale nás bolo cez 80 :grinning: A žiadny dobrovoĺník,čo by sa s tým pohral :wink:
kanvica pekná,ale mne stačí za 10 eur na zohriatie vody a malej vodu na mlieko zohrievam v mikrovlnke na 30 sekúnd a je to tiež akurát :slight_smile:
ale dík za link,uložím,určite využijem :dizzy_face:
14. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas a ešte za to mliečko-Tamarka si veľmi rýchlo zvykla na novú chuť mliečka :slight_smile:
14. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 to nemalo vyzniet ze si nevazim a neocenujem tvoju pracu! ale ty si to tak urcite nepochopila, ze? nemusim sa stresovat ze som sa ta dotkla, ze? :sweat_smile:

no vidis, a my mame mikrovlnku zdedenu staru asi 10rocnu kde mam len koliesko nie elektronicky nastavitelny cas tak mame aspon kanvicu novu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a hej tiez som milo prekvapena ale strasne sa z toho mliecka tesim. este stale ju aj kojim, ale vynechali sme ranne kojenie, uz mame len vecer a v noci ked treba. a dnes poobede sme jej aj zvysili mnozstvo o jednu odmerku takze vypila cca 130ml a bez problemov :slight_smile:
14. nov 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas ale čo si,ja nie som netýkavka a tiež som to myslela viac menej zo žartu :wink: Ja som nad tým aj uvažovala,ale ak mám pravdu povedať,tak nechcelo sa mi s tým nič robiť...lenivosť moja neopúšťaj ma :grinning: :grinning: :grinning:
A mne inak malá vypije mlieko s piškótami ráno a večer a to asi 150 ml.Takže Tamarka dobre pije a počkaj ešte,budeš spomínať na tie časy,keď ti mlieko vydržalo dlhšie ako 7 dní :grinning: Teda,neviem aké veľké balenie si kúpila
14. nov 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaahojte pusky. :slight_smile:
@makas keby sme konvicu nekupovali ani nie pred rokom, isto by som sa zamyslela :wink: . inak vodu na mlieko zohrievam ako ani a tiez ako ty - v asi 10 rocnej mikrovlnke zdedenej od mojho otca. :grinning: mam pocit, ze zacina blbnut, mozno budeme potrebovat upgrade. ale na tento rok uz mame vianocny darcek do rodinky porieseny, je placaty, velky a prave sa nan pozerame. na splatky. v piatok drahy dovliekol. :dizzy_face:
14. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim o čo ide ?
14. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas gratulujem tamarke, ze jej chuti sunar. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a motivy na chlapcensku ciapku... hmmmmm ....nieco mozes kuknut do mojho hackovaneho albumu na fb, napr.macko sa robi lahucko,auto som robila ako prve, takze som s tym vtedy trosku bojovala...idem najst linky - cesky mmb...
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4958 medvedik
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1182 auto - ta ma tusim aj ine
14. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok