Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. nov 2010

halooooo !
Dnes je sobota caria ju chacha ..... 🙂

lucia32
13. nov 2010

Jasné....kukáme Harryho Pottera 🙂

lucim
13. nov 2010

jj, harry poteeeer, nedaj saaaaa 🙂

lucia32
13. nov 2010

Kukáme ho s *Kukym* ...len ešte nemá oči 😀

lucim
13. nov 2010

lu, ja som tie oci vysila, nehackovala som ich - a budem zvedavkooooooo - btw - ja som urobila dalsieho - poziadavka - ze ako privesok na kabelku - pre dospelacku ! 😀 a nejake papucky dvoje su vo vyrobe ...
teraz musim zavinacovat - @traktor cicuska kto sem daval ten link na hackovane zvonceky? !!!!!! uz skusam druhy typ 😝

ani3012
13. nov 2010

@lucia32
@lucim aj ja kukám...zhodou okolnosti dnes tento diel už druhý krát 😀 Patrik si vraj musí pripomenúť,že o čom to vlastne je,lebo v piatok ideme do kina na sedmičku 🙂

lucim
13. nov 2010

@ani3012 jasom to do päťky aj citala 🙂 aj matko na to cumakoval so zatajenym dychom na zaciatku. 🙂

ani3012
13. nov 2010

@lucim a prečo len do 5. dielu ?

lucim
13. nov 2010

potom sme kupili byt a odstahovali sa od kamosky, co si kupovala vsetky diely.

lucia32
13. nov 2010

@lucim vyzerá dobre, ešte mi treba jednu ruku...len teraz pletiem čiapku podla majky,lebo ma už od kukyho bolia palce,pletiem na hačiku 2 a priadza je dosť pevná, tak to ide ťažko :( ked budem druheho dám to na väčší hák a možno aj jemnejšiu vlnu...len či bude držať tvar?
@ani3012 ahojky 🙂

ani3012
13. nov 2010

@lucim 😀 😀 😀

ani3012
13. nov 2010

@lucia32 ahooooj !

lucim
13. nov 2010

@lucia32 tvar ti to podrzi, to urobi ta vypln, neboj, ale ja som tiez nerobila s najtensou ... a hacik mam 2,5,tensi nemam . aj tie zvonceky mi pripadaju nejake vacsie, ale mne to neva 🙂

lucia32
13. nov 2010

@lucim zvončeky som robila pred rokmi 😉 ale potom sme prešli na iný štýl a som podarovala občanom s bambulami 😝 a možno sú nejaké na starej prevádzke v skrini...to moje skladisko 😀

lucim
13. nov 2010

lu, pokracujeme dalej tymto? https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mokiri/album... 😀 😀 😀 (ja viem, ze tu uz ani tusim link davala, ale su supiiis . 😵

ani3012
13. nov 2010

@lucia32 ak dopĺňaš meno a @ až v možnosti "Oprava preklepov" ,tak sa to nezobrazí v "Kto ma spomína" 😉

ani3012
13. nov 2010

@lucia32 @lucim tak háčkujte,ja idem spinkať.Dobrú noc 🙂

lucia32
13. nov 2010

@lucim vieš, že mi to bleslo hlavou? 😀
@ani3012 dobrú nôcku Aninka 🙂 ja som slamenná, tak budem asi strašiť pri ihliciach 😝

lucia32
13. nov 2010

Partičkaaaa 🙂

lucim
13. nov 2010

@ani3012 dobruuuuuuuu 😵
@lucia32 kukam a slzim 😀 😀 😀

majkas
14. nov 2010

tomu sa hovori premakane, kam sa hrabu nase tabulky 😝 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...

majkas
14. nov 2010

inac peknu nedelu vsetkym!

poslusne hlasimz e dneska sme prvykrat pili mliecko s radostou, bez protestov, dokonca bez cukru lebo mm jej ho tam nedal, sa tesim jak mala. uvidime co bude teraz ked sa zobudi 🙂 jaj idem dat vodu prevarit....

@lucim , @lucia32 neviete mi poradit navod na nejaku ozdobu na chlapcensku ciapku? nejake auto, alebo nejake zvieratko, netusim ze co 😨

majkas
14. nov 2010

inac neskutocne ocenujem teraz tuto kanvicu http://www.obchodobchodov.sk/produkty/Rchlovarn...

kupovali sme ju uz skor kvoli cajickovaniu a zelenym cajom co sa zalievaju len 80st vodou, a teraz je to neskutocne super s mlieckom ze si necham prevarit vecer vodu, rano si len zohrejem za par sekund na 40st a nemusim sa stresovat ci to nema horuce 🙂

a este som chcela ze teno eshop je na elektroniku zatial to najlacnejsie co som nasla na nasom trhu, mame tam uz objednavku 🙂

ani3012
14. nov 2010

@majkas miláčku ale nás bolo cez 80 😀 A žiadny dobrovoĺník,čo by sa s tým pohral 😉
kanvica pekná,ale mne stačí za 10 eur na zohriatie vody a malej vodu na mlieko zohrievam v mikrovlnke na 30 sekúnd a je to tiež akurát 🙂
ale dík za link,uložím,určite využijem 😵

ani3012
14. nov 2010

@majkas a ešte za to mliečko-Tamarka si veľmi rýchlo zvykla na novú chuť mliečka 🙂

majkas
14. nov 2010

@ani3012 to nemalo vyzniet ze si nevazim a neocenujem tvoju pracu! ale ty si to tak urcite nepochopila, ze? nemusim sa stresovat ze som sa ta dotkla, ze? 😅

no vidis, a my mame mikrovlnku zdedenu staru asi 10rocnu kde mam len koliesko nie elektronicky nastavitelny cas tak mame aspon kanvicu novu 😀 😝

a hej tiez som milo prekvapena ale strasne sa z toho mliecka tesim. este stale ju aj kojim, ale vynechali sme ranne kojenie, uz mame len vecer a v noci ked treba. a dnes poobede sme jej aj zvysili mnozstvo o jednu odmerku takze vypila cca 130ml a bez problemov 🙂

ani3012
14. nov 2010

@majkas ale čo si,ja nie som netýkavka a tiež som to myslela viac menej zo žartu 😉 Ja som nad tým aj uvažovala,ale ak mám pravdu povedať,tak nechcelo sa mi s tým nič robiť...lenivosť moja neopúšťaj ma 😀 😀 😀
A mne inak malá vypije mlieko s piškótami ráno a večer a to asi 150 ml.Takže Tamarka dobre pije a počkaj ešte,budeš spomínať na tie časy,keď ti mlieko vydržalo dlhšie ako 7 dní 😀 Teda,neviem aké veľké balenie si kúpila

lucim
14. nov 2010

aaaahojte pusky. 🙂
@makas keby sme konvicu nekupovali ani nie pred rokom, isto by som sa zamyslela 😉 . inak vodu na mlieko zohrievam ako ani a tiez ako ty - v asi 10 rocnej mikrovlnke zdedenej od mojho otca. 😀 mam pocit, ze zacina blbnut, mozno budeme potrebovat upgrade. ale na tento rok uz mame vianocny darcek do rodinky porieseny, je placaty, velky a prave sa nan pozerame. na splatky. v piatok drahy dovliekol. 😵

ani3012
14. nov 2010

@lucim o čo ide ?

lucim
14. nov 2010

@majkas gratulujem tamarke, ze jej chuti sunar. 😝
a motivy na chlapcensku ciapku... hmmmmm ....nieco mozes kuknut do mojho hackovaneho albumu na fb, napr.macko sa robi lahucko,auto som robila ako prve, takze som s tym vtedy trosku bojovala...idem najst linky - cesky mmb...
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4958 medvedik
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1182 auto - ta ma tusim aj ine

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre