• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
kolaciky napecene, pojdeme sa ulozit ...
cau mon :slight_smile:
a u nas typujem, ze ak bude bezplienkovy uspech, tak v lete. budeme na holaka a naucime sa snad.
22. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 vidíš, aj u nás sa bojkotuje vo veľkom, násilím nič nedosiahneme. a že prečo? tak to netuším
22. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahojky, pošli koláčiky aj ku nám :wink: Maťkovi dobrú noc.
22. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 no možno preto,že ste to brali už ako samozrejmosť a tak upútava pozornosť takto ? :confused: Mne by sa teda nepáčilo,keby že urobí niečo do nočníka,všetci mi tlieskajú,chvália ma a zrazu nič ?! By som sa vám mohla na to vykašlať :grinning: :grinning: :grinning:
@monr ved ja ho nie nasilim, len sa mu to vzdy potom snazim vysvetlit a vzdy mu zopakujem, ze sa kaka do serblika :sweat_smile: ....ale nie nasilim....hadam to do leta pochopi :grinning:
@ani3012 no, to on uputava pozornost aj inak.....strasne ziarli, ked sa napr. rozpravame len s mm medzi sebou :grinning: a tlieskat sme mu nikdy netlieskali...takze enviem :confused: no ved uvidime, myslim, ze to maju viaceri a je to len faza a zas prejde.... :slight_smile:
22. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 tak možno preto,že ste mu netlieskali...čakal na to chudák pol roka a nič :grinning: :grinning: :grinning:
tuším,že mi je už lepšie :dizzy_face:
22. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 neboj, ked to už išlo, onedlho pôjde zas :slight_smile:

@ani3012 super že ti je lepšie

ja mám prísavníka na sebe už asi pol hodku dudlíkuje a vyzúva si papuče :slight_smile:
22. nov 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 u nas ta faza trva uz 5 mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr @sorciera24 @lucim
idem už naozaj k tomu riadu :slight_smile:
ahoooooooj !
22. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ahojky
22. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile:

pamätáte si nás ešte??

dnes oficiálne hajáme - cez deň - vo svojom :slight_smile: elušík dostala novú postielku aj s izbičkou :slight_smile: a hajáme. na nočné spanie to ešte asi nebude, ale hádam prekvapí :grinning: :grinning:

a ešte sa pochválime - už nám neocikáva parkety :grinning: :grinning: už sa aj pri najsamväčšej radosti z nahoty vie ovládnuť a ukázať že chce cikať a vydrží kým nedobehneme k nočníku :slight_smile: zlatíčko moje malé...

a vy ako sa mávate? všetci zdraví??
22. nov 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka samé pozitívne správy, supeeeeeer
22. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka jeeeejeeejeeee, tesim sa s vami z izbicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nepochvalis sa foteckami? aj s eluskou samozrejme. aj na to serblikovanie som na eli hrda. :wink:

idem sa asi donutit zehlit, tak keby cosi, hlasno kricte :grinning:
22. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim kričíííííím, porad pls čo Miške na kašeľ? doma mám stoptusin, stodal, mucosolvan. kujeeeem
22. nov 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim niekde na nete som to čítala, nejaká doky písala, že ak má viac ako 3 roky, že už si musia kúpiť sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak z toho som vydedukovala....ešte som sa na to nepýtala :sweat_smile:
@monr chudinka Mišinka, snad jej to rýchlo prejde :slight_smile:
@ani3012 aj tebe pusinku na skoré vyzdravenie :wink:

My tiež nacvičujeme bezplienkovanie, niekedy úspešnejšie, niekedy menej...ak má za sebou 2x nehodu, dávame naspäť plienočku :grinning:
@sorciera24 chce to len čas...naša aj zakaždým kričí, že aaa aj ukazuje medzi nožičky, ale kolkokrát aj vtedy ak jej netreba :grinning: a to sa obeháme na nočník...
22. nov 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ďakujeme
22. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Mišina zalomila druhýkrát. Natlačila do seba cestoviny s brokolicovou omáčkou, dotankovala mliekom a spí. Hádam ju Kika alebo Platón nezobudia.
22. nov 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim , nas patko dnes - 3 zubky, spadol v skole pocas vyucka... :confounded: ....plienky..no mne neva, ze ich mame...je milujem nasu plienkovu, okruhlu ritulku :grinning: ...ale tak ja to asi inak beriem, kedze matko je posledny...pri prvej to bolo ine... :wink:
22. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr čauki po 2x :grinning: som práve dobehla z banky :stuck_out_tongue_closed_eyes: účty, účty, účty...pomooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor hádam len mliečne :frowning2:

@lucia32 to poznám, a je to o nervy. :confounded:
22. nov 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor chudatenko, čo spadol...povedz, že ho podkopli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr mliecne...
@lucia32 lu no podkopol ho spoluziak, ked isiel patko k ucitelke :confounded:
22. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneskaj som bola u gyn.a že mám cysty mám sa niecoho bať?
Dobru nocku
22. nov 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko !

Meniny oslavuje: Klement, Klementín, Kliment, Kolumbín, Klementína, Kolumbína
Meniny oslavuje v ČR: Klement, Alana, Klementýna, Kolombína, Kolumbína

23. nov 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak už to mám konečne spravené ! už len sa dostať na poštu :grinning: nezabudla som,len som bola lenivá a navyše som čakala na ďalšiu dodávku :wink:
23. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Ivi,pošli mi prosím tvoju adresu,nemôžem ju medzi IP nájsť..ďakujem
23. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko....
Jeden na zasmiatie :grinning:
"Dědečku vylez z té vany, nastydneš se a umřeš!" Děda vylezl, nastydnul se a umřel..
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jde misionář po poušti a najednou se před ním zjeví lev. Misionář se začne modlit: "Pane bože, dej tomu lvovi křesťanské city." A ten lev se postaví na zadní, sepne ruce a říká: "Děkuji ti Hospodine za jídlo, které teď přijmu."

:grinning:
23. nov 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 čierny humor ? :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok