• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@ani3012 no je u vytržení viz foto na FB nebo na koníkovi a video na Youtube :wink:
29. nov 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka jasné pozriem,ešte som na FB neprišla. Som že najskôr koníka navštívim :slight_smile: a mm bol celý víkend doma,tak keď som sa dostala na PC,tak to len v takej rýchlosti som prebehla :grinning:
29. nov 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 já nebyla doma my pořád někde lítali a byli jsme v kine na Habermanův mlýn , hezký film :wink: :wink: :wink:
29. nov 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani ja nie, je to z netu :wink: ...ked bude moja, pochvalim sa :grinning: :wink: ...a evicka uz je kočka, a musi vsetko preskumat :grinning: ....a patrik supeeeer..som hovorila, ze mas perfektneho syna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...a uz len odfotit deti..len matko strajkuje, ..utekaaaa..tak snad do vianoc to zvladnem...zmurkaaaaaaaaaaaaaa ako si to robila ty?...ty mas uzasne fotky...a deti ti krasne pozuju :dizzy_face:
29. nov 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka že maluj-hlava hore ale ruka ide :grinning:
banán Evička ee-neviem prečo :rolling_eyes:
chúďatko...nemôže ten sneh byť teplý ? :grinning: Ale krásna je v tom overaly a tá čiapka júj ! :sunglasses:
29. nov 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor krááááásné :wink:
@ani3012 děkujeme
29. nov 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka a kde mas fotky?...ja nic nevidim... :confused:
29. nov 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor krásna výzdoba,ja som konečne včera umyla okna dala nálepky- mm povedal: "takovejch let to nešlo a teď to najdnou de" :grinning: :grinning: :grinning: ešte niečo doma vyzdobiť,ale pri malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Patrik bol síce živší ako Evička,ale nikdy sa nestalo,že by spadol vian.stromček o čom pri Evičke pochybujem.Budem rada,ak vydrží do Nového roku :grinning:
29. nov 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor na Fb jak jsi si prohlížela ráno má to pokračování :wink: :wink: :wink: :wink: i na koníkovi v albumu
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pusinka/album/karamelka-a-jeji-zazitky-v-2-rocku/5769649/ a šipka v pravo

@ani3012 my máme výzdobu a světýlka jen nic nevydrží na svém místě malá to pořád stěhuje a okínka jsou jediné co je ok :grinning:
29. nov 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
igkl.,,,qj exsjfrjkfdnmjer j cdtjgr nbvvccvbvvn fmf r j jk kkl

ljknm
Evičkn y je hore a capá sa mi po klávesnici,tak ahojte
29. nov 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Evičko jasně bereme na vědomí :wink: :grinning:
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@brusinka.pusinka idem pokukuckovat :wink:
29. nov 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...
@ani3012 fakt mala Evička rok a pol? Prečo ja mám v hlave, že ona je narodená 30 ????
Tak jej prajem dodatočne k jej sviatku, k rôčiku a pol veľa šťastia, lásky, zdravia, nech je to najmilovanejšie dieťa pre svoju rodinu a nech vám robí len a len radosť :slight_smile:
29. nov 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Maťko sa ti ako krásne točí, hotová tanečnica, šikulka šikovná, teda šikuliak :slight_smile:
29. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ked tu nikoho niet, tak sa treba ozvať :grinning: a kričať Halooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ninka je zlatučká na tých fotkách a akú ma velkú bambulu :grinning:
29. nov 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 my ešte topánky na zimu nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , máme len huculky a tie nie sú do mokreho snehu...musím už s nou ísť do mesta a kúpiť, lebo sme to odkladali, odkladali a sneh už je tu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cez net jej už nechcem kupovať, po tych jesenných mám strach., že pre nízky nart ich ani neobuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Patrika chválim, mi to pripomenulo toho malého z filmu S tebou ma baví svet.... :grinning: ako nechcel otvoriť tatínkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka Simonka je fakt velká slečna, tie vlásky robia svoje :wink: , naša má stále nad ušami páperie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Krásne fotečky....je rozkošná :slight_smile:
29. nov 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 děkujeme Lucinko :wink:
29. nov 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prave sme prišli od lekarky,riško ma zväčšene uzlinky,ale jednu ma riadne velku pod uškom,mame natierat octanovov,a davať imunoglukan,a 6.12 ideme na hematologiu na vyšetrenie,velmi sa onho bojim.
29. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ahojky to mě mrzí kšá vy nemoci kšá od miminek
29. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jéé tá je podarená :grinning:
@nina41 :unamused: snad to nebude nič vážne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prečo idete na hematologiu?
29. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Mudry chlapec nech si pockaju vonku...........
29. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ja mam problemy s krvov mam leukopeniu,anemiu,a deti su uzlinove ,neviem ako sa to vola,proste aby mu tiež spravili vyšetrenia,on ma všade uzlinky ,ked je prechladeny aj na hlavičke a uplne ma oslabenu imunytu,lekarka vravela aby som sa nebala,.
29. nov 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 tak ja dúfam,že bude v poriadku ,vôbec ti nezávidím,máš to ťažké......

@lucia32 Lucinka,ja som v Deichmanne kúpila snehulky, stáli 12,95 eur,len mali na výber tri farby- hnedá,bledomodrá a tmavomodrá.Tak som kúpila bledomodré a vyzerajú dobre. Len sme sa museli do BA vrátiť,lebo až doma som si všimla,že sú pri zipse rozrezané :angry: ale v pohode vymenili :slight_smile: Inak nemá vôbec topánočky teraz na von-má len jedny botasky :sweat_smile:
Ale keby si ma videla v aute,ako som sa tešila,že ich nepustil :grinning: Ale veď som bola behom 8 min. naspäť,takže sme sa museli minúť

@kristina1984 a z gyndy máš aké správy ? už si tam bola ? Aj ťa niečo bolí,či len tá menštruácia meškala?
29. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ale som ti chcela napísať,že tvoja Karamelka vyzerá strašne dospelo...teda ,ja by som jej tipovala aj 2,5 rôčka...už som to písala,že :sweat_smile: som zvedavá,čo z nej vyrastie(okrem toho,že bude veľká kočka :wink: )
29. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 si kupovala Evičke či Patrikovi...z tvojho príspevku som mimo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemyslela si Lucim?
29. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok