• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
5. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u nás chodil Mikuláš a aj včera,priniesol hokejku,autíčko a samé sladkosti.
5. dec 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne mikulasske rano :slight_smile:
6. dec 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hore briežkom, dolu briežkom,
zapadajú sane sniežkom.

Na nich svätý Mikuláš,
pri ňom anjel, z neba stráž.

Deti hľadia do oblôčka,
nedočkavé majú očká.

Dobrý strýčku Mikuláš,
pre všetkých dosť darov máš?
6. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, krásne dobré ránko
Konečne som tu aj ja, boli sme 10 dní mimo provoz, včetci marodi ako hrom a neobišlo to ani mna. Ja som len z času na čas kukla fb, aby som pozrela čo majú rodičia nové a dala im o nás krátke info, My sme mali skoro všetci zápal plúc - len peťka sa zatial drží- neviem či to bude mliečkom ale zatial ma najlepšiu imunitu....
Dúfam že vy ste všetci zdravučký aj dospeláci aj deťurence?
Mikuláš už chodil u vás? No u nás prišiel o jednu noc skôr - zo soboty na nedelu- no a sranda s Peťou... lentilky sme mali na ranajky, na obed, olovrant....a tak až do večera...a potom chodila celý den nakukať či ešte v tej čižmičke niečo nebude, no ved ked bolo ráno prečo nie aj cez den? že?
@traktor super básnička
postupne vás budem čítať zatial sa majte babula a budte všetci ok, ved je vonku tak pekne snehovo
6. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Pekná basnička :slight_smile:
6. dec 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte !
tak nám Mikuláš nosí len ovocie a sladkosti...neviem,prečo niektorí kupujú darčeky ako k Vianociam.Aj moje krstniatko to tak má doma zavedené.Ja som ale povedala,že deťom nech spraví obyčajný balíček s cukrovinkami a šmitec
Mikuláša sme mali skvelého,sa teším na budúci rok.Síce to vyzeralo včera strašidelne,ale všetky detičky bez problémov zaspali a spali celú noc-len naša Evička mala o piatej ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet78 zápal pĺúc? a kto sa o detičky staral ? strašné,keď je dieťa choré a keď si bola aj ty,ak to je dvakrát horšie :frowning2:
6. dec 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

všetkým chorým skoré vyzdravenie.
poctivo vás čítam, ale písanie trošku zanedbávam :cry:
6. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme stavali snehuliaka a volá sa Albert.....
6. dec 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moj den dnes-- rano som bola na hematologii s najmenšim,potom sme išli domov o 12.15 som išla na poradu ,o 14.00 zas s malym na hematologiu.domov sme prišli o 16.50.,o 18.00na vybilo celu elektriku tak zas do tesca a potom domov a teraz to bolo opraviť elektrikar,malemu chyba železo,ešte mu spravia ultrazvuk uzlin,,unas bol mikulaš bohaty :grinning:
6. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 rozlietaný deň ste mali. :slight_smile:
6. dec 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc maminky
6. dec 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kristina1984 dnes to bude rovnake,janik narazil palec tak ideme k lekarke,
7. dec 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dnes sme boli v mc na mikuláša a erik sa ho bál, lebo plakaaal :grinning:
7. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

babule, je možné, aby sa glycerínový čípok vôbec neroztopil a po hodine a pol vyšiel celý aj s kakou??? erikovi som včera dala, lebo zase 2 dni nekakal, ale čo robil ked som mu ho dala..asi pol hodku plakal, nemohla som sa mu ritky chytiť, stále si ju chytal, že ho bolí..normalne som nechápala, čo sa s ním deje..a po tej hodke a pol vyšiel s kakou tak ako som mu ho dala, celý(teda bol trochu orezaný, aby nebol taký velký) už som bola nachystaná skočiť k susede, čo s ním(je detská dr)
zajtra ideme k našemu dr...
7. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 juj, na vás sa to neštastie akosi lepí :frowning2:
7. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu čo tak prázdno a ticho???? :confused: :confused: :confused: :confused:
8. dec 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska cingi lingi bim bam bom vianoce su za rohom :grinning: :grinning: :grinning: ...kazdy pecie, nakupuje, zdobí...a tak..a kto ma hotovo, tak bud sa sankuje alebo sa brodi mlakami...inka krasne fotecky...erik je krasny chlapcek a ake ma pekne vlasky...matko ma furt len paperie..
8. dec 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ahojček !Palec ako?

@inneska chudatko Erik :frowning2: sa trápite stále s tou stolicou? Mne dala naša lekárka Dufalac-neviem ako sa to píše-je na zmäkčenie stolice.
a Mikuláško bol krásny,sa mi páči,ak je to naozaj Mikuláš a nie Santa :slight_smile:
a sa nám nechce nejako písať :unamused: takýmto tempom skape náš kôň :grinning:

@traktor nazdar mámo ! tak Cdčka sa páčia ? aj ten detský kútik? už sa Patrik hral ?
8. dec 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ten kopček máte u vás na sídlisku ? je super,to by som uvítala...mi máme z jednej strany plot a zdruhej budovu + cestu.
a na tej hematológii Riškovi čo povedali?

@kristina1984 dobrý večer :slight_smile: snehuliak vyšší ako dvaja Maťkovia :sunglasses: :grinning:

@monr neboj,nič ti neujde,lebo v poslednom čase cvála koník z posledného. Vy ste už OK ?
8. dec 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jááj, aj ja by som mala, ale ako som tehula, tak sa nič nechce...som rada, že raz za 2 dni umyjem riady a navarím :rolling_eyes: ani darčeky nemám, niiiiič nič...ach jaj...ale od zajtra má mm dovču, tak snád čosi spravím..a dakujeme, podrástli vlásky, chlap stále, že kedy ho už ostriháme :grinning:
@ani3012 stále sa trápime, dnes sme boli u dokiho, tak sme dostali tiež ten duphalac, tak zajtra začíname..snád pomôže...
8. dec 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,skôr dobrý večer...Dneskaj náš malý cez deň nespal a zvládli sme top na jedničku :slight_smile:
8. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 len aby ti spal v noci...aspoň ja to tak mám,že keď zle spí,alebo nespí cez deň,tak noc je naouby(aj keď vždy zaspali pomerne rýchlo)

@inneska Inka,ty sa máš aspoň na čo vyhovoriť...ale čo ja ? :confused: :rolling_eyes: :grinning:
8. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak dúfam že to nebude až tak zlé,ale už spinkáme.
8. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ..noooo..ty si solidárna.....aby v tom inka nebola sama :grinning: :grinning: :grinning: staci to na vyhovorku, ci najdeme nieco ine? :grinning:
@kristina1984 fuu..den bez spanku...a bolo to prvy krat, ci uz ti nezvykne spinkat?
@inneska ..jak ze nemas darceky?..najkrajsi uz mate...v brusku..co viac vam treba...vylestene okna nie su dôlezite :wink:
8. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ..jaj a cd..perfis....a aj detsky kutik u nas ficiii :wink:
8. dec 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok