Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
18. jan 2011

tak to jsme skoro sousedi 🙂 a jak jste spokojení v plavání?

nina41
18. jan 2011

Ahojte 😵 😵 😵
@ani3012 stale zapal okostnice,zapal dutin 😝 ,

kristina1984
18. jan 2011

@blani2 Sme spokojný ale teraz sme cez zimu neplávali,ale už by sme chceli začať 🙂

blani2
18. jan 2011

slyšela jsem na ně chválu, že je dobrý i to, jak drží partu a jezdí společně na různé akce. My jsme od půlroku v Plaváčku a jsme taky spokojení. Chodíme furt stejní lidi a je to bezva. Teď jsme už ve velkým bazénu, tak se zase po dlouhé době raduju ze své výšky. Chudiny maminy co mají průměrnou výšku, mají co dělat, aby se udržely na nohách. Tak je to teď celkem prča.

kristina1984
18. jan 2011

Mám či nemám.......našla som suknu ale neviem či ju budem nosiť tak či si ju mám objednať

blani2
18. jan 2011

@nina41 ahoj, ty zdravotní trable mě mrzí, ať jsi brzo fit

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 chceme vidět foto 🙂

kristina1984
18. jan 2011

stoji 42e

kristina1984
18. jan 2011

stoji 42e

nina41
18. jan 2011

@blani2 dakujem,ved idem k jednej pani ,nech ma da do poriadku..
@kristina1984 je super 😵

kristina1984
18. jan 2011

@nina41 prajeme skoré uzdravenie
@blani2 my sme boli ešte v malom bazéne a neviem ako budem vo veľkom bo mám 168 cm a ja nemám rada vodu bo som sa ako dieťa topila tak odvtedy nemám rada veľkú vodu

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 nádherná, šup udělej si radost 🙂

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 přechodem do velkého bazénu převzali většinu dětí chlapi, menší mamči mají na sobě pás. Zase je fakt, že je tam pro děti více možností. Ale spíš takové dospělácké. Už to není mašinka apod 🙂

blani2
18. jan 2011

@nina41 nina a co tvoji kluci? Rozumí si všichni? Musí to být určitě správná banda

kristina1984
18. jan 2011

@blani2 Hmm náš tatko moc nato nieje on skôr je na tenis a fotbal

blani2
18. jan 2011

první fotos, jak jsem jel prvně vlakem a druhá ....moje vášeň...nebo tatova? 😀

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 tak to jsme na to podobně, mého drahého bych v plavkách to kolektivu nedostala. Neboj, ono se to nějak vyřeší. Tak co sukně? 🙂

majkas
18. jan 2011

ahojte,

dneska spime od 20.40! hura!!! 😀 ale vcera aj dnes sme boli az dvakrat vonku na pesky nech sa viac unavi a asi to funguje.aj ked snazim sa ju tiez do tej jednej najneskor ulozit. no dufamz e uz je to na tej spravnej ceste 🙂

@kristina1984 pekny kociarik, popozeram na nete 😉 a sukana vyzera suprovo, ak ma dobru cenu tak ber 😉

jaaaj este mat tak taku postavu jak ma ta modelka.... 🙂

blani2
18. jan 2011

děvčátka, neorientujete se někdo na aukru? Sháním mm k výročí auto na ovládání volvo xc 60 a nějak se tam nemůžu zorientovat. Prý tam podobné blbůvky najdu.

blani2
18. jan 2011

@majkas ahoj 🙂 Tamarka ti nechce usínat nebo co?

majkas
18. jan 2011

@blani2 jaky maly vyletnik 😉 a co je ta vasen? neni to dobre vidno

nina41
18. jan 2011

@blani2 no s chlapcami tak ta puberta plieska,niekedy ma vedia riadne vytočiť

blani2
18. jan 2011

@majkas vrtulník na navigaci. Tatin koupil synovi (rozuměj sobě 😀 ) Ne ale Kubík ho vážně miluje. Jedinkrát před 4mi měsíci viděl dosednout vrtulník na heliport, když jsme byli za babi v nemocnici a už ho nic jiného nezajímá. Vrtulníky máme všude, v knížkách, nálepky, hračky ze všech materiálů.....Prostě neskutečné

majkas
18. jan 2011

@blani2 chce ale az okolo desiatej vecer a uz ma to ponocovanie nebavilo, lebo z vecera som mala prd
a aukro nepoznam

majkas
18. jan 2011

@blani2 uz ked si napisala ze hladas to auto na ovladanie tak som pochopila ze na tej foto je asi nieco lietajuce 🙂
tak to musite mat doma zabavu, vrtulnikove kralovstvo 🙂

blani2
18. jan 2011

@nina41 věřím věřím, ale to budou takoví parťáci! 🙂

@majkas tak to věřím...já ťukám, Kubík je naučený usínat v 19. hod. V 18. hod večeře, koupání, zuby, večerníček a hurá do postele. Tamarka se přeučí, budeš posouvat posouvat a ono to půjde. Jak zaklapnu za tím naším krakenkem dveře, tak je to taková balada 🙂 Vstává v 7 a já se každé ráno snažím ho ještě trochu umlčet. Většinou se nedá a když na mě začne dělat tygra, tak se stejně začnu řehtat a je po autoritě 😀

blani2
18. jan 2011

řehtat nebo řechtat??? jááj demence, řehtá kůň že jo? 😀

kristina1984
18. jan 2011

@majkas tak sukna stoji 42e a aj ta postava tej modelky by pomohla
@blani2 tatko my suknu celkom schvalil ale radsej sem mu cenu zatajila

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 nakupuje, viď? 😉

blani2
18. jan 2011

@kristina1984 žijem jen jednou, jdi do toho, až tě taťko uvidí, schválil by i dvojnásobnou cenu

majkas
18. jan 2011

@blani2 mne by uplne stacilo kebyze o 8 vecer uz spi 🙂 rano sa budi zatial okolo 8, co aj mne vyhovuje lebo sa si rada rano pospim, ale kebyze ide vecer spat skor tak mam aj ja viac casu a neponocujem, tak by mi ani skorsie vstavanie nevadilo.
a toho tigra si viem predstavit, u nas je Tami tichucko ale ukazuje mi na oci ze spinkam a asi si to jej ukazovanie vies predstavit, sem tam sa bojim ci mi oci nevypichne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre