Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
18. jan 2011

@blani2 🙂 ešte na to mať postavu

majkas
18. jan 2011

@blani2 co riesis o 10 vecer gramatiku, aj tak tu cesku nepozname 😀

@kristina1984 tak 42e zas uknu je dost, ale ked schvalil tak nevahaj 😉

blani2
18. jan 2011

@majkas 🙂 jojo Tamarku vidím, jak mamince píchá do očiček, zlaté 🙂 Kámošce usíná malá ve 22 a vstává mezi 9-10 a jsou spokojené. Každému vyhovuje něco jiného. Já bych strašně ráda udržela ten polední spánek. Přijde mi, že v mém okolí děti kolem 3 let přestávají po obědě spát...to nesmím dopustit! 😎 Vzácné chvíle klidu..

blani2
18. jan 2011

@majkas 😀 😀 😀

blani2
18. jan 2011

Bambulky, jdu na kutě, ráda jsem tu s vámi pobyla, pa a dobrooooou 😵

majkas
18. jan 2011

@blani2 dobru 😵

kristina1984
18. jan 2011

@blani2 dobru

kristina1984
18. jan 2011

Maminky prajem dobru noc a nech detičky prespinkajú celú no bez prebudenia 🙂

majkas
18. jan 2011

tak idem uz aj ja do hajan, dobru noc vsetkym 😵

nina41
19. jan 2011

Dobre ranko 😵 😵 😵

brinzulka
19. jan 2011

@lucia32 no asi som trepla 😕
vola sa to Tanno-Hermal Lotio...
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1622233-tan...
a v pravidelnych davkach sa dava Fenistil

brinzulka
19. jan 2011

@ani3012 jj ani...to je presne on...
ako zijeme?
na Vianoce mm dostal pravdepodobne cierny kasel....na Silvestra David kiahne...po vylieceni-kasel-ci od tatina? sa uz nedozvieme, chceli mu robit serologiu-ci to bol, ci nie cierny kasel...odbery sa nezadarilo zobrat, odlozili ich a kedze uz mal ATB 5dni a pekne vsetko ustupovalo...nechali sme odbery tak
teraz ma kiahne Andrejko, tie Davidkove boli slaby odvar, do toho sople kasle a v noci sa po 3tej preberie...a uteka z postele...cakaju nas odbery v BA-ci nema nizsiu imunitu pre laryngytidy a ci nie je alergicky na coko, nakolko sa mozno po nej-mozno nie ..."vyhadzal" cerveny hruhnik, spuchnute viecka...tak uvidime,...ak bude ok, pojem vsetky zasoby-nech si obalim nervy
Zuzan sa po veceroch uci...ziadna 101noc, ale biofyzika a gradienty....3skusky mam, 4ma cakaju do dvoch tyzdnov..jedna uz v pondelok...
Tak takto zijeme...ale verim, ze bude dobre....ze o mesiac snad vybehneme niekam na navstevu-na Oraaavu...do skolky....a uzijemem zivoty, kym nebude dalsie narazove studium 😀 😀
ze pozdravujeme...sem tam za dlhy cas pozriem na krasavice a krasavcov a tesim sa z tehuliek a sikovnych babatiek

lucia32
19. jan 2011

@brinzulka to neva...aj mne sa občas podarí 😀
Máš to teda riadne perné...obdivujem ťa, pri dvoch malých deťoch...to chce asi aj riadnu dávku odvahy...mňa to vzdelávanie nejak obišlo, kedže som zaparkovala v súkromnom sektore 😝 😀
Tak sa držte, nech je malý čo najskôr v poriadku, alergie a oslabenie imunity nech sa nepotvrdia...my bojujeme s alergiou na BMK....a tebe stráááášne držím palce nech zvládaš skúšky na 1....

brinzulka
19. jan 2011

@lucia32 moc dakujeme.... 😵

puckalucka
19. jan 2011

@inneska @inneska Ahojky spolutěhulko 🙂 , jak je? Doufám, že dobře jako mě. Ježíšek mi přinesl zase chuť k jídlu, tak jsem moc ráda. Sice zatím nemám váhu ani jako před tímhle otěhotněním, ale však do července času dost, žejo 😀 . Příští týden se jdu zaregistrovat do porodnice, snad tam ještě budou mít místečko. Koukám, že Ti Erik krásně spinká, prozraď mi prosím jak se to dělá, náš Matěj je cca 5x za noc vzhůru a během noci vypije asi půl litru vody 😖 . Měj se krásně, papa.

laurajana
19. jan 2011

ahojte maminky, včera sme boli s Laurinkou na neurológii (na EEG však bola nespokojná-takže skreslené výsledky) preto máme prísť počas spánku 😀 prepáčte ja som sa musela fakt smiať, lebo ona aj keď by mi zaspala v aute, keď ju vyberiem bude hore a neviem ako ročnému dieťatku dať príkazom "spi" alebo "neplač" teda fakt, je to pre tie naše po sebe 3x sa opakujúce 40-tkové teploty a potom febr. kŕče, takže preto musíme byť sledovaný, ešte sa nám nepodaril "dobrý výsledok" prvý krát bola po podaní diazepanu (to mohlo skreslovať výsledok a teraz bola nepokojná, uplakaná, ani knižky ani hračky nepomáhali...tak som fakt zvedavá ako dokázať, aby bola kľudná a aby sa dal "vyčítať" výsledok z EEG ...pretože dr. nás postrašila, že ak tam je epileptický nález, treba ho liečiť a nehodno zanedbať, aby neboli následky v dospelosti, teda riadne vedia človeka zdeptať a vystrašiť, už fakt neviem ako na malú..aby nám to ako tak písalo niečo hlavne dobré výsledky, hm? Neboli ste niektorá, neviete poradiť... 🙄 😕

laurajana
19. jan 2011

@brinzulka brin tiež Ti patrí môj obdiv, ja zatiaľ neviem kde mi hlava stojí občas 😉

anavi85
19. jan 2011

@brinzulka nezavidim ti, tak sa pekne drz a urcite to dajako zvladnes

@laurajana no ani vam nezavidim...

tak sa pekne drzte 😉

ani3012
19. jan 2011

Takto vyzerá aktuálny zoznam znamení zverokruhu:

Kozorožec 20. január - 16. február
Vodnár 17. február - 11. marec
Ryby 12. marec - 18. apríl
Baran 19. apríl - 13. máj
Býk 14. máj - 21. jún
Blíženci 22. jún - 20. júl
Rak 21. júl - 10. august
Lev 11. august - 16. september
Panna 17. september - 30. október
Váhy 31. október - 23. november
Škorpión 24. november - 29. november
Hadonos 30. november - 17. december
Strelec 17. december - 19. január

som teraz našla na nete

brusinka.pusinka
19. jan 2011

co to za blbost však to je nějaké popletené bléééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
19. jan 2011

jej..ja som bola doteraz koza..teraz som strelec..strelena koza 😀 😀 😀

ani3012
19. jan 2011

@traktor a teraz si čo ?

traktor
19. jan 2011

@ani3012 no pred tym som bola kozorozec, podla toho co si dala ty..som strelec..

ani3012
19. jan 2011

@traktor jáááj ! Strelená koza 😅 😀 ...ja som čo ? Panna,čo sa už neodváži 😀 šak si to tam napísala... 😝 😀

traktor
19. jan 2011

😀 😀 😀

vendulacky
19. jan 2011

@puckalucka Gratuluju k těhu holka moje ztracená!! 🙂 Další červencový miminko, krásně se ám to povedlo ;)
Tak držím palce, ať jde vše hladce 🙂

@laurajana zlato, koukám, že asi lítáš od čerta k ďáblu a ještě, ti umí v nemocnici zvednout náladu!! Přeju vám moc, aby lauruška byla zdravá a nic z těch hrůzných podezření se nepotvrdilo!! jinak paňdoktorka je fakt kapacita!! 🙂 že by ještě neměla děti? myslím, že s tím nic nenaděláš a zkoušet dokud si na ty drátky nezvykne a bude u vyšetření klidná...chjo:(

@brinzulka u vás je to taky divoký, přeju pevné nervy, budeš je u zkoušek potřebovat, dětem brzké uzdravení, andreikovi žádnou alergii na čokošku, co by to byl za život🙂 a vůbec: klobouk dolů, se dvěma malýma dětma studovat, to chce odvahu a vůli ;)

duuupka
19. jan 2011

Ahoj, strašně dlouho jsem tady nebyla a předtím taky jen minimálně, tak snad k vám zapadnu. Jen se připomenu, mám syna Matěje a jsme z Opavy... 🙂

A hned na začátek se musím pochlubit, dneska Maty zavolal na nočník a vyčůral se na něj a dokonce měl i suchou plínu, jupíííí , mám z toho fakt radost, snad to teď bude častější.

kristina1984
19. jan 2011

@laurajana ahoj,dúfam že sa nepotvrdí čo hovorila pani doktorka ta vie teda zvednut naladu...prajem skoré uzdravenie a neišlo by to zisti megnetickou rezonanciou?

kristina1984
19. jan 2011

@puckalucka gratulujeme k tehulkovaniu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre