• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
28. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012
1.krasne h acky hacky, take nieco urcite spravim ... zeby sebe kabelku? nebudem vyzerat infantilne alebo 40 rokov zaopicami? :wink:
2. saticky su perfektne, super cena, ale nebude vam to uz male? ciapka so salom je k tomu gratis? :wink:

3. stretko. .....UUUUUUUUUUUHA! :astonished: :grinning: :confounded:
mame krasnu prihlasenu ucast, momentalne 21 maminiek + ich rodinne kolektiviky. a mozno tak 3 (ci viac???) este pribudnu.
Takze maminecky - kladiem vaznu otazku - keby motyka vystrelila,prialo nam stastie a zdravie, a mohli by sme naozaj vsetci prist, ste OCHOTNE byt na izbe spolu s niekym dalsim? tykalo by sa to myslim prave sólo maminiek (so zaneprazdnenymi pracujucimi tatinkami) .... prepisem to aj na FB.
28. jan 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim luci,ono tie ceny sú pri obsadení izby dvomi dospelými osobami,takže by sme sa tak mali aj ubytovávať,že po dvoch...Ja budem musieť mať zvlášť izbu,lebo ide aj Patrik-ten už posteľ potrebuje a potom príde aj mm-ale aj by nemusel :sweat_smile:
28. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jasne,. vyrobime dalsiu tabulu kto s kym, ale spytat sa na rovinu treba :grinning:
28. jan 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ad kabelka: a ty nevieš,že sa ta móda stále dokola točí ? Ja keby som nepovyhadzovala v 15 rokoch veci,čo sa mi nepáčili,tak by som ich mohla teraz pokojne nosiť-teda,pokiaľ by som ich obliekla :grinning:
ale je jasné,že žiadna izba neostane prázdna :sunglasses:
som teraz našla status na FB že :
Môžem prísť vo vyťahanej mikine, strapatá, môžem mať rozmazanú riasenku, kruhy pod očami, v ruke môžem držať vysvedčenie so štvorkou, ale ON sa na mňa tak krásne pozrie tými jeho krásnymi kukadlami a s láskou ku mne vyrazí.. Daj si to do statusu pokiaľ máš tak skvelého PSA ako ja! :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a šaty malé nebudú,my ešte aj 80 nosíme a kedže sú to šaty-sa mi vidia také predĺžené,tak by to malo byť fajn
28. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: ..ze nemusel..a pekne aj saty aj hacky
@lucim lucimka nebudes 100 rokov za opicame, teraz je vsetko hacky moderne..uz len cakam , kym niekto da i nausnice a je to komplet :wink: ..a neviem ci môzem za lu alemne nevadi, ked by sme boli vsetky 4 na izbe/ ja, lu a nase baby/...mne je to fakt jedno..ja tam nejdem spat :sweat_smile: :grinning:
28. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a neskôr ich vynosi ako tuniku :slight_smile:
28. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz zase pre istotu skapina fb, co uz.
traky a pockaaaaj, ja som fakt videla hackovane nausky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ani, mne by nepomohlo nechat si veci z 15tich, jedine, ze by ich matko zacal nosit. ako traky-matko. :grinning:
28. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim my by sme asi chceli byt samy na izbe lebo ide aj partner
28. jan 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja mám pocit,že budeme mať nedostatok izieb.....
28. jan 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 donesiem stan?..su tam balkony, ze?....ale vazne..a teraz co?..
28. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja neviem...jedine,že by sme kukli v Oščadnici potom ešte zvlášť ubytko....mne je jedno,ja môžem byť aj inde ubytovaná :slight_smile:
28. jan 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ale mozno sa to bude dat aj takto..o kolko je nas viac ako je posteli?
28. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som si nasla chvilku....ja este nie som s Vami na fb, dajte mi pls link, aby som si to tiez mohla pozriet...

28. jan 2011 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj :slight_smile:
teda Ani, ty jsi rychlík...takové pěkné odkazy na ubytko :slight_smile:
28. jan 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak u nás to vyzerá, že pôjdem len ja a erik a brucho :grinning: mm sa 2x moc nechce a to už budeme mať aj rozbehnutú stavbu domu, tak bude tam užitočnejší..a okrem toho je ochotný ma na otočku odviezť do oščadnice :sunglasses: ale asi by som išla vlakom s ani :dizzy_face: tak som nás aj prepísala v tabulke, že len ja a erik .. aj ked sa trochu desím toho, že tam budem len sama s drobcom..keby som neni tehu, tak je mi to lauftrt, ale to zase budem mať dákych 6-7 týždňov do pôrodu..to ani erika zobrať na ruky :confounded: len dúfam, že dovtedy dostane viacej rozumu a bude sa s ním dať lepšie komunikovať a dohodnúť ako teraz :sweat_smile:
28. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemám problém byť s hocikým na izbe :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to skúsme takto prideliť
2 lôžková - 6x majkas , jennka ,sorciera ,adka12,lucim,kristina1984 ,
2+1 lôžková - 3x zaba, anavi , blani2,
2+2 lôžková - 3x battole, babyzuzana, laurajana
3+1 lôžková - 2x ani3012 , zmurkaz
3+2 lôžková - 2x
4 lôžková - 1x traktor a lucia32

a neviem kam so: samayka, inneska, brusinka katica5 a treba rátať,že ešte sme neskončili :slight_smile: možno príde aj kúzelník :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska jak sama : Veď tam budeš mať náááás !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,tú tabuľku som dávala všelijako :grinning:
28. jan 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ja viem, ale nebudete mi ho žiadna stále obskakovať :unamused: no ved dajako už zvládneme :sweat_smile: ale tešíííím sa :dizzy_face:
28. jan 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska neboj, Erik sa vyšantí s deckami vonku :wink: len nech ešte to počasie vyjde
28. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok