• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte možná aj ja pôjdem sama len s Maťkom a asi tiež vlakom asi ma môj nepusti samu autom
29. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ďakujeme za gratulko...áno je šikulka na svoj vek, proste stále v niečom napredovať :grinning:
29. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to skúsme takto prideliť
2 lôžková - 6x majkas , jennka ,sorciera ,adka12,lucim,kristina1984 ,
2+1 lôžková - 3x zaba, anavi , blani2,
2+2 lôžková - 3x battole, babyzuzana, laurajana
3+1 lôžková - 2x ani3012 , zmurkaz
3+2 lôžková - 2x
4 lôžková - 1x traktor a lucia32

a neviem kam so: samayka, inneska, brusinka katica5 a treba rátať,že ešte sme neskončili možno príde aj kúzelník

MAM komentár... Batt písala že malá jej spáva vonku, v kočíku.. tak by som navrhla aby sme jednu 2+2 zdielali napríklad ja a Katicou alebo Brusinkou (ak by súhlasili). a Batt napríklad s inkou 3+2 ?? do dvoch izieb máme hned 4 ludí zo zoznamu...

ale iba v prípade, že by súhlasili...

alebo moc mudrujem za ostatných???
nám nevadí ak budeme s niekým na izbe.
29. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka tak uprav tú tabuľku,lebo sa neviem vysomáriť :grinning:
29. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mne to jedno že s kým budem v izbe sa prispôsobim
29. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to @battole malaspava vonku aj v noci? :sweat_smile: nas drobec spi vonku teraz. ale co bude v maji, ci bude aj v teple zaspavat vkocku,ked nebude zakukleny vo fusaku, to netusime. zatial to vyborne funguje, do 5 minut.
29. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky - v tabulke od ani, kde sme doplnali kto ide (link si najdite na FB, v poste alebo v julovkach), mate teraz vytvoreny Harok IZBY - mozete sa kombinovat. :slight_smile: hladajte ho uplne dole na liste. len tam kliknite. alebo to mam podoplnat tak ako to ani navrhla? :wink:
inak, mne by tiez nevadilo, keby snami niektospal,ALE! bohuzial obaja chrapeme, a niekedy aj vsetci traja, tak neviem, ci by to nejaka mamina s nami zvladla. :confounded:
29. jan 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocicky, zmestila som nas tam, kukyyyy. aj miesto pre hosti ostalo... :DDD samozrejme, je to len navrh, kombinujte, komentujte, namietajte, suhlaste. :slight_smile:
29. jan 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim pokiaľ mm nepríde tú sobotu,tak ja by som rada na izbu brusinku s karamelkou :dizzy_face: tá príde na jednu noc.
ale ako som písala na FB,tak to sa ešte určite pomení :wink:
29. jan 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 upraveneeeee :slight_smile: uz ju tam mas :wink:
29. jan 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm je mierne nalomeny lebo som mu povedala ze ja idem s Tami tak ci tak ale furt sa ma pyta ze co tam bude robit... :slight_smile: co mu mam este okrem debaty s nami, s ostatnymi oteckami, hrania sa vonku s Tami, nejakej prechadzky do okolia, grilovacky co sa dufam podari a bude este povedat aby sa do zajtra stihol rozhodnut :slight_smile: ?

inac ja nemam problem byt s niekym na izbe ak mm nepojde, ale tiez upozornujem ze chrapem, lebo moja spacia poloha je na chrbte :slight_smile: neviem sice jak by zareagovala Tami byt s niekym na izbe ale sak niekedy to musi byt prvykrat., no nie?

a este dotaz, na tych dvojkach izbach su klasicke manzelske postele? myslim aby nebola v strede taka ta diera ked sa spoja dve obycko postele, lebo potom by to bolo pre detuchy dost nepohodlne...
da sa to prezistit?
29. jan 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oteckovia sa mozu tesit na stretnutie s takymi istymi ludmi ako su oni - rovnake starosti aj radosti,co maju rovnako velke deti a rovnako strelene manzelky konikovo-pozitivne, mozu si proste zavzdychat nad osudom s ostatnymi chlapmi. ... proste nas mozu ohovarat .... to som citovala mojho draheho. :grinning:
@majkas
29. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim luci asi mas v tomto lepsieho chlapa :wink:
no uvidime, zaujimave ale je ze ked uz je medzi ludmi tak nema problem... to skor ja som v spolocnosti tichsia najme ked nepoznam dobre ludi....
29. jan 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas juuuuuuu tak to mas muza ako som ja - mam problem vstupit do cudzej spolocnosti, vyslovene mam blok ... ale ked uz som tam, tak uz som v pohode.
29. jan 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja sa obávam že tam nebudem moc výrečná keď nikoho tam nepoznám
29. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

koukám, že chlapi jsou všude stejní :slight_smile: Ale mám tušáka, že to bude v pohodě :slight_smile: Já si taky někdy přijdu xenofobní, což je při mé profesi paradox :zipper_mouth: ale mezi dobrými lidmi je vše v pohodě. Tím že tam budou dětičky, tak to bude bezprostřední a určitě budem jako jedna velká rodina. Holt děti spojují, je to jak když se sejdou pejskaři :grinning:
29. jan 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristi, nechcete si někdy s Matýskem udělat výlet k nám? Ať se poznáme? :sunglasses:
29. jan 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúj ha baby dúfam, že to nielen ja som taká ukecaná :wink: budem sa teda snažiť mlčať, ako čítam, že ste tu "tichšie" teda kým sa neoťukáte...a manželia si tuším "sadnú" na rôzne témy :wink: :wink: :wink:
29. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blani2 Ďakujem za pozvanie :slight_smile: a radi by sme niekedy prišli,však chodievame do Hodonína na plávanie
29. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana
@laurajana Môj ma najradšej tému: tenis-a je smutny ze tam niesu tenisove kurty,fotbal,poker a nike
29. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 supeer tak to určitě naplánujem :dizzy_face: tak jsem dokukala kraso, Verner potěšil :slight_smile: sladkou dobrou noc
29. jan 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ... opäť po 100 rokoch :sweat_smile:
@ani3012 @lucim ..babulky - prosím nestíham pozerať čo je najnovšie - len som zaregistrovala čosi o izbách ... tak ani neviem, aká a či sa mi už pridelila.... Ak sa to ešte dá (a ja to nevypátram )... prosím najlepšie by bolo keby sme boli samy - Bo Žužu s tým spánkom je na figu....za noc je 100x hore - tak aby sme nerušili :pensive: ...a ak náhodou spí - tak príde Jurko, že ho bolí pod kolenom a treba masírovať ...ako teraz :frowning2: (no aspoň som mohla napísať príspevok). No a čo sa týka postelí - tak potrebujem ja a Jurko ... a Zuzanka so mnou (moooooožno prídem aj s mm - ale on o tom ešte nevie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:) .... Teda neviem ako sa platí - či od postele alebo od izby ..... Kľudne môžeme byť - ak to tak víde - na izbe čo má o posteľ viac ....
Zuzanka sa posledné 3 večery rozhodla, že ona bude zaspávať tak, že ma bude cca hodinu a pol ucucávať a medzi tým mi bude rozprávať,ako sa jej strašne nechce spať! :angry: ...čo jej ja zas nemienim tolerovať ...tak bojujeme :rolling_eyes:
viď príklad:
ja: Zuzanka - maminka je už straaaašne unavená - už chce ísť spinkať ... pozri aké mám maličké očká .... poď - ideš aj ty?
Žužu: Ne ne
Ja: a čo budeš robiť?
Žužu: varianta1 - mýkať (šmýkať sa) :sweat_smile:
varianta2: taniny (tancovať) :sweat_smile:
Tak jej poviem, že ja už idem spinkať že bude sama na čo ona spustí hysterák že by mala zostať sama :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak som sa vám tu vyžalovala .. idem skuknúť FB - ak náhodou nezavolá kukačka ... pa pa a ak niečo prosíííííím @ :wink:
PA
30. jan 2011 o 05:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 áno tí naši...ale musia myslieť na to, že tam si chcú hlavne maminky naživo pokecať, tak budú pekne strážiť detičky :wink: :slight_smile: :grinning: ...tam by skôr mohli myslieť na to, ako manželke doprajeme relax, oddych a nie ako by to "oni využili" sranda...ale to asi každý chlap je taký :wink: :wink: :wink:
30. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana mm uz rata s tym ,z e viac-menej bude aupair :grinning: :wink:
30. jan 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@zmurka, no zuzinka je poriadne kecadielko vymysladlo. ale aj my sa uspavame dlho. :slight_smile:

viete, co teraz robim? masku na karneval. 19.2. bude tu u nas v dedine, matko absolvuje svoj prvy karneval. a konecne ma v noci osvietilo - matulik bude mickey mouse. vsak ho miluje. prave som vystrihla s mojho tricka cervene kratasky a skoda, ze nemam ciernu vlnu, budem mu hackovat mysiakovu ciapku s usami. k tomu cierne bodyno a pancusky, domalujeme nostek a fuziky, normalne sa zacinam tesit. :dizzy_face:
30. jan 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 môj sa ešte nedovtípil, ale nebudem ho strašiť, stačí keď mu to poviem tam a bude musieť :grinning: ale určite bude rád s nami - s vami :wink:
30. jan 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ani mi nespomínaj karneval, naši majú v škôlke 3.marca, tak Laurinka bude princezná to je jasné, ale Mattiasko nechce nič na seba, to bude horšie, asi ho oblečiem za Zvolenský jogurt tie miluje a on tiež súhlasil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak držím palce pri výtvore na karneval - šikula :wink:
30. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@zmurkaz to vymýšľa ako asi každé dieťa keď má isť spinkať,ešte že ten náš zaspáva sám v postelke a tiež mu to niekedy trvá aj hodinku.Ale čo už sním.
@lucim aj my ideme na karneval 13.2 ale masku nechce mať tak neviem čo vymyslím.
30. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok