• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahojte maminky dobre ranko:slight_smile:som tu skoro nova,moc to tu nepoznam.Mam dve deticky..a dievcatko je julove...,tak dufam,ze ked budete mat cas tak sa podelime o spolocne zazitky s deti. :slight_smile: .Mne sa mala akurat hra,a ideme upratovat ..tak vam zatial prajem pekny dnik :slight_smile:
31. jan 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 moja..sme bili..jaj ..chcem ta zas pocut na zivo..ja si ta asik nahram..nech ta mam doma...mne sa to velmi lubi :wink: :dizzy_face: ...a fotky sukrasne...evka e fesanda aj ked sa boji a place...moja
31. jan 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka3107 vitam ta u nas :wink:
31. jan 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor uvdíme no nevím jak to bude musím pokoumat a děkujeme no malá zatím spí a tak nevíme ale myslím že ona bude ok :wink:
@ani3012 krááááásn í a Evička je kouzelná a Paťko jak s filmu piráti z karibiku
@majka3107 ahojky :dizzy_face:
31. jan 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť,s Paťko na ten neurofeedback,do banky,na úrad,k maminke vybaviť varúvku....
zajtra budem v BA,príde niekto? @lucim nejdeš si na kávu do Auparku napr. ?
31. jan 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malá konečně vzhůru :grinning: a bez teplot Dominik vymýšlí oběd je hladovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ahojky....super, že už je Domišovi lepšie a s teplotkou sme na tom podobne, aj Naty ju má a začína pokašlovať...a so stretkom nevymýšlaj, ja ťa chcem vidieť a traky takisto strašneeeeeee :slight_smile:
31. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka3107 vitaj a povedz nám niečo o sebe viac a hlavne o malinkej júlovke :slight_smile:
31. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 malá je rozkošná...aj ja som rozmýšlala, že pôjdem s Naty na karneval, ale nakoniec som nešla, pretože ona je velký bojko a momentálne mám behačky kvôli jednej dôležitej veci, tak nakoniec som to nechala tak...ale inak by sme boli včelička :slight_smile:
31. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kuk aj sem, cmuky cmuk :slight_smile:
mi od vcera narastla hlava o 3 cisla z toho kombinovania a riesenia :grinning:
@majka3107 viiiiiitam ta u nas ukecanych maminiek.
@majkas toje fakt dobreeeeee, to vazne takto super rozumie anglicky za chvilocku? parada. a fotky nemaju chybu. ako vzdy. :slight_smile:
@ani3012 bombove boli tvoje deti na karnevale - piratska princezna a karibikovy pirat, krasa,. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moja maska bude domaca, ale snad sa podari. :dizzy_face:
@brusinka.pusinka fuuu fuuuuu ziadne choroby, iba zdrave vesele deticky potrebujeme. a zo stretka sa uz nevykrutis, vsetky sa tesime, ze ta vycmukame ... aj vendy, piri, aspine aj lucka_m. :wink:
31. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule - mamule, od včera malý a malá teplotujú a kašlú - Mattiasko bol včera na plavárni s ockom a vrátil sa - šli sme na návštevu a už tam sme merali teplotu, tak sme utekali domov, aby sme nikoho nenakazili, takže Mattiasko ostal doma, preventívne dávame sirup od teploty a kvapky od kašľa...uvidíme ako zajtra...

31. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malá to má asi ze zoubkůůůůů lezou ji dvě další stoličky zatím jen špičky takže máme 5 zoubků a dvě špičky stoliček :wink:

@lucim
@lucia32 jááá schcem jet ale zvažuji či den či dva??????? no uvidíme jak se domluvkám s chlapami :grinning: ale je to blbé s dojezdem hold uvidíme když tak nás některá vyzvednete :wink: :grinning:
31. jan 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka do Žiliny ti ide vlačik, nie? a tam po nas prijde auto priamo z hotela......
31. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas.... Tami je vážne šikulka, ako skvelo jej to ide...ta angličtina je tvoja? Toto ste sa naučili v tom kinder? :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak tak, ci CAdca, ci ZA, to uz do Ziliny ten kusok vlakom dojdete a pridu po vas priamo z hotela :dizzy_face: my uz sa na vas tesime :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana to je mrzuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: skore uzdravenie, my takisto teplotkujeme :angry:
31. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka určite tam bude dosť ochotných šoférov, žiadne strachy, aj my ideme autom, tak ochota bude, nemajte strach...len niekomu na koho máte číslo brnknete a v pohode prídeme aj my - teda manžel :wink:
31. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ani mi nemame spoj priamo..ale ze dopravu ma hotel zabezpecenu..tak je to super :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOTEL objednany :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim mozem sa spytat do akeho hotela idete?? :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka hotel gold
31. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim super :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jee vy idete do Vratnej doliny?? :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka a prečo ťa to zaujíma?
31. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky a deturence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@majka3107 vitaj medzi nami :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa pochvalit v noci do rodiny pribudlo mimčo Alexander
31. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 len tak bo to tam poznam :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor
@kristina1984
@lucia32
@lucim
@laurajana holky prosím o jména na Fb manža mi založil jiný a jen pro Vás nikoho jiného tam nebudu mít :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ivana bartova porubcanova :slight_smile: ..len mi napis do ip..ako sa tam volas..ja nove nepridavam :slight_smile:
31. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok