Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
8. mar 2011

@adka12 ale sranda je,že vždy do tej tabuľky väčšina detičiek zapadne 😉 tam je také rozpätie..ale ako jeden známi,on je také kura malé a jeho syn presne to isté..ja som malému tipovala 2,5 roka a on že už bude mať 5 rokov.Fakt strašne malý útly ale to po tatovi svojom..a vlastne ani jeho maminka nie je moc vysoká

meza
8. mar 2011

ani dakujem,je taky maly smejko 😀

ani3012
8. mar 2011

@meza veď vidno 🙂

ani3012
8. mar 2011

@meza a kde sa vlastne túlaš ? Si tu dlho nebola,že ?

meza
8. mar 2011

ale hej,ja vas tak potajme sledujem a citam 😀 ,potom sa raz za cas ozvem 🤐

ani3012
8. mar 2011

@meza tak v poslednom čase tu toho moc nenasleduješ 😀 čím sú deti väčšie,tým menej je času na koníka..teda ako kto 😀

meza
8. mar 2011

ved hej,mam to doma,ale ked je sama je velmi dobrucka,ale dojde Dominko zo skoly a uz je to tu sodoma gomora 😀 ved to poznas urcite aj ty 🙂

ani3012
9. mar 2011

@meza poznám 😀 ale nie je to až tak strašné,ako niekto povedal,že skončili krásne škôlkárske časy...celkom sa mi páči,že chodí do školy -teda prvá trieda nie je nejako ťažká

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monr
9. mar 2011

@ani3012 ty stíhaš fb, koníka, no šikulka 😉

ani3012
9. mar 2011

@traktor - ani tebe nejde FB ? 😕
a že tu si môžeme vyskúšať,za ako dlho by prišiel útočník na naše heslo: http://howsecureismypassword.net/

traktor
9. mar 2011

@ani3012 raz ma pust, raz nie..blbne mi to tam 😠

traktor
9. mar 2011

@ani3012 na fb About 212 thousand years , na koniku About 6 days

ani3012
9. mar 2011

@traktor ako to prvé super a to druhe tedá..nic moc 😀

meza
9. mar 2011

@ani3012 no u nas uz pomaly ale isto zacina pubrta 😀 Domko zacal bubnovat a ked pride domov Nelka hned nabehne a uz spolu ficia a bubnuju,nahanaju sa ale velmi rada ich sledujem ako sa hraju a to ked sa smeju tak Nelca az place od smiechu 🙂 no je to sranda

brinzulka
10. mar 2011

@ani3012 ???????

ani3012
10. mar 2011

@brinzulka 😀 😀 😀 sa mi snívalo,nie ? som myslela,že ťa to napadne z toho bláznivého príspevku,čo nemá ani hlavu ani patu 😉
zaujímavé je,že odkiaľ som na spojenie mojej tety a teba prišla... 😅

traktor
10. mar 2011

@ani3012 😀 😀 😀 ani ty potvora..a ja kukala aj stranky dozadu..ze o com to ty pises... 😀

ani3012
10. mar 2011

@traktor akoby si am nepoznala 😀 ja keby som mala niečo osobné,tak by som to riešila IP..alebo neriešila vôbec 😀

traktor
10. mar 2011

@ani3012 vsak ta poznam...ale kto mal vediet..ze sen rozoberas? 😀 ..som myslela, ze mi zas nieco uniklo..lebo mne este obcas niektore prispevky neukazuje..a o fb ani nehovorim...tam to raz ide, raz nie..neviem co robia 😠

lucia32
10. mar 2011

No ahojky, stratené maminy... tak miery by sa vám chcelo? My 2 tyždne dozadu 12,6 kg a 89 cm 🙂

lucia32
10. mar 2011

@ani3012 ty tu tak zrána haluzíš??? Človeka by napadlo, že si si na raňajky dala kus trávy 😀 Určite sa chudák brin vystrašila k smrti, že čo to od nej chceš 😀

ani3012
10. mar 2011

@lucia32 jéj ! vy to všetky prežívate ešte horšie ako ja v tom sne..som myslela,že vycerené smajlíky snáď niečo povedia,ale čo už...z komára somára.....ale som sa poučila : s niekym komunikovať len na vážnu tému 😝
veď od začiatku je v tom príspevku vidieť že je to samá blbosť a v prvom rade to mala pochopiť Zuzka,že jo ... ☹

latvia
10. mar 2011

@ani3012 no veru, nepochopila by som to ani ja kebyze to pises mne 😝

ani3012
10. mar 2011

@latvia keby si nepochopila ,tak sa ma spýtaš,nie ? A nebudeš riešiť cez druhých

latvia
10. mar 2011

@ani3012 ale no 🙄

brinzulka
10. mar 2011

tak takto: prisla som na MK a vidim... a nechapem...

zacala som hladat v Tvojich komentoch, pri inzeratoch...kedy som Ta negativne hodnotila...Napadlo ma, ci nahodou nepises o inej ZB, ktora byva nedaleko mna...A sla som na FB...kde som nasla Trak: a opytala sa jej, ci nevie, co som spravila...atd...A Trak bola taka dobra, ze povedala, ze Ti hned napise...a da mi vediet- ani nemam Ta v kontaktoch na FB! a tu nie je chat!

Medzi tym som si pisala aj s Patou, ktora je moja dobra kamaratka...

Ja som Tvoj vtip nepochopila...dotklo sa ma to v smere, ze ak to cita niekto nezainteresovany- kedze ide o verejne forum, tak ja som "....", co neprebera postu....

Ano vysvetlila si to...ok...riesila som to ako som riesila...opytala som sa! nie priamo Teba, ale ludi, ktori boli na drote- a mohli mi povedat hned, co mi uniklo...a maju Ta snad v kontaktoch hned po ruke...

ani3012
10. mar 2011

@brinzulka ale veď si mohla počkať na moju odpoveď nie ? Sa to tu všetko zbytočne nafúklo do všetkých smerov
by si ma mohla za ten čas (čo sme na nete) poznať,aká som..
a to že moja teta býva u vás na záhrade alebo že máte veľkú korytnačku ?(máte vôbec ?) to ťa nenapadlo,že je to len haluz?Hlavne ak tam boli smajíky ?
a neviem či ešte máš,ale mala si moje tel. číslo...

traktor
11. mar 2011

dobre ranko 🙂 ..u nas zatiahnute.to zas bude den 😖 ..baby..co tak dat vecer/alebo kedy/ zas take rande...vecerne kecalkovanie?

majkas
11. mar 2011

@traktor som za 😉 len daj vediet ktory vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre