Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 😀 😀 😀 - no naša si neťuká - ona len prstom raz ukáže a povie - tu!

lucim
11. mar 2011

@ani3012 😀 😀 😀

@traktor tak ked matko nezabudne, tak onedlho pochopi, ze je to skarede. vsak je to rozumny chlapec ... a urcite dobre vnima, ze s vami hrkne, ked to povie. potvorik, 😉

traktor
11. mar 2011

@zmurkaz aj my prideme v piatok

ani3012
11. mar 2011

@lucim iba ťa skúšam,či registruješ 😀 😀

zmurkaz
11. mar 2011

@traktor uuuuuuha - to teda dobre chytil 😒 ... a ty prídeš kedy s Luckou?

@ani3012 - waw - tak to budete mať peknú dovču 😉

zmurkaz
11. mar 2011

...no akosi nestíham 😅

traktor
11. mar 2011

@lucim uz nehrkne..uplne si ho nevsimame..lebo ked nami hrkalo, alebo sme ho upozornili..tak sa zacal rehnit a opakovaaaal 😖 ..snad ho to skoro prejde..a najde si dake krajsie slovo..hoc aj raketoplan 😀

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz 😀 😉

lucim
11. mar 2011

inak, u nas boli asi 2 dni papucky papici ..s makkcenom, ale "na stastie" sa to vratilo na papy 🙂
@ani3012 😝 😝 😝

ani3012
11. mar 2011

Patrik na mňa volá,že aby som ho išla uspať...tak idem k nemu..možno tam aj zaspím 😵

dobrú noc 🙂
a malá plače tak fičím!!!

lucim
11. mar 2011

aj ja idem na gauc, mm prisiel dom 😉 ... ale obcas nakukujem 😉

traktor
11. mar 2011

@lucim u nas bola chyba, ze sme sa zasmiali..a jemu sa to asi zapacilo..ved vyznam urcite nevie..len sa mu to lahko vyslovuje..ale uz je to ovela, ovela menej ako to bolo..inak teraz sa mu velmi paci slovo krk...to kazdemu ukazuje a okukuje krk..a aj to pekne povie...a zajko...lebo to ma plyšaka,...ktoreho miluje...vstava s nim, chodi s nim spavat..aj do mesta s nim ide..tomu sa hovori, ze laska....a dnes rano mu dal aj rozok..len zajo nemal asi hlad 😀

traktor
11. mar 2011

@ani3012 papa

zmurkaz
11. mar 2011

babulky - tak som malú prehodila do postele - bo sa začala v kočíku vrtieť - a aj si cucla z násosky vody 😵 - ale som úplne K.O. od včerajšej neprespanej noci - by som tu bola rada dlllllllllho ako za starých dobrých čias - no nem dá sa všetko 😒 - šak to niekedy dobehneme 🙂
Pa pa a teškám sa už na vás 🙂

gabrielkabj
11. mar 2011

@brinzulka ahoj tak aspoň mám s kým popismenkovať o našom spoločnom probléme budem rada ak si sem tam napíšeme niečo viac... Teda na kontrolný odber mám ísť v Apríli tak potom ti dám vedieť čo a ako. A moja papká dosť málo a ešte sem tam aj moje mliečko lebo nechce iné je to úplne iné ako pri staršej dcérke úplne iné stavby tela a iný apetít... 😀

gabrielkabj
11. mar 2011

@ani3012 joj čo ti poviem Ani ja som už s toho hotová teraz každý deň varím veci s obsahom železa a mraziak plný hovadziny no dúfam, že to pomôže...Ella papá máličko....

lucia32
11. mar 2011

Ahaho tu sa žije 😀

lucia32
11. mar 2011

Teda žilo 😝

traktor
12. mar 2011

😀 😀 😀 😀 😀 no ten vecer teda dopadol 😀 😝 ...rande dame buduci tyzden 🙂

zmurkaz
12. mar 2011

ahojky 😵 - tak hlásim úspešnú nekojo noc 😉

lucia32
12. mar 2011

@zmurkaz tak super 😉

lucia32
12. mar 2011

(●̃•̃) (●̃•̃)
/█\♥/█\

zmurkaz
12. mar 2011

@lucia32 😵 😵 😵 ...kde ty na to chodíš? 🙂

lucia32
15. mar 2011

Prečo som zabil svoju ženu:

Sudca: "To je veľmi brutálny čin. Pokiaľ chcete, aby Vám bol trest zmiernený, musíte nám vysvetliť motív svojho činu."

Muž: "Keď ona je tak obmedzená, že som ju jednoducho musel zabiť."

Sudca: "Veď to, čo nám teraz hovoríte, Vám len priťaží. ...Ak nechcete, aby Vás prísediaci už napred odsúdili, tak nám ešte predložte aspoň jedno poľahčujúce vysvetlenie.

Muž sa rozhovoril: "Odohralo sa to nasledovne. Bývame v paneláku. Na prvom poschodí žije rodina, ktorá má tri deti. Je ovšem strašné, že ich deti zostali od prírody malé - od 80 do 90 cm. Jedného dňa som prišiel domov a moja žena hovorí: "V rodine našich susedov nie je niečo v poriadku. Tie ich deti sú praví Pyrenejovia.

Ja hovorím: "Nie, Ty myslíš asi Pygmejov."

"Nie", hovorí žena "pygmej je látka, ktorú má človek pod kožou a tvoria sa z nej pehy."

Ja hovorím: "To je pigment!"

"Nie" hovorí moja žena "pigment je to, na čo písali starí Rimania."

Ja hovorím: "To je pergamen!"

"Nie", hovorí moja žena "pergamen je, keď básnik začne niečo písať a potom to nedokončí..."

"Pán sudca, musíte oceniť, že som sa ovládol a zamlčal slovo fragment. Sadol som si odovzdane do kresla a začal čítať noviny. Náhle však prišla ku mne žena s vetou, po ktorej som usúdil, že je zrelá do blázinca." Hovorí: "Miláčik, pozri sa, čo tu stojí!"

Otvorí knihu, ukáže na jedno miesto v texte a hovorí:

"Slnečník kabelky bol učiteľkou pasáka 15."

Vzal som knihu a ešte stále kľudne vysvetlil:

"Ale miláčik, to je francúzska kniha a francúzsky text.

Tu stojí: La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Louis XV. To znamená: Markíza Pompadour bola milenkou Ľudovíta XV-teho."

"Nie", hovorí moja žena, "to musíš prekladať doslovne:

La Marquise = slnečník, Pompadour = kabelka, la Maitresse = učiteľka, Louis XV = pasák 15 (Pozn.: franc.Lése - čítaj Luis je pasák prostitútok). Ja to musím nakoniec vedieť celkom presne. Zabezpečila som si predsa na učenie francúžštiny vynikajúceho legionára."

Ja hovorím: "Ty myslíš lektora."

"Nie" hovorí moja žena "lektor bol antický grécky hrdina."

Ja hovorím: "To bol Hektor a ten bol z Tróje."

"Nie", hovorí moja žena, hektor je plošná miera".

Ja hovorím: "To je hektár!"

"Nie", hovorí moja žena, "hektár je nápoj bohov."

Ja hovorím: "To je nektár!"

"Nie", hovorí moja žena, "Nektár je rieka v južnom Nemecku."

Ja hovorím: "To je Neckar!"

Moja žena: "Veď predsa poznáš tú krásnu pesničku o Rýne a Nektári, ktorú sme nedávno spievali ako duo."

Ja hovorím: "To sa volá duet."

"Nie", hovorí moja žena, "duet je, keď majú dvaja muži súboj s mečmi."

Ja hovorím: "To je duel!"

"Nie", hovorí moja žena, "duel je diera v kopci, ktorou prechádza vlak."

"A ďalej, pán sudca, ďalej som to už nevydržal. Vzal som kladivo a ženu som zabil."

Nastala chvíľa mlčania. Potom sudca vstal a vyriekol ortieľ:

"Oslobodený! Ja by som ju zabil už pri Hektorovi..."

😀

kristina1984
15. mar 2011

@lucia32 🙂

ani3012
15. mar 2011

@lucia32 😀 😀 😀 som ešte nepočula !! 😀 😀 😀

majkas
15. mar 2011

@lucia32 🙂 prisiel mi dnes aj do mejlu 😉

nejako to tu zase utichlo, ten kecalkovksy vecer spred par dni som zmeskala @traktor traky asi si malo kricala, z KE do BA nebolo pocut 😀

inac hlasim ze sme sa uspesne odstahovali od malej, teda z detskej naspat do spalne. nic sme je nehovorili ani nevysvetlovali, proste sme si ustlali v spalni a bolo. a cuduj sa svete, za 3 noci co mame za sebou spi bez zobudenia, nepotrebuje ani vodu ani nic 🙂 tak klop klop nech to tak aj ostane 🙂

a este mame novinku ze sa Tami naucila otvarat dvere 🙂 takze sukromie je u nas uz definitvne tabu,nepomoze uz ani ze sa zavrem na zachode 😀
kecalkuje si o sto sest ale nic extra zrozumitelne, zato slovicka nooo, heeej a ne ne vyslovi asi milionkrat za den 🙂 a este ked chce povedat ako sa vola tak povie ze mia mia, pritom tak vola aj moju sestru dominiku,a este jednu babiku co sa asi vola tiez dominika 🙂

inac sme zdravi, vsetko OK, cez vikend sme robili velke upratovanie tak zas mame chvilu pokoj, aj ked chystam sa uz konecne umyt po roku okna, ze kazdy vikend jedno postupne do velkej noci. uvidime co z toho krasneho predsavzatia nakoniec bude 😀

a teraz vo stvrtok cestujeme na vychod, len tak narychlo na otocku do pondelka achcem skocit do polska na golfac. nakoniec sme vybrali asi tento vid foto, tu pri nas ho maju za 119e, da sa polohovat aj chrbat aj nozicky, je k nemu madlo aj nanoznik, tak uvidime ci sa nam podari.

brusinka.pusinka
16. mar 2011

@ivet78
S příchodem jara, jako sen,
přišel i Tvých narozenin šťastný den!
Přijdou Ti všichni přát,
také já se připojuji,
zdraví, štěstí, radost v kroužku rodinném
Ti ze srdce přeji!
Aby Tvá přání se vždy splnila…
To vše ať Ti je dáno
a na každém Tvém kroku požehnáno!
vše nej k narozeninkám 😵 😵 😵 😵

ivet78
16. mar 2011

Ahojte všetci - všetky. Tu som nebola 100 rokovnejako len na fb na chvilku vždy vybehnem a dnes mi to nejde @brusinka.pusinka dakujem, nádherné, Simonečke posielam pusinky
Aj všetkým detičkám aj maminkám cmuky letia
Tak som tu nebola a toto všetk nemám šancu prečítať 😝 😝 😝 , som rada že aspon cez fb som v kontakte s vami, Teším sa s vami, že budete mať stretko v Terchovej, užite si to aj za nás, aj ked je pravda, že by som rada aj ja vypadla niekam z deťmi, lebo sme len doma a začínam mať ponorku ... 😝 ale už pojdem do robotky, tak to už bude lepšie, anád stihnem včetok ten kolobeh aj doma aj v robote... zatial sa mi vybavuje robota , tak snád mi dovolia zase robiť na jednu smenu - lebo kde som robila sa už robí na 2-3 a ja si to nemôžem dovoliť, kedže mám chlapa furt preč
Dúfam že detičky aj vy mamičky ste všetci zdraví, zatial papapapa, budem sa snažiť sem občas nakuknúť 🙂

majkas
16. mar 2011

@ivet78 aj my sa pripajame ku gratulaciam, vsetko najlepsie zelame, hlavne vela zdravicka a nech ta vsetky 4 baby s chlapom na cele posluchaju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre