Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
30. mar 2011

@lucia32 Natynce fůkáme hlavinku a opatrně kočenko opatrně a Miloškovi držíme palušky a fíha už také skoro středoškolák 😉
a plínky odbourate v teplíčku 😉 my po nemocnici máme zase na noc bo si malá nevěří 😉

traktor
30. mar 2011

@lucia32 fuuuuuuukame bibinko 😵 , minovi vsetko dobre 😉 , ..plienky - na aj matko ma...ale vsak raz nebudu 🙂
@brusinka.pusinka 🙂

lucia32
30. mar 2011

@brusinka.pusinka no nechali sme ju samú u PC a chcela prepínať pesničky, postavila sa a prevratila so stoličkou na hromadu hračiek v taške a zrejme narazila na hranu domčeka, takže to bola taka riadna odretá otlačka, ani krv netiekla, len taká bléé modrina...mala to take preliačené, som sa zľakla, že prerazená kosť 😅 ale nakoniec nič vážne...
a stredoškolák sa vytešuje, že sa konečne vymámi spod jarma rodičov 😀 ešte netuší ako je u mamičky dobre 😀

@traktor ďakujeme 😉
A vy sa čím pochválite ? 🙂

brusinka.pusinka
30. mar 2011

A u nás od neděle dva zubky ve předu nové 😉 napravo dvojky dole a nahoře a tak jsme se vyšplhaly k 20 měsícům k 9 zubům 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
30. mar 2011

@brusinka.pusinka Karamelka je už šelma zubatá 😀

majkas
30. mar 2011

jeeej nove prispevky, idem precitat 🙂

majkas
30. mar 2011

este predtym vam napisem ze v ramci zlepsenia postavy som dostala svihladlo 🙂 dala som si 10 min samozrejme s prestavkami, tak teraz rozdychavam,kedze kondicka veskera zadna 😀 😀 😀 hadam do terchovej bude aj nieco vidiet 😅

majkas
30. mar 2011

@lucia32 Natynke fukame hlavku, nech modrina cim skor zmizne, esteze dopadla na tu tasku nie rovno na ten domcek to by bolo asi horsie...

@brusinka.pusinka sak pomaly ale iste, aspon jej dlhsie vydrzia a nemusis sa bat ze sa jej budu hned kazit 🙂

no a u nas nic specialne nove, zubkov mam estale rovnako tych 16, tieposledne stolicky chybaju ale asi sa uz pomaly zacinaju klubat von lebo furt si strka prsty do ust.
a plienky? tak to bude u nas asi este na dlho... Chces ist cikat/kakat? Nie. Ideme na nocnicek? Nie...... x otazok a furt len nie nie nie. 😠 🙂

majkas
30. mar 2011

ideme dneska okuknut tento kocik http://www.samo-kociky.sk/city-pistacio ak bude dobry tak ho asi aj hned kupime

kristina1984
30. mar 2011

@majkas pekný kočík
@lucia32 aj my fúkame bobinko

lucia32
1. apr 2011

Manželka měla v posteli milence, když
uslyšela,jak přijíždí manželův automobil.Nezpanikařila a
rychle vymyslela řešení: Postavila chlapa do kouta, řekla mu,aby se
ani nehnul, namazala ho dětským olejem a posypala alabastrovým
práškem.

Když se manžel podivoval, co to je, povídá: "Drahý, to je
socha. Stejnou si koupili Štěrbovi naproti přes ulici a mně se tak
líbila, že jsem si řekla, že si ji koupíme taky."

Tím debata skončila a o soše už napadlo ani slovo, ani když šli večer spát.
Ale chvilku potom, co manželka usnula, se manžel zvedl z postele a odešel
do kuchyně, namazal pečivo, nakrájel salám,přiložil okurky,
otevřel pivo a odnesl to k soše se slovy:

"TU MÁTE, VEMTE SI. JÁ TUHLE STÁL U ŠTĚRBŮ DVA DNY V POZORU
JAKO IDIOT A NEDALI MI ANI SKLENICI VODY!"
😀

lucia32
1. apr 2011

@majkas ale ona spadla na hranu toho domčeka, do otvorenej tašky 😝 , ale už ma len malú chrastičku 😉
Naša občas vystreli a beži po nočník a pýta sa KAKI, takže tuhe ide väčšinou do nočníka...
A kočik si už dúfam kúpila 😉
@kristina1984 ďakujeme..

brusinka.pusinka
1. apr 2011

Princezna si umínila, že aby si mohla vybrat toho
pravého,
musí se s ním projít při svitu měsíce zámeckým parkem.
Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí
sama, po princi
ani vidu ani slechu. To se rychle rozkřikne a další
nápadníci se už
nehlásí.
Zoufalý král tedy nechá vyhlásit, že dá princeznu za
ženu a půl
království prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a
zdráv.
Přihlásí se jediný zájemce - Honza.
Jde tedy s princeznou do parku a když přijdou k jezírku s krokodýly, princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.
Nato se otočí k Honzovi a říká: vyndej ho! Honza si ho vyndá,
princezna se radostně usměje a říká: "No vidíš, a ti ostatní blbciskákali do vody

kristina1984
1. apr 2011

@lucia32 🙂

kristina1984
1. apr 2011
majkas
1. apr 2011

@lucia32 tak som to zle pochopila ale hlavne ze je to v poriadku 😉

a kocik som aj kupila a aj som ho bola vratit na druhy den ale nie tento co som sem davala link.Ani spat som nemohla kedze som nemala ziaden padny dovod len zly pocit ze som kupila nieco unahlene a v podstate okrem dizajnu vobec nesplnal nase kriteria... no proste som sa splasila....mozno to poznate ze ked velmi chcete nieco kupit a nie je to prave tak kupite hocico. nastastie ujo bol celkom ferovy, sice nechcel stornovat ale vymenit za iny tovar tak sme ho vymenili za drevenu stolicku na papanie co sa da rozlozit aj na stolik so stolicko, taku tu klasicku asi viete. Svokrovci chceli kupit pre tami a pre dalsie vnucata tak som asi mala stastie... este som vzala nejake oblecko pre tami a bolo.
Ale ten stres pred telefonatom bol aspon na nieco dobry kedze ja som zapchovy typ tak som mala konecne dobry pocit v bruchu 😀 😀 😀

@brusinka.pusinka starsi vtip ale furt dobry 😀

lucia32
1. apr 2011

@majkas vyzeralo to horšie ako bolo, ale už je fajn, možno si vzala z toho ponaučenie 😝 😅 😉
A to splašenie poznam, občas niečo zbadám, silou mocou to chcem a nakoniec to ani nenosíme, hlavne, čo sa týka oblečka 😀 Naty je to uplne jedno 😀

traktor
2. apr 2011

@brusinka.pusinka



Pevné zdravie, veľa lásky,
spokojnosť a pohodu,
šťastný život bez starostí
a vždy dobrú náladu.

Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám.

gertka
3. apr 2011

Ahojte julovky, viem ze som sa velmi dlho neozvala, ale mame sa fajn, rastieme s andrejkom ako z vody a ak dr potvrdi bude mat andrejko bratceka alebo sestricku v novembri. ale mala by som otazku, ci by ste mi nevedeli poradit...
...som na RP a v novembri sa ma narodit druhe dieta, som evidovana ako zamestnanec vo firme z ktorej sa mi pocitala prva materska, tak predpokladam ze bude aj druha. Moja otazka avsak znie, ze ak sa zamestnam na dohodu u ineho zamestnavatela(6hod mesacne) z coho sami vypocita materska, alebo ci budem dostavat len RP, alebo nepoznate nejake klucky aby sa mi vypocitala materska aspon taka aku som mala pred prvym.

adka12
autor
4. apr 2011

@gertka ahoj, srdečne gratulujem a želám krásne tehulkovanie a zdravého drobčeka
s tou materskou je to tak... ak máš u prvého zamestnávateľa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, dostaneš normálne materskú ako pri Andrejkovi a bude sa ti počítať z predpokladaného vymeriavacieho základu, to znamená, že zo mzdy, akú by si pravdepodobne dostávala u zamestnávateľa teraz. Čiže ak sa vo firme zvyšovali platy, môžeš ju mať vyššiu alebo naopak. A aby som nezabuda, teraz je materská už 60% z vymeriavacieho základu a predĺžila sa o pár týždňov, ale neviem presne o koľko. Toto viem na 100%, lebo som si to zisťovala asi pred pol rokom na sociálke aj v práci u mzdárok.
Ale s tou dohodou ti neporadím, to neviem, ale skús si napísať na sociálnu poisťovňu, tam ti poradia najlepšie a mne písala taká milá pani možno aj zo 5, 6 mailov 😉

traktor
4. apr 2011

dobre ranko 🙂
@gertka srdecne gratulujem... 🙂 😵 ..

laurajana
4. apr 2011

@majkas pekný deň, tak super, aspoň viem, čo do Terchovej - treba niečo aj pre postavu spraviť 😀 ale nie ja to myslím v dobrom, švihadlo je superná vecička na kondičku...ja tú zumbu + teraz sme už aj činkovať začali, tak snáď to otuženiu postavy a kondičke pomôže 😉

všetkým Vám dobré ránko, nejak to tu sem-tam viazne, tak si vás čítame len na FC aj to keď je stih a čas, lebo väčšinou sme na dvore, alebo na prechádkzach, či už na trojkolke, odrážadle, hráme sa s loptou, hojdáme...no super počasíčko, nech to už vydrží a nepríde nejaká extra zima, snáď je už koniec chladným dňom 😉

brusinka.pusinka
4. apr 2011

@traktor Moooooc děkuji sluníčko a ocmukaj za nás svoje sluníčka 😉

@gertka velká gratulka a vše nejkrásnější do těhulkování 😉

laurajana
4. apr 2011

fakt veď mi dnes máme 20 mesiačikov ...inak sme v pohode, malý šiel do škôlky po týždni, tak snáď mu to v zdraví vydrží dlho...malá je lump, cez deň sa tak napapá a v noci fakt už si neviem rady, iné nepočujete, len "mamaaaaaaaa cicať daj" a to kričí fakt nervozitou, takto aj hodku ak jej nedám, už som zúfalá toľko pokusov a všetko zbytočne, na to koľko sa ona napapá a napije, mliečka, čajíku a všetkého možného od ovocia zeleniny, tak je v "noci hladná čičo?" ...babo raď 😒 dá sa povedať, že som z toho na nervy...

a ozaj čo všetko beriete do Terchovej? Keď sa to už tak závratne blíži...

lucia32
4. apr 2011

@gertka gratulujem 🙂

kristina1984
4. apr 2011

@gertka gratulujeme a krásne tehulkovanie 🙂

ani3012
4. apr 2011

@gertka tak ďalšia tehuľka ? Sa tešíííím a gratulujem!Krásne tehuľkovanie 😵

brusinka.pusinka
4. apr 2011

Pepíček přijde za maminkou a říká:
"mami, já jsem viděl před chvílí tátu s novou
pošťačkou.
Prvně se bavili, pak ho políbila, pak políbil on
ji,pak
šli do garáže a ona mu začala rozepínat kalhoty.
" Maminka se zamyslí a povídá : "Aha, to je
zajímavé.
Víš co? Řekni to tátovi na dnešní oslavě jeho
narozenin."
seřazení ke gratulacím a když Pepík přijde za tátou, povídá
"Drahý tatínku, já jsem tě dneska viděl s tou
naši novou pošťačkou.
Prvně políbila ona tebe, pak jsi políbil ty ji,
pak jste šli do garáže, ona ti začala rozepínat
kalhoty a pak mělav ruce tvého ...
Mami, jak se jmenuje ta věc, co ti strejda Jára
vždycky dává dopusy, když táta není doma?" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gertka
4. apr 2011

dakujem babule, ale este to nemam potvrdene od dr. ale mala by som byt v 8tt 🙂 davam si na cas
a kto este tehulkuje?

ani3012
4. apr 2011

@gertka Marti,my tu máme už aj dupllo mamičky 😀 a tehulkuje Ineska,samayka, pirinka a ešte niekto,len o tom ešte možno nevie 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre