Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 myslím tuto za 220 kčbych ji prodala tak pokud souhlasíš vemu do Těrchové 😉

sorciera24
27. apr 2011

@ani3012 jasne, chapem....tak vy ste tak na Mickeyho......to Riso nechce pozerat take pekne rozpravky.......jedine, co si pozrie su kresleni bojujuci roboti....taki ti transformeri (a to je pritom muzove anime 😀 )jeho nic ine nebavi..... 😝

kristina1984
27. apr 2011

@ani3012 to my bariny milujeme 😀

ani3012
27. apr 2011

@brusinka.pusinka 220 kč stála,alebo za 220 mi ju práskneš ? 😀 😉

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 Ani stála 420 kč dám za 220 za polovinu měli jsme 2x na sobě 😉

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 né za polovinu ale o 200kč levněji píši nesmysli promiň

ani3012
27. apr 2011

@brusinka.pusinka písala si dobre,len ja som to zle čítala 😉 Zober ju do Terchovej,Evička je menšia ako Simonka,takže by mala byť dobrá aj na jeseň 🙂

ani3012
27. apr 2011

@sorciera24 asi sa mu páčia tie zvuky a rýchly sled obrázkov 🙂 Ja teda na tom nič nevidím -ale Patrik áno 😝 Evičku bavia také kľudnejšie vecičky

sorciera24
27. apr 2011

@ani3012 hej, tan zvuk, co vydavaju miluje....a este tie vyrazy tvare.....jaaaj, ci ja raz budem mat kludne dieta....? 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 jasně že ji bude mi ji máme jěště teď ale neunosíme máme tak akorát proto jsme koupili novou a Evička bude o dost menší né? my nosíme 92 a malé je dobrá takže vy vynosíte 😉 Vemu ji sebou 😉

raona
27. apr 2011

@ani3012 ha ha ha Ani...

raona
27. apr 2011

@traktor krááásne, dakujeme traky !!!!

ani3012
28. apr 2011

dnes Evička vyliala skoro celú polievku na koberec a strašne sa rozplakala,lebo to obsiahla aj jej Minni na gumáčikoch.... 😀 😀 😀 no zlatá bola,ani som ju nehrešila 😉

brusinka.pusinka
29. apr 2011

@ani3012 no to je šmudlinka, u nás také pláč když se něco nepovede a snaží se 😀 😀 😀 😀 .

jinak všem koníkovečkám krásné raníííííííííčko 😀

ani3012
29. apr 2011

@brusinka.pusinka dobré ránko !!!Dnes varím fazuľku v tlakáči...minule bola super...ešte zemiaky a už by mala byť hotová...a to som si postavila o 8 hodine len 😉 Som sa toho hrnca bála,ale je to v pohode..ak aj zle zatvorím,tak sa mi tam nenazbiera tlak 🙂

ani3012
29. apr 2011

@brusinka.pusinka sa malá minule strašne hnevala..niečo mi hovorila a ja som jej nerozumela..no čo už, keď veci pomenuje poslednými slabikami ..ako dnes,že múka : ka, bambuľka - ka, čokoládka - ka
a normálne ti ma išla aj biť ,aká bola jedovitá

brusinka.pusinka
29. apr 2011

@ani3012 😀 😀 😀 u nás tlakáč v provozu denně 😉 😀 😀 😀 😀 skoro , no ze začátku jsem se také bála to jsem měla ale ten komunistický model teď mám tescomu a tak ta je vychytaná a není se čeho bát 😀 a jinak MŃam

brusinka.pusinka
29. apr 2011

@ani3012 😀 😀 😀 😀 no kde jsi nechala mámo slovník že nevíš co chce 😉 nejlepší je vzít na ruce a ukaž co chceš 😉

ani3012
29. apr 2011

@brusinka.pusinka včera som jej presťahovala postieľku pod Patrikovú poschoďovú posteľ-že bude viac miesta a ona ako psíček stále chodila na pôvodné miesto a plakala..tak som to o pol desiatej vzdala a sťahovala všetko naspäť..u nás je to tak-ak pohneš s jedným,idú aj ostatné 😀

od tescomy máš aký hrniec ?

brusinka.pusinka
29. apr 2011

@ani3012 no u nás se také nic nesmí stěhovat naštěstí malá spí staále s námi tak se nic nestěhovalo a malá svou novou postel miluje nikdy nepala s námi nemá to ráda 😉 ani u bráchy nechce 😉 tam jen dělá bordílek 😉 😀 😀 😀
tlakáč mám tento 😵 http://www.etescoma.cz/tlakove-hrnce-comfort/tl...

kristina1984
29. apr 2011

nová čapica....je krásna a malý ju nechcel dať ani dole z hlavy 😀

ani3012
1. máj 2011

dobré ránko !!!Posielam júlovo-červencovým slniečkam Prvomájovú pusinku pod čerešničkou !CMUK !

traktor
4. máj 2011

@inneska ♥ Dnes ma sviatok naša Inka
naša krásna tehulinka.
Veľa šťastia, zdravíčka,
veľkú pusu na líčka.
Nech ti šťastná hviezda svieti,
nech máš krásne, zdravé deti,
nech si stále aká si,
nech nám kvitneš do krásy. ♥

ani3012
4. máj 2011

@traktor to je nádhernéééééé !

lucia32
4. máj 2011

Kukuk nakukujem @ani3012 @traktor @brusinka.pusinka ked nevidim spomína ani už nekukám, bo trapim háčik 😀
Aspon nejaky ftipek hodim

Jeden krátky policajny

Klop klop!

- Kto je to?

- To som ja, otvor!

- Aký otvor?

😀

ani3012
4. máj 2011

@lucia32 😀 😀 😀

v noci niekto klope na dvere:
Potrebujete drevo ?
Nepotrebujem,na dvore ho mám dosť
ráno vstal a dreva nikde 😀

lucia32
5. máj 2011

Príde podnapitý študent na skúšku z chémie. Vytiahne si otázku:
Rozdelenie sacharidov. Sadne si a napíše "Kryštáľový a práškový" a
odovzdá skúšajúcej profesorke. Tá mu na to povie:
- Keď napíšete ešte jedno blbšie rozdelenie, tak dostanete skúšku.
Študent si sadne a napíše "Vanilkový a škoricový".

😀

ani3012
5. máj 2011

😀 😀 😀 😀 moje nervy !!!! 😀 😀 😀
Ja tvoje vtipy milujem ...ani nepíš odkiaľ tie vtipy máš ,ja rada počujem niečo nové 😵 😵 😵

ani3012
5. máj 2011

Na svete je miliarda Číňanov. To znamená, že každý šiesty človek je číňan. V rodine nás je šesť. Môže to byť hocikto: Mama, otec, Zuzka, Ferko, ja malý Pu-Whong alebo Šaňo. Ja si myslím, že je to Šaňo...............
😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
5. máj 2011

od : @inneska

Jak můžete chtít, aby děti poslouchly své rodiče, když Tarzan žije napůl nahý, Popelka se vrací domů o půlnoci, Pinocchio stále lže, Aladdin je král zlodějů, Batman jezdí 480 km/h, Šípková Růženka je líná a Sněhurka žije se 7 chlapy. Neměli bychom být překvapeni, když děti zlobí! Mají to ze svých pohádkových knížek! Zkopírujte tento text zeď, jestli jsem tě rozesmála.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre