• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@brinzulka :slight_smile: Andrejkovi všetko NAJ - hlavne zdravíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts: :hearts: :hearts: @brusinka.pusinka Simonka :hearts: :hearts: :hearts: @anavi Adrián :hearts: :hearts: :hearts: @perla200 Simonka :hearts: :hearts: :hearts: @cathuska Nella :hearts: :hearts: :hearts: @brinzulka Andrejko :hearts: :hearts: :hearts:
.pred tromi rokmi ,
velky div sa stal,
do maleho mestecka,
bocian zavital,
a v zobaku -čo?
perinka tazka,a v nej usmiate julovčiatka.
Letí k Vám pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka. :dizzy_face:
+
@samayka vsetko najlepsie k meninam :dizzy_face:
29. júl 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte... dakujeme :slight_smile:
dufame, ze sa mate dobre...pooslavovali ste uno nuno...dievcatam posielame pusu a chlapcom trasieme rukou. Dodatocne Vsetko dobre Julovciatka
29. júl 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@traktor dík to je milé...
29. júl 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes, v tento deň, oslavuje krásne tri rôčky naša ďalšia júlová slečinka :
@zuzinaaa ......30.7...........................30.7.......................dievca...............3560g........52cm.........Michaela
Všetko naj naj naj Miška,veľa lásky,zdravia.šťastia koooopec kamarátiek zo :hearts: želajú júlovky !

meniny:
SR:Libuša, Abdon, Ingemar, Ingeborga, Ľubuša, Rowena
ČR:Bořivoj, Borislava, Bořislava, Robena, Vilmar
30. júl 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jééé Dakujeme ste na nás nezabudli !
30. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzinaaa jasné že nezabudli,ako by sme mohli ? :dizzy_face: júlovky tiež blahoželali ale na FB :wink: ale to asi vieš :slight_smile:
1. aug 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miškooo! možno ti ešte maminka nepovedala,ale ty máš dnes tri rôčky ! (šťastný to deň narodenia,ešte aj "materskú" v septembri dostanete :grinning: )
@lusia_99 .......30.7. ........................1.8.........................chlapec..............3550g........53cm.........Michal
Všetko najlepiš,hodne lásky,zdravíčka,šťastíčka lásky,aby si tiež rástol do takej krásy ako tvoja sestrička (do nej sa inak zaľúbil náš Patrik ,ale len trochu,lebo je ďaleko ) a aby ťa všetci poslúchali :wink: :dizzy_face:

meniny:
SR:Božidara, Božidar, Ľudomír, Božica, Kleopatra, Ľudomíra, Penelopa
ČR:Oskar, Kleopatra, Ludomír, Ludomíra, Medea, Pemelopa

Kalendárium:
:diamonds:Svetový deň na podporu dojčenia
:diamonds:Svetový týždeň na podporu dojčenia (WHO, Svetová aliancia na podporu dojčenia, La Leche League International, UNICEF, pripomína sa od 1992) od 1. do 7. augusta
:diamonds:Medzinárodný týždeň klaunov (Clowns of America International, pod týmto názvom sa oslavuje od 1991)
1. aug 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v poradí 83. júlovčiatko Laurinka ,má dnes tri rôčky!
@laurajana .....25.7..........................4.8.........................dievča...............3880g.........56cm......... Laura
Modelke Laurinke prajeme veľa šťastia,hoooodne zdravia,lásky,kamarátov a kamarátiek a samozrejme :aby maminka a tatino poslúchali :grinning:

meniny:
SR:Dominik, Dominika, Krasoslav, Rainer, Krasoslava, Donna
ČR:Dominik, Dominika, Neda, Rainer, Rainhard

Všetkým Dominikom a Dominikám všetko najlepšie k meninám !!!!

Kalendárium:
:diamonds:Deň Matice slovenskej
4. aug 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blahoželáme Laure k 3 rôčkom, ešte ostáva nejaké júlovčiatko? Či je Laura už posledná? Teraz sa to tu pohne, až keď bude mať niekto meniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ahoj gratulujeme k tehu :slight_smile: aj Ľudka bude mať v decembri bračeka :slight_smile:
4. aug 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ludka77 Super gratulujem aj ja, budete mať darček pod stromček :wink:
4. aug 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka12
@ludka77 ďakujeme za gratulká :slight_smile:
5. aug 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledné v skupinke júlových bábätiek prišla naša svet pred troma rokmi Lenka!
nie nie...nepomýlila som sa ...ešte jedno júlovčiatko chýba...a veru nepomýlila som sa ani o ten deň :grinning:
len zajtra sa ide do na stretko s júlovkami a tak píšem Leničku už dnes :

@zuzkalenka .............8.8.................dievča...........Lenka
všetko najlepšie Lenka,hodne kamarátov,kamarátiek, skvelých zážitkov vám zo :hearts: k narodeninkám prajú júlovky :dizzy_face: :dizzy_face:

meniny 8.8.
SR:Oskar, Donát, Hartvig, Virgín, Donáta, Virgínia
ČR: Soběslav, Nezamysl, Soběslava, Virgin, Virginie
7. aug 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujeme veľmi pekne :slight_smile:
7. aug 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
Baby prosím vás aké doklady preda keď pôjdem na socialku ukončiť materskú???
Ďakujem :slight_smile:
9. aug 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v Oščadnici bolo supééér! a čo je dôležité,tak nás tam chcú aj na budúci rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už vieme troška kde čo hľadať,tak možno v apríli-máji tam zase zablúdime :slight_smile:
a Ivka ( @traktor) , toto je pre teba http://www.youtube.com/watch?v=YWiFMHkIB04
11. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkalenka ja už neskoro odpovedám,že ? som nebola od stredy na nete :unamused:
11. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts: @zuzinaaa Michaela :hearts::hearts::hearts: @lusia_99 Michal :hearts::hearts::hearts: @laurajana Laura :hearts::hearts::hearts: @zuzkalenka Lenka :hearts::hearts::hearts:
Na krídlach motýlich
prilieta prianíčko,
aby Vám detičky svietilo slniečko.

Slniečko šťastia, Lásky a nádeje,
nech sa Vaše srdiečko
z radosti zasmeje :dizzy_face:
13. aug 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
13. aug 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@traktor Ďakujeme veľmi pekne a všetkým oslávencom prajeme veľa zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Ďakujeme všetkým, ktorí na nás nezabudli :slight_smile:
14. aug 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tuším som sa do teba zamiluvala..si vybavíme spoločnú izbu v Očšadnici budúci rok..vieš že ideme do oščadnice,že? :grinning: apríl-máj :wink:
14. aug 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ani3012 :grinning: ja sa uz teraz netesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..teda chapes, ze? :grinning: ..dalsie stretko si uz nenecham ujst, ...a dnesny vecer som si vyhradila na pozretie vsetkych fotiek...uz mam aj kapesnicek pripravany..
14. aug 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte vsetky julovky.....po dlhooom case zabludim na koňa nestiham nic kopec inych veci a kukam upozornenia ze ste si na nas spomenuli.dakujeme za blahozelanie adamko posiela bočku a dakuje tiez a vsetkym co mali a budu mat este narodeninky srdečne gratulujeme aj my....dufam ze ste vsetci v poriadku a krasne prazdninujete :slight_smile: :sunglasses:
16. aug 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy,dodatocne gratulujem vsetkym nasim.julovciatkam :-P uz sa poniektore vychystavaju skolkarit? Som smutna z toho ako to rychlo uslo :.(
20. aug 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@4ocka veľmi rýchlo to prešlo...a ide aj Evička do škôlky...je síce spoločenská,ale sestra mi povedala,že je veľmi citlivá (niekedy sa rozplače len keď sa dvihne hlas,hlavne ak má pocit,že nespravodlivo) a že aby mi ju nevrátili zo škôlky s tým,že nie je emocionálne vyzretá :unamused: tak som zvedavá a vtedy mi vlastne prvý krát pichlo v bruchu s tým,že dúfam,že všetko bude OK,lebo ak mi bude chodiť uplakaná,tak budem revať aj ja....
21. aug 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@voskovka ahoj Luci! ako sa máte? zdraví ste? Ide malý Adamko do škôlky?
21. aug 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 adamko uz je stary školkar....on siel ked mal 2 roky2mesiace...takze hravo zvladnute a dokonca nam funguje skolka aj cez prazdniny takze chodia....ako kedy.ked mam volno tak som s nimi doma.my uz teraz len take drobne vyletiky nakolko sme uz letnu dovolenku absolvovali zac.jula.a vy ako?
21. aug 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovka letnú dovolenku sme neabsolvovali,my len tie výletíky :wink: Inak pekná profilovka :wink:
takže pracuješ? v starej či v novej robote? a ako po materských ?
21. aug 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok