Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
riusik
18. aug 2009
pro bios
riusik
18. aug 2009
brin: a co ti nesie?
alexarisko
18. aug 2009
rius cooo? nooo tu som sa objednala telefonicky, objednali nas na 15 40, dosli sme tam, zapisala si na recepcii udaje a isli sme do ordinacie, pani doktorka nas vyzliekla kukla, urobila ultrazvuky klbikov, povedala ze secko je super nemusime viazat a isli sme, ze za dva mesace mame prist na kontrolu. Neviem ci sa mi to iba mari, bo po celom dni som bola uz vystresovana ale myslim ze som neplatila nic, aspon si nepamatam ze by som nieco platila, cele to trvalo tak desat minut
monr
18. aug 2009
alex, ja som nečakala, ani pri prvej ani teraz 😃
monr
18. aug 2009
brin, co pekne donesie?
brinzulka
18. aug 2009
http://www.saxana.sk/podprsenky-63/pre-mamicky-...
na toto...ja mam kontrolu az 17steho o mesiac
alexarisko
18. aug 2009
Monr .... a? ako? pohodicka?
lucim
18. aug 2009
berus ja mam aj manducu aj satku z liliputi.
mon ja uz mam po kontrole aj sexiku... :-p
monr
18. aug 2009
ja som dnes ráno uviazala iný úväz na šatke, celkom rýchle, len malá protestovala :-|
alexarisko
18. aug 2009
lucim :-p sa nezdas 😃 ozaj a matejko spinkal pri Vas? 😃
brinzulka
18. aug 2009
lucim- ako davate do manduce...pripinate este do toho zmensovadla??
monr
18. aug 2009
alex, úplne super, na kontrolu by som mala budúci týždeň, ale sexík užívame naplno.
lucim, tak sa pridávam do klubu, akurát bez kontroly 😉
brinzulka
18. aug 2009
alex...a kam das babo? 😃 😃 😃 😃 sak spat bude 😃 😃
riusik
18. aug 2009
alex: vdaka, som si myslela, ze to bude lepsie... aj keby som mala platit, lepsie ako cakat a hlavne tak skoro byt v nemocnici... a mala si aj papier od dr? akoze sprievodny listok?
beruska113
18. aug 2009
Lucim a s manducou si spokojna? Mne sa ta didymos zda nejak zlozita to viazanie, manduca sa neviaze, ze? to je akoby klokanka. Ci nie?
brinzulka
18. aug 2009
na ja sa pridam snad o mesiac...bo na Vianoce..
riusik
18. aug 2009
brin: aha, ja blba, ved to bolo na predchadzajucej stranke... pekna 😉
brinzulka
18. aug 2009
mam dve anity a nestiham prat...jedna s kosticami-nie je dobra...zastavuje sa mi pri nej dojivost....a ta druha super siroke ramienka...chcela som este jednu-no nedodali...tak vyskusam toto, ze co to da
alexarisko
18. aug 2009
rius hej dala mi vypisany taky stary zlty zdrap, tam mi dala aj cislo na nich, chod je to fakt fajn

brin 😃 sak spala aj nasa pri nas, ale stale nejak mrnkala brblala zo spanku tak som sa musela smiat, reku co je s nou, spi vobec ? alebo si frfle pod nos ze jaky sme perverzaci 😃

monr, no tak teda to mate super a hned na prvy krat to bolo v pohodicke??? jaaa uz to vidim ze zas budem nieco vynimocne a ze to nepojde, ma poraziiii
brinzulka
18. aug 2009
alex...to je normalne...sa to spravi casom...mne niektore polohy nevyhovovali doteraz..som sa vzdy natrhla....alebo trosku ruzoveho a stipanie...
teraz po porode nasho valibuka do postele bez nastrihu a sitia...to uz bude fain...dufam-ze zasa nie moc 😃

myslim, ze je lepsie, ak si hore...a ozes si regulovat co a ako....a vies, co boli a co nie-to moja skusenost
alexarisko
18. aug 2009
brin sak to som si myslela aj ja, preto som hned nato tak isla, a pooomalinky, a ked som :-p dosadla , xixi, tak reku ze skusime sa par krat pohybat ze snad sa to rozjazdi ale nevydrzala som
monr
18. aug 2009
beruska, myslím, že manducou nič nepokazíš a je tam veľký rozdiel oproti klokanke.
ale zas šatka je vairabilnejšia, mať peniaze , tak isto kúpim aj indio.
monr
18. aug 2009
alex, jak brin písala, zhora je to fajn, nám to nešlo zboku poležiačky, inak všetko pohoda, ostatné super.
lucim
18. aug 2009
berus manduka je ako klokanka a brin sa spytaj, ako je spokojna, ja myslim ze velmi, ked andryska vlaci aj po kuchyni v nej. 🙂
beruska113
18. aug 2009
Diky mon,
uvidime co vymyslim, lebo toho mojho tucka chvilu na rukach neunesiem. 🙂
brinzulka
18. aug 2009
sitie sa spravi...ak boli nieco dnu-tak netusim....sex.mamulky..poradte...ja mam post...po prvom mi robilo problem to sitie....a casom ako tak
lucim
18. aug 2009
mon a ake viazanie si skusala?
monr
18. aug 2009
berus, ja mám tiež elastickú od liliputi, ale tá je len pre malé deti, o nejaký mesiac dva budem kupovať buď manducu alebo beco. a keby sa našlo kpec peňazí navyše, tak to indio by to istilo, ale obávam sa, že toľko nenaškriabem. 😉
a určite niečo kúp, ušetríš si ruky aj chrbát 😉
monr
18. aug 2009
lucim, KsK vonku používam bežne, to je ten, čo je v návode,
a dneska som skúšala KsK vnútri, išlo to rýchlo, len som mala pocit, že nie je taký pevný ako ten druhý
monr
18. aug 2009
som odbehla von s havom
lucim a ty ako viažeš?

Začni písať odpoveď...

Odošli