• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
monr ved to tie prachy sproste. Ahlavne ked vidim, kolko zbytocnostimam uz teraz, aj detskeho oblecenia aj ine blbosti, ktore nevyuzijem.

Baby a super info, v Tescu maju akciu na stahovacie nohavicky z 10 na 3E a su super. Teplo sice jak svina, ale konecnce vyzeram jak clovek. Len skoda, ze maju len cierne :frowning2:
18. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon KsK vnutri mozes lahsie dotahovat, mozno si to mala viac povolene. ale tiez KsK vonku robim.
to mame ale kodovanu rec, co , kocky? :slight_smile:
kto sa ma to pytal ako spavame? ja a matej v spalni, obcas je krpec v postielke, ale vacsinou so mnou na posteli, drahy este stale v obyvke, ale v nedelu sa mi uz presunie do spalne, pride na par dni brasko. a pri sexiku, podla toho, kde zaspal matej. aj v obyvke, my v spalni, a opacne. :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus, veru, tie peniaze, ale na šatku a nosič som sa rozhodla peniaze minúť, viem ako to bolo pri malej vláčiť ju stále na rukách,

to by som mala skočiť do tesca, len keby nebolo na opačnom konci mesta :unamused:
a tesco busom s dvomi deťmi sa mi ísť nechce. :angry:
18. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, hej, dá sa dotiahnuť, to je fajne, a skúšala som aj jeden úväz na kojenie, ale ten absolút nedržal s touto šatkou, to bolo na štýl kolísky. :unamused:
18. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon s kojenim je to u nas cez satku problem, lebo maly vv polohe koliska ani ked je hladny nechce byt. tak ho rychlo vyberam a pricucavam ... a mne by sa tak pacilo, keby mi ho satka nadnasala a bol by kryty. :confounded: nieco musim este vymysliet.

ten moj krpec je coraz dlhsie hore ... a nic ho dlho nebavi ... po kom to dite je?
18. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr na to kojenie, ja viažem tento http://www.youtube.com/watch?v=TLduLJFSJn4&feature=related takto chodíme na ihrisko, lebo naša řvousenka v kočíku ani bohovi a furt musí niečo žužlať v tlamičke ale dudel nechce
18. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte...bol tu kurier :wink:
18. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, ten som skúšala s elastickou a moc nedržal, tak neviem, či ho robím zle, alebo to s elastickou tak nedotiahnem
18. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, aj moja malá hlavne večer, dokáže s nami kecať aj 3 hodiny vkuse :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, už odskúšané?
18. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to super :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mm boxerky k tomu gratis pribalili :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze MILK man :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin super :grinning:
18. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi: šikovná kolíska zo šatky....ja sa rozhodujem medzi Hoppidzom od sestrinej kamošky, ak predá a Storchenviege použitou vraj len 3x...Didymos je síce mercedes, ale nič pod 100 € :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...rozmýšľam ....
18. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, ty máš akú šatku?
18. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi to viazanie vyskusame, sa mi to paci. uvidime, ci aj malemu. :slight_smile:
brin budes sexica :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak by ste chceli poistku pre vase babatko, ozvite sa cez IP. :wink:
18. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje neposlusne prso ostriekalo pol obyvacky...mne vlas...maleho a bolo bez dozoru sekundu :angry:
18. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim skús, či ti to pôjde dobre dotiahnuť, asi skúsim ešte raz aj ja.
brin :grinning:
monr, indio :slight_smile: Ostatné neviem aké sú, mám ešte guatemalu, tá je porovnateľná s indiom, ale indio je lepšie :slight_smile: Inak kolíska aj mne trochu po čase povolí, musím doťahovať, možno tiež blbo viažem... Skús sa popýtať v téme nosenie detí
18. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvame: ERA...hudba moc pekna...slovam radsej nerozumiem
18. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, tú tému čítam poctivo, minule som ju dokonca začala dočítavať od začiatku, teoretické info mám, len tá praktickú časť musím dotiahnuť :wink:
hej, to indio chvália veľmi, dala by som si povedať :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, era je super
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej cuca mi tak prave :grinning:
18. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby cakam dalsie dieta...dam sa nahovorit aj na satku :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleeeeeeeeeeeex kde si, to je ako stvorene pre teba, skusaj s lili satku :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok