Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
19. aug 2009

Lucia, myslím, že by to neměl být problém.
Zmurki, krupicovou kaši jím min. 1x týdně a nic, naštěstí 😉

zmurkaz
19. aug 2009

To ja som na mlieko nemohla ani pozrieť - už ju bolel bruch! Ale možno je staršia - múdrejšia... 😀 😀 😀 😀 A už je hore - takže idem off Pa 😉

traktor
19. aug 2009

ahojte, tak uz som tu aj ja ..som sa tu neukazala lebo som co?....no zavarala 😀 😀 😀 , a dnes som od muza dostala uz prisny zakaz, ziadne zavaranie, uz nemame kam flase davat 😉 , tak sa musim realizovat inac...u nas vsetko skoro postarom, matej je stale ukazkove babo, ktore len spinka apapa a prdka a kaka...takze super...akurat od vcera ma trosku soplik a kasle, dokyna mu dala mucosolvan a kvapky donosa mar, tak dufam ze mu to prejde / no sa hovori ze kojene deti su chranene .. 🙄 .

blani2
19. aug 2009

i my jsme hore 😕 žízeň volá, pááá 🙂

traktor
19. aug 2009

ach boze, nebola somtu dni a naslo som si strasnu spravu, ☹ , kamoska s konika / ma krasnych, zdravych synou/sa prave dozvedala ze caka chlapceka s dawnom....ja som jej tak drzala palce nech je vsetko ok....teraz je pred nou velmi tazke rozhodnutie...joj, je mi to tak luto... ☹

traktor
19. aug 2009

2dni

traktor
19. aug 2009

2 synou

brinzulka
19. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tak takto fungujeme 😀

boli sme na poradni....mame 3tyzdne A!!!!! 4850g 😉 😉

fibi
19. aug 2009

zdravím 🙂 kto ešte nemá nosítko? http://tulikowo.fotolog.pl/

traktor
19. aug 2009

brin ahoj 🙂 tak andrej je teeeda riadny chlap 😉

brinzulka
19. aug 2009

taaakze ziedny reflux nemame..myslim...a grcia z toho , ze sa dieta moje preziera 😀 ..aj prvy bol taky a potom sa to zastavilo...teraz ma 3roky a tazko 13kg

adka12
autor
19. aug 2009

BAbule mamule, čo je dobré na hnačku pre 2 mesačné mimino? Dnes som to hovorila aj doktorke a nič mi nato nepovedala 😖
Malá má aj teplotu 37,2, kašle a má soplíky, tak odsávame a dávame vincentku. Ale čo na tú hnačku? Ona chúďatko vždy ked si kýchne, tak si aj poprdká a samozrejme jej vystrekne z ritky. Nestíham meniť plienky 😅

brinzulka
19. aug 2009

Hračky vhodné pre deti do 6 mesiacov:
•Pestrofarebné autíčka a zástavky, ktoré stimulujú zrak.
•Hrkálky a žuvacie hračky, ktoré učia deti rozpoznávať rôzne zvuky a povrchy.
•Bezpečné detské zrkadlá (deti priťahujú tváre).
•Detské kútiky a reťaze, ktoré podporujú naťahovanie sa za niečím a uchopenie rôznych tvarov.
•Hračky na posilňovanie brušného svalstva

reilyy
19. aug 2009

adka smectu

adka12
autor
19. aug 2009

Reilyy a to je čo???

reilyy
19. aug 2009

a pokial ma velke hnacky mozes doplnit aj kulisek
http://www.lekarna.cz/kulisek-sacky-10x6-6g/

reilyy
19. aug 2009

to je taky prasok na hnacky, v lekarni to povedia

brinzulka
19. aug 2009

sla som na poradnu a maleho dala babke....sla som ponho a neotvaraju mi...na budem sa ja rozculovat?

brinzulka
19. aug 2009

davate do podprdy-kojace mamule vlozky?

a co hovoris na hylak?
http://www.docsimon.sk/tovar/hylak-forte-sol-1x...

reilyy
19. aug 2009

nerozculuj, pockaj kym ho sami dovezu a zatial oddychuj 🙂

adka12
autor
19. aug 2009

A to môžu aj také malé miminká??? No ak jej to do zajtra neprejde, pôjdem jej to kúpiť. Nechce mi ani veľa papať, tak jej dávam piť aspon lucku aby nebola dehydratovaná, lebo feniklový a harmančekový čaj jej tú hnačku ešte asi viac podporí 😖

brinzulka
19. aug 2009

to bol akoze zazracny liek na are pri hnackujucich...kym im nejaka kozenka nedala do sondy skysnute mlieko

reilyy
19. aug 2009

brin, davam vlozky, a hylak tiez dobry

adka mozu, kludne si zavolaj doktorke ci mozes dat smectu a kuliska, urcite ti povie ze hej. kulisek je vyborny na doplnenie tekutin a mineralov, moja doktorka to detom dost casto odporucala

brinzulka
19. aug 2009

sak ale otvorit mi mohli...ona minule neotvorila chalanom, co odpisovali plyn..lebo mali 25rokov...a ona cakala nejakych serioznych 50tnikov 😀 😀 😀 😀 😀

adka12
autor
19. aug 2009

Ok, ďakujem za rady 😉

reilyy
19. aug 2009

ta tvoja svokra je teda malina brin 🙂

reilyy
19. aug 2009

adka, inac aj v lekarni ti isto poradia. v albume mam ofotenych par stranok z prirucky co nam dali k preukazu dietata, tak v zakladnej lekarnicke by mala byt aj smecta, teda sa toho nemusis bat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre