Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
19. aug 2009

no nic..idem kupit postel..mm sa stahuje k malemu...lebo kpoec furt chodi v noci jak matoha do spalne, ze mu je smutno

brinzulka
19. aug 2009

pisem jednou rukou...pa bambulky...

reilyy
19. aug 2009

kupit postel?

reilyy
19. aug 2009

idem nachystat veci na kupanie, krpec zaspal s dudlikom, zase ho trapilo brusko, chudak dudlal odusu aby tie bubliny pretlacil ☹

reilyy
19. aug 2009

Jazykovo-logický rozdiel

Jeden student sa ucitelky opytal, akeho rodu je "computer " (pocitac).

Miesto priamej odpovede

ucitelka rozdelila studentov na dve skupiny podla pohlavia a dala im

za ulohu rozhodnut akeho rodu a preco by computer mal byt.

Pani rozhodli, ze "computer" by rozhodne mal byt "zena" - "la

computer", pretoze :

a) nik iny ako ich vyrobca nerozumie ich logike,

b) jazyk, ktory pouzivaju pre dorozumievanie s inymi computermi je

nezrozumitelny komukolvek inemu,

c) aj ta najmensia chybicka je ulozena v dlhodobej pamati pre mozne

neskorsie referencie,

d) akonahle si computer zadovazite, utracate pravidelne polovicu

vyplaty na doplnkoch.

Damy sa domnievali, ze "computer" moze byt jedine "chlap" - "el computer ",

pretoze:

a) aby ste z nich nieco dostali, tak musite stlacit ten spravny cudlik,

b) maju mnoho informacii, ale pouzit ich sami od seba nevedia,

c) maju vam pomoct riesit problemy, ale spravidla su sami tym problemom,

d) akonahle si jeden zadovazite, tak zistite, ze keby ste pockali o

trosku dlhsie, mohli ste mat lepsi model.

Damy vyhrali...

samayka
19. aug 2009

ahojteee

musím vám napísať... dnes sme ležali na jednom gauči s bratrančekmi - mravčekovcami.. a naša sýkorka osemtýždňová jedného už prerástla 🙂 už je o centimeter dlhšia 🙂 ale oni sa narodili skôr a hlavne po tatinkovi nemôžu byť vysoký... a to naše žirafiatko má byť po kom štanglička...

sme sa so švagrinou smiali, že za chvílku jej budem ja posúvať vecičky po eluške a nie ona mne po chlapcoch... a tiež plienky ktorých máme docela hoje asi pošlem o chvílku pre tých dvoch 🙂

no a inak včera sme boli na kontrole po 600nedelí a vsjo v parjadke 😎 apredpísal mi antikoncepciu, lebo ja moc tomu neverím že keď sa kojí tak sa nedá otehotnieť...

a ešte sa vám musím pochváliť za elušku. včera sme boli u svokry a prebalovala som ju na gauči. podložka nepremokavá samozrejme podložená a tak svokra hovorí, že nechaj ju chvílku vyvetrať, to majú deti radi... a ako sa tam tá naša žabka vetrala, kopkala veselo nožičkami... tak sa jej pohli črievka 😀 😀 nooo a keď mamina natrela prdelku že ideme zabaliť zrazu rana ako z dela a okadili sme svokre gaaaauč!!! ona normálne prestrelila tú podložku a trošku sa ušlo aj sedačke - bielej !! juuuj to bolo radosti. ale eluška môže všetko. svokra to zobrala s úsmevom. našťastie to išlo dolu, lebo asi by ju úsmev prešiel keby tam zostal horčicový flak 😀

reilyy
19. aug 2009

Dve babky čítajú noviny:
Počúvaj toto:
V Petržalke boli opäť znásilnené dve staré ženy.
No a my hlupane bývame v Ružinove!
___________________

reilyy
19. aug 2009

Stretnú sa tri babičky a chvália sa svojimi vnukmi.
Môj bude doktorom. Stále sa hrá s ampulkami a striekačkami Niečo si
pichá.
Môj bude asi agronóm. Sadí na záhrade konope a mak a čaká na
úrodu.
Môj bude určite šofér. Namočí si handru do benzínu, hodí si ju
na hlavu a
povie: "Teraz ma neruš babi, bude jazda."

reilyy
19. aug 2009

😀 😀 elusik takto krasne prdka???fuuuha, rozbalit dieta na bielej sedacke 😅

reilyy
19. aug 2009

Leží svokra na smrtelnej posteli, pozerá von oknom a vraví zaťovi:
- No pozri sa Jožko, pozri sa na ten krásny deň vonku a ako tam
nádherne
svieti slniečko. Ved človeku sa ani zomrieť nechce. Zať pribehne k
oknu,
zatiahne závesy a povie:
- Mama nerozptyľujte sa a sústredte sa.

samayka
19. aug 2009

😀 😀 jediné čo ma mrzí, že som nemala foťák... mohla som sa s vami podeliť aj obrazom 😀 😀

leniccka
19. aug 2009

hojte holky-mamulky,
tak sme prisli o 16,30 domkov, boli sme si dat prepichnut uska a chcela som ze este pockam s kojenim daku pol hodku tak som malu otocila na brusko aby si ruckami nesmatrala okolo usi a ona mi zaspala a este stale odfukuje...
moje chudatenko asi rado zaspava od hladu mam taky pocit 😒 ale nech si driemka, ved ja ju zobudim keby sa mi zdalo ze dlho spi 🙂

leniccka
19. aug 2009

a tu vecer nikoho niet????? co vsetky kupete???? 😕 😨

leniccka
19. aug 2009

denna smena skoncila a nocna este nenastupila, cooooo 🙂
hm som zvedava ako bude spat nasa krpana, ci ju tie uska nebudu boliet 😒

perla200
19. aug 2009

baby čaute.... naša malá simonka celý den spí....teda budí sa len na papanie... to môže tak byť? nemôže jej niečo byť? 😒

reilyy
19. aug 2009

je jej len to ze je to spokojne male dieta bez kolik, bud rada 🙂

perla200
19. aug 2009

že...aj ja si myslím, že ked je bábo spokojné tak spí a ked neni tak plačká....
ale rei - aj my sme minulý týžden celý prekolikovali...

josifek
19. aug 2009

krásný večer všem 😉
Perla to tak prostě je když malou nic netrápí my to tak máme 😉 nají se pokouká a usne 😉

perla200
19. aug 2009

ale plakala... ked sme sa kúpali...fú na rety kričala..ale to vždy tak plače 😠

josifek
19. aug 2009

Perly no vidíš že ji nic není 😉 prostě byla hodně spokojená
😵 😵 😵 😵

majuska29
19. aug 2009

babuse caute, dajte mi typy ako uspavate vase pokladiky. Lebo nechceme ho naucit na nejaky zlozvyk, ze na rukach ci v lehatku alebo medzi nasmi (ale zatial to tak robime ☹ ☹ ked ho dame do postielky aj s dudlom tak sa mu to moc nepaci a mrnci a mrnci....................a chodime kazdu chvilku davat dudlik do pusinky.

josifek
19. aug 2009

Majuska tak to ti neporadím my položíme do postýlky a po chvilce malá spinká. a když nemůže zabrat psíme hudbu a ona usne 😉

majuska29
19. aug 2009

josifek, tak to mate super. my sme ho od zaciatku davali do postielky a spinkal ale od minuleho tyzdna je to hruza. je uplne nervny ked tam musi lezat. tak sme najprv pri postielke sedeli a hladkali potom aj dudel zacali davat ale furt len rev no a teraz to isti ucicikat na rukach ale dokedy uz bude mat len viac kg a bude to nezvladnutelne.

josifek
19. aug 2009

majuska a zkuz ho dát na bříško a jak usne tak ho otoč. možná mu nebude vypadávat dudlík a usne rychleji
😵

blani2
19. aug 2009

Majuska, my měli týden taky takový problém. Pak jak když utne a zase se to upravilo..tak třeba 😉

lucim
19. aug 2009

dobry veceeeeeer, ako ste sa dnes mali? 😵
my vyborne, boli sme s krpcekom v senci, aj sa vyvaloval na deke pri jazerach, akurat s brin sme sa nezastihli.
domov sme dorazili presne o 7, jemu sa zapol vrestiaci level, ale snad sme to uz ucicikali . spinka uz asi 15minut.
a co tu? idem docitat? 🙂

majkas
19. aug 2009

ahojte,

tak asi to vyzera ze naozaj kolikujeme ☹ od nedele kazdy vecer okolo 8 reve akoby ju rezali, potom na chvilku tvrdo zaspi a ked sa zobudi tak je relativne kludna... aach jaj ☹

ale som sa chcela aj pochvalit ze som kupila 4 teplaciky, k tomu bundicku a este nohavicky v tescu a cele to stalo len 18.35 eur. maju teraz na vsetko detske oblecko nie len letne veci 30-50% zlavu

majkas
19. aug 2009
lucim
19. aug 2009

majkas ahoooj,
to mi je luto, ze aj vy kolikujete 😕 ... a co na nu zabera?
ja som dnes tiez dobre "nakupila" - kamoska mi dala nejake teplacky a bundicky a mikinky po jej malom momentalne 8 mesacnom. 😉 laka ma ist do toho tesca, ale netreba nam.

samayka
19. aug 2009

majuska - nrchcem strasit, ale presne takto to tacalo aj u nas... a teras nosime, hojame a tisime a niekedy aj do 22.23 a raz uz aj do pol jednej. a vraj nic ine sa ani neda ... ale rxistuje jedna publikácia... mrknem link, uz som ho sem davala. to je ale zalezitost od 3-4 mesiacikov, tak my sme sa rozhodli, ze do vtedy to skusime mojkanim a hojdanim a nosenim a potom ideme na spartansku vychovu. bude to tazke, ale nosit 10 kg babo na rukach by nas zabilo oboch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre